Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΔΩΡΟ ΝΟΝΑΣ 2


culte

Recommended Posts

Είχα γράψει και παλιότερα σχετικά με το δώρο της νονάς. Τελικά μετά από δική σας προτροπή και σας ευχαριστώ πολύ για τις συμβουλές δεν θα της δώσω χρήματα (το σκεφτόμουν επειδή είναι κολλητή μου για να πάρει ό,τι θέλει) και επειδή δεν φοράει και κοσμήματα, σκέφτηκα να της πάρω ένα καλό κινητό της τάξης των 400-500 ευρώ (μιας και έχει μανία με αυτά). έχετε να μου προτείνετε κάποιο καλό και όμορφο? (γυναίκα είναι να μην είναι κανένα τεράστιο...)

 και αποθηλασε επιτελους!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις



Διαφημίσεις

κορίτσια δεν ασχολείται με υπολογιστές...ούτε φωτογραφικές ούτε κάμερες την αγγίζουν..στο μόνο σύγχρονης τεχνολογίας που έχει μανία είναι το κινητό..τώρα αυτό αν έχει κάμερες και φώτο οκ...της αρέσει σαν αξεσουάρ δηλαδή...

 και αποθηλασε επιτελους!

Link to comment
Share on other sites

Είχα γράψει και παλιότερα σχετικά με το δώρο της νονάς. Τελικά μετά από δική σας προτροπή και σας ευχαριστώ πολύ για τις συμβουλές δεν θα της δώσω χρήματα (το σκεφτόμουν επειδή είναι κολλητή μου για να πάρει ό,τι θέλει) και επειδή δεν φοράει και κοσμήματα, σκέφτηκα να της πάρω ένα καλό κινητό της τάξης των 400-500 ευρώ (μιας και έχει μανία με αυτά). έχετε να μου προτείνετε κάποιο καλό και όμορφο? (γυναίκα είναι να μην είναι κανένα τεράστιο...)

Έχω ακούσει οτι το iphone είναι καταπληκτικό κινητό.Μήπως να πας να το δείς??????????

Link to comment
Share on other sites

Να σας πω και'γω μια ιδέα? Κατ'αρχήν η νονά θα κάνει και σε σένα δωράκι, έτσι?

Αν ναι, τότε μπορείτε να πάτε μαζί σε μαγαζί που φτιάχνει χειροποίητα κοσμήματα με ασήμι, χρυσό, ή και συνδυασμό αυτών και να συμφωνήσετε ανάλογα με το γούστο σας, και να φτιάξετε δυο ίδια!ένα για την κάθε μια! Είτε δαχτυλίδι (καλύτερη ιδέα νομίζω απ'όλα), είτε βραχιόλι, είτε ότιδήποτε!

 

Πως σας φαίνεται??

Link to comment
Share on other sites

Να σας πω και'γω μια ιδέα? Κατ'αρχήν η νονά θα κάνει και σε σένα δωράκι, έτσι?

 

Γιατί να κάνει δόρο η νονά στην μαμά; Λίγα έξοδα κάνει η νονά πρέπει να πάρει δώρο και στην μαμά; Δεν τοχω ξανακούσει αυτό ή τουλάχιστον δεν τοχουμε εμείς έτσι.

Link to comment
Share on other sites

Είμαι απο Κρήτη και έτσι κάνουμε εμείς εδώ. Ανταλλάσει προσωπικό δώρο η νονά - νονός μόνο με την μαμά του μωρού..Τι να σου πω..εμείς έτσι το έχουμε και sorry αν σε μπέρδεψα.. :(

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Είχα γράψει και παλιότερα σχετικά με το δώρο της νονάς. Τελικά μετά από δική σας προτροπή και σας ευχαριστώ πολύ για τις συμβουλές δεν θα της δώσω χρήματα (το σκεφτόμουν επειδή είναι κολλητή μου για να πάρει ό,τι θέλει) και επειδή δεν φοράει και κοσμήματα, σκέφτηκα να της πάρω ένα καλό κινητό της τάξης των 400-500 ευρώ (μιας και έχει μανία με αυτά). έχετε να μου προτείνετε κάποιο καλό και όμορφο? (γυναίκα είναι να μην είναι κανένα τεράστιο...)

 

Ση μασια εχει να ειναι ευχαριστημενη με το δωρο αυτο

αφου τησ αρεσουν τα κινητα θα ευχαριστηθη παρα πολυ αν τησ παρεισ

δε ξερεισ πιο τησ αρεσει; κανε τησ μια κουβεντα μπορει να καταλαβησ τη θελει και να το ευχαριστηθη αυτο

ΕΙΜΑΙ ΜΙΑ ΓΛΥΚΙΑ ΜΑΝΟΥΛΑ!!!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...