Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

13η μερα και εξαιρετικα ανεβασμενη χοριακη


wangen

Recommended Posts

Καλημέρα και απο μένα.

Πριν 13 μερες εκανα εμβρυομεταφορα 3 εμβρυα 2 ημερων κα σημερα η χοριακη μου εδειξε 1114 μοναδες! Δεν είναι υπερβολικα υψυλή ακόμα και για 3 έμβρυα???????:confused:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα και απο μένα.

Πριν 13 μερες εκανα εμβρυομεταφορα 3 εμβρυα 2 ημερων κα σημερα η χοριακη μου εδειξε 1114 μοναδες! Δεν είναι υπερβολικα υψυλή ακόμα και για 3 έμβρυα???????:confused:

 

Όχι βέβαια. Η χοριακή σου είναι τέλεια. 3 έμβρυα έχεις.

Συγχαρητήρια!!!!!

9LS4p3.pngJWdVp3.png
Link to comment
Share on other sites

Σ'ευχαριστω ΝΙΚΗ-ΑΝΤΩΝΙΑ.

Ναι μαλλον εχεις δικιο, απλα μετα απο 2 παλινδρομες και 2 αποτυχημενες εξωσωματικες οπου στη 2η κατεληξα σε νοσοκομειο, ο νους μου παει παντα στο κακό.

Link to comment
Share on other sites

Σ'ευχαριστω ΝΙΚΗ-ΑΝΤΩΝΙΑ.

Ναι μαλλον εχεις δικιο, απλα μετα απο 2 παλινδρομες και 2 αποτυχημενες εξωσωματικες οπου στη 2η κατεληξα σε νοσοκομειο, ο νους μου παει παντα στο κακό.

Με το καλο κοπελα μου να πανε όλα καλα . Αν θες και σου είναι ευκολο στην κατασταση σου στειλε μου πμ να μου πεις σε ποιο γιατρο πηγες γιατι σκέφτομαι να αλλαξω γιατρο και κεντρο .

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Σ'ευχαριστω ΝΙΚΗ-ΑΝΤΩΝΙΑ.

Ναι μαλλον εχεις δικιο, απλα μετα απο 2 παλινδρομες και 2 αποτυχημενες εξωσωματικες οπου στη 2η κατεληξα σε νοσοκομειο, ο νους μου παει παντα στο κακό.

 

Ήρθε λοιπόν η δικαίωση μετά από όλα αυτά που τράβηξες.

Καλοστέριωτα, με το καλό ο υπέρηχος.

Γράψε μας τα νέα σου!!:P:p

9LS4p3.pngJWdVp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ήρθε λοιπόν η δικαίωση μετά από όλα αυτά που τράβηξες.

Καλοστέριωτα, με το καλό ο υπέρηχος.

Γράψε μας τα νέα σου!!:P:p

 

Κι εγω θελω να πιστεύω οτι αυτή τη φορά θα τα καταφέρουμε. Αύριο θα κάνω τη 2η χοριακή για να δουμε οτι ανεβαινει. θα σας ενημερώσω.

Link to comment
Share on other sites

Η χοριακη ανεβηκε στις 2665 μοναδες μετα απο 15 ημερες απο την εμβρυομεταφορα.:P

 

ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟ !!!!!!!!!!!! ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ !!!!!!!!!! ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΠΑΡΑΤΗΣΕ ΤΑ ΟΛΑ ΚΑΙ ΧΑΛΑΡΩΣΕ , ΟΤΑΝ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΓΕΝΝΗΘΟΥΝ ΤΑ ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΣΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΠΟΛΥΤΕΛΙΑ . ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΤΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Η χοριακη ανεβηκε στις 2665 μοναδες μετα απο 15 ημερες απο την εμβρυομεταφορα.:P

 

Διπλασιάστηκε και πλέον άρα πολύ καλή!!! Μπράβοοοοοο!!!!:P:p

Ξέχνα τις δουλειές και να ξεκουράζεσαι μόνο.

Πότε με το καλό ο υπέρηχος;

9LS4p3.pngJWdVp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πω Πω Νικη-Αντωνια εισαι εμψυχωτική ένεση!Σ'ευχαριστω.

Την επόμενη Πέμπτη ο υπέρηχος...για να δουμε τί θα δουμε:-D

Εσυ σε ποια κατάσταση βρίσκεσαι? Κάνεις κάποιες προσπάθειες?

Link to comment
Share on other sites

Πω Πω Νικη-Αντωνια εισαι εμψυχωτική ένεση!Σ'ευχαριστω.

Την επόμενη Πέμπτη ο υπέρηχος...για να δουμε τί θα δουμε:-D

Εσυ σε ποια κατάσταση βρίσκεσαι? Κάνεις κάποιες προσπάθειες?

 

Αφού είναι αλήθεια. Άντε να δούμε πόσα σποράκια θα έχεις. Εγώ ξεκίνησα 2η προσπάθεια κ πιστεύω ότι θα τα καταφέρω. Η πρώτη ήταν επιτυχημένη αλλά κατέληξε σε βιοχημική.

9LS4p3.pngJWdVp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλή επιτυχία σου εύχομαι και μπράβο σου που είσαι θετική γιατί αυτό σίγουρα βοηθάει. Κι εγω φοβάμαι τώρα που επιτέλους είμαι έγκυος να μην έχω καμια αρνητικη έκβαση αλλά προσπαθώ να μην αφήνω τους φόβους μου να μ'επηρεάζουν.

Link to comment
Share on other sites

Καλή επιτυχία σου εύχομαι και μπράβο σου που είσαι θετική γιατί αυτό σίγουρα βοηθάει. Κι εγω φοβάμαι τώρα που επιτέλους είμαι έγκυος να μην έχω καμια αρνητικη έκβαση αλλά προσπαθώ να μην αφήνω τους φόβους μου να μ'επηρεάζουν.

 

Σε καταλαβαίνω απόλυτα. Η περίοδος αυτή είναι η ομορφότερη αλλά κ μεγάλη ανησυχία.

Σκεφτόμαστε θετικά όμως κ με την βοήθεια του θεού θα τα καταφέρουμε.

9LS4p3.pngJWdVp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια καλησπέρα και απο εμενα!!!ειμαι στην τριτη προσπάθεια εξωσωματικης με δυο έμβρυα και,,ενατη μερα σημερα και εχω έντονους πονους περιοδου!!!!!!!!ΠΑναγιτσα μου να μην ερθει καθόλου η ακατονόμαστη που λεει και η ckfairy1!!!!!!!! Κορίτσια καλη επιτυχία σε όλες σας και όσες ειναι εγκύουλες με έναν πονο!!!!!!!!Ο θεός να σας βοηθήσει!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα και απο εμενα!!!ειμαι στην τριτη προσπάθεια εξωσωματικης με δυο έμβρυα και,,ενατη μερα σημερα και εχω έντονους πονους περιοδου!!!!!!!!ΠΑναγιτσα μου να μην ερθει καθόλου η ακατονόμαστη που λεει και η ckfairy1!!!!!!!! Κορίτσια καλη επιτυχία σε όλες σας και όσες ειναι εγκύουλες με έναν πονο!!!!!!!!Ο θεός να σας βοηθήσει!!!!!!!!!

 

Πολυ καλό σύμπτωμα αυτό:P:p:p

Πότε πας για χοριακή;

Εύχομαι να είναι 3ψήφια!!

9LS4p3.pngJWdVp3.png
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...