Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ για πάνες/βρεφικά, σε σούπερμάρκετ (ΓΙΑ ΝΑ ΧΤΥΠΗΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΚΡΙΒΕΙΑ)


Recommended Posts

Η προσφορά ειναι για το τζάμπο κουτι! Το δειχνει και στην διαφήμιση στην τηλεόραση

 

μπορει αλλα ετσι διαβασα στο ταμπελακι που ειχε μπροστα απο τις συσκευασιες.

αρα καλυτερα να ρωτησει στην υποδοχη,να ναι σιγουρη;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 9,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

...εχω χασει το τηλ της δελτα για τα κουπονια...ειναι αυτο που εχει στις συσκευασιες???ευχαριστω πολυ

ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2.11.06 ΒΕΝΕΤΙΑ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ 18.12.07 ΕΦΡΑΙΜ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 11.04.09

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3.09.10 Κ ΘΗΛΑΖΕΙ......

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις

Στα sprider τα παιδικά από τι νούμερο ξεκινάνε? Έχει τίποτα ή τα εξαφάνισαν όλα?

Την προηγούμενη εβδομάδα που πήγα στο Ελληνικό είχε αρκετά μεγάλη ποικιλία στα παιδικά. Δεν πρόσεξα τις παραπάνω τιμές, ούτε τις εκπτώσεις 80% που γράφεται παραπάνω, αλλά είδα καλές τιμές, πχ 7ευρώ πουλοβεράκια. Τα νούμερα ξεκινάνε από 3 μηνών.

Link to comment
Share on other sites

Προσοχή στα νούμερα του Sprider!

Πήγα χτες να αλλάξω κάτι που έφεραν δώρο στην κόρη μου. Είναι 5 ετών και κανονική, ούτε ψηλή ούτε γεμάτη. Της πήρα το 6 και θέλει πάλι αλλαγή. Μάλιστα σε πολλά που κοίταζα ήθελε το 7 ή το 8.

Και στον γιό μου - που είναι 2 - του πήρα ένα μπλουζάκι για 4 ετών και θέλει και αυτό αλλαγή. Καλύτερα να πάρετε μεγαλύτερα νούμερα.

Επίσης θέλει ψάξιμο αρκετό, κάποια αξίζουν και κάποια όχι.

Link to comment
Share on other sites

Προσοχή στα νούμερα του Sprider!

Πήγα χτες να αλλάξω κάτι που έφεραν δώρο στην κόρη μου. Είναι 5 ετών και κανονική, ούτε ψηλή ούτε γεμάτη. Της πήρα το 6 και θέλει πάλι αλλαγή. Μάλιστα σε πολλά που κοίταζα ήθελε το 7 ή το 8.

Και στον γιό μου - που είναι 2 - του πήρα ένα μπλουζάκι για 4 ετών και θέλει και αυτό αλλαγή. Καλύτερα να πάρετε μεγαλύτερα νούμερα.

Επίσης θέλει ψάξιμο αρκετό, κάποια αξίζουν και κάποια όχι.

 

Συμφωνώ απόλυτα θέλει ψάξιμο και τα νούμερα είναι λίγο περίεργα αλλά πάντα κάτι βρίσκω. Πήρα το παντελόνι 3 ευρώ και η μικρή μέσα σε 1 μήνα θα το έχει γεμίσει σοκολάτες. Αλλά δεν με πειράζει γιατί είχε τόσο φθηνά. Και να το πετάξω δεν θα κλαίω τα λεφτά μου

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ απόλυτα θέλει ψάξιμο και τα νούμερα είναι λίγο περίεργα αλλά πάντα κάτι βρίσκω. Πήρα το παντελόνι 3 ευρώ και η μικρή μέσα σε 1 μήνα θα το έχει γεμίσει σοκολάτες. Αλλά δεν με πειράζει γιατί είχε τόσο φθηνά. Και να το πετάξω δεν θα κλαίω τα λεφτά μου

 

Ακριβώς αυτό!! Δεν είχα σκοπό να πάρω στον μικρό μου ρούχα αλλά τα πουκαμισάκια τα πήρα 3 € το ένα. Αυτό σκέφτηκα, και τί έγινε? Άσε που πήρα το 3 + 4 νούμερο (ενώ όπως είπα είναι 2) οπότε όσο να'ναι θα τα φορέσει.

Link to comment
Share on other sites

Μήπως έμαθε καμιά σας πότε αλάζει το φυλλάδιο στα carrefour "οικογενειακός προϋπολογισμός";

Και για πόσο καιρό συνήθως ισχύει;

nd2Xp3.pngIsxAp3.png

Τα μικρά μου κοριτσάκια, τα γλυκά μου ζουζουνάκια!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εσείς που ξέρετε τα πολλά κ ο νους σας κατεβάζει... για πείτε... στολές αποκριάτικες για κοριτσάκια από πού να πάρουμε; μόνο μία φορά θα τις φορέσουμε κ έλεγα να μη χαλάσω μια περιουσία!!!

945076uyzon4w470.gif

"Τί ωφελείται ο άνθρωπος εάν κερδίσει τον κόσμο όλο και χάσει την ψυχή του;"

Link to comment
Share on other sites

εσείς που ξέρετε τα πολλά κ ο νους σας κατεβάζει... για πείτε... στολές αποκριάτικες για κοριτσάκια από πού να πάρουμε; μόνο μία φορά θα τις φορέσουμε κ έλεγα να μη χαλάσω μια περιουσία!!!

 

εγώ πήρα πριν 4-5 μέρες από τα καρφούρ μια στολή χιονάτη για 2 χρονών κοριτσάκι (της τη φόρεσα και είναι τέλεια) και κόστισε 6 ευρώ. κανονικά είχε 9 ευρώ αλλά έπεσα σε μέρα εκπτώσεων στις στολές...

bpGZp3.png

ooAsp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μήπως έμαθε καμιά σας πότε αλάζει το φυλλάδιο στα carrefour "οικογενειακός προϋπολογισμός";

Και για πόσο καιρό συνήθως ισχύει;

Νομιζω μεχρι το Σαββατο!:-P

4

Link to comment
Share on other sites

λοιπον κοριτσια, πηγα μασουτη, εχει 30% τις πανες λιμπερο και στικερακι -2, και φυσικα δεν μου δεχτηκαν το κουπονι γιατι και καλα τους ειπαν απο την λιμπερο να μην τα δεχονται και δεν θα τους τα πληρωνουν κτλ ιστοριες... και μπλα μπλα. πηρα τηλεφωνο στην λιμπερο και μου ειπε οτι φυσικα και δεν ισχυει κατι τετοιο απλα διαφορα σουπερ μαρκετ το εφαρμοζουν αυτο το συστημα χωρις να ξερει και αυτην το λογο αφου απο την λιμπερο θα τα παρουν κανονικα τα λεφτα τους..... μετανιωσα που τα πηρα διοτι εχασα 2,5 ευρουλακια!!!

Link to comment
Share on other sites

εγώ πάντως που πηρα την πρωτη μερα της προσφοράς -30% πηρα πάνες βρακάκι λιμπερο και μου τα δέχτηκαν κανονικοτατα στο μασουτη γκραντ της καλαμαριας θεσσαλονικη!!!

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...