Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

SOS!!πανοραμικη ακτινογραφια και θηλασμος


Recommended Posts

Καλησπερα!Εκανα πριν λιγο πανοραμικη ακτινογραφια ...πρεπει να πεταξω το πρωτο γαλα??:confused:η συνειδηση μου λεει ΟΧΙ!!:confused::confused::confused:εχω παλαβωσει...ενας λεει πετα το αλλος οτι δεν επηρεαζεται καθολου!!!παρακαλω βοηθηστε με να βρω μια απαντηση

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


:|ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΑΓΛΑΙΑ ,ΑΠΛΑ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΘΗΛΑΣΩ ΣΕ ΛΙΓΟ ΤΟΝ 10ΜΗΝΟ ΓΙΟ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕ ΜΟΥ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ..ΕΚΑΝΑ ΠΑΝΟΡΑΜΙΚΗ ΑΚΤΙΝΟΓΡΑΦΙΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟΝ ΘΗΛΑΣ ΣΗΜΕΡΑ?:|
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!Εκανα πριν λιγο πανοραμικη ακτινογραφια ...πρεπει να πεταξω το πρωτο γαλα??:confused:η συνειδηση μου λεει ΟΧΙ!!:confused::confused::confused:εχω παλαβωσει...ενας λεει πετα το αλλος οτι δεν επηρεαζεται καθολου!!!παρακαλω βοηθηστε με να βρω μια απαντηση
ΑΠΑΝΤΗΣΤΕ ΜΟΥ
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ελπιζω να μην ειναι τελειως διαφορετικα πραγματα,εγω εκανα αξονικη τομογραφια για τη μεση και μετα θηλασα κανονικα το μωρο μια ωρα μετα.Μου ειπαν στο κεντρο που την εκανα οτι δεν υπαρχει κανενα απολυτως προβλημα!

9Gm6p2.png?qzCQ8hue
Link to comment
Share on other sites

Όπως μου είχε πει γελώντας και ο διευθυντής της παθολογικής σε κάποια φάση που αναγκάστηκα να κάνω ακτινογραφία θώρακος ενώ ήμουν λεχώνα ακόμα, "το πολύ πολύ να το πιεί αποστειρωμένο το γάλα το μωρό".;)

.....δε νομίζω τάκη....

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...