Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια.Στις 6 ιουνίου έχει το μωρό μου τα πρώτα του γενέθλια.Εχω βαρεθεί να βλέπω τα ίδια θέματα και στο στολισμό και στις τούρτες.Θέλω τη βοήθεια σας για κάτι διαφορετικό.Που θα βρώ άραγε πιο μπεμπέ πιατάκια και τα σχετικά?δώστε μου σας παρακαλώ τα φώτα σας!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Τα πρώτα γενέθλια πριν από δέκα χρόνια τα κάναμε σε παιδότοπο, ήταν πολύ ωραία είχαμε πολύ κόσμο και γενικά όλα ήταν τέλεια.Βασικά εγώ πάντα φτιάχνω τις τούρτες με διάφορα σχέδια από ζωάκια μέχρι και τώρα τα καινούρια σχέδια που βγήκαν οι τρισδιάστατες με γλάσο.Τα είδη πάρτυ τα παίρνω πάντα από μαγαζιά που πουλάνε μόνο αυτά και ψάχνω καμιά φορα και κάτι διαφορετικό.Φέτος στην μεγάλη έκανα ένα βιβλίο που το έστρωσα με γλάσο και από πανω ζωγράφισα διάφορα σχέδια, μέχρι και κεφαλάκια από γλάσο έκανα.Στον μικρό έκανα το ΄΄ΤΟΜΑΣ ΤΟ ΤΡΕΝΟ΄΄τρισδιάστατο και το κάλυψα με γλάσο σύμφωνα με τα χρώματα που το δείχνει στην τηλεόραση.Θέλει να έχεις και λίγη φαντασία.:P

a63700a23b.png 87032dd023.png
Link to comment
Share on other sites

Τα πρώτα γενέθλια πριν από δέκα χρόνια τα κάναμε σε παιδότοπο, ήταν πολύ ωραία είχαμε πολύ κόσμο και γενικά όλα ήταν τέλεια.Βασικά εγώ πάντα φτιάχνω τις τούρτες με διάφορα σχέδια από ζωάκια μέχρι και τώρα τα καινούρια σχέδια που βγήκαν οι τρισδιάστατες με γλάσο.Τα είδη πάρτυ τα παίρνω πάντα από μαγαζιά που πουλάνε μόνο αυτά και ψάχνω καμιά φορα και κάτι διαφορετικό.Φέτος στην μεγάλη έκανα ένα βιβλίο που το έστρωσα με γλάσο και από πανω ζωγράφισα διάφορα σχέδια, μέχρι και κεφαλάκια από γλάσο έκανα.Στον μικρό έκανα το ΄΄ΤΟΜΑΣ ΤΟ ΤΡΕΝΟ΄΄τρισδιάστατο και το κάλυψα με γλάσο σύμφωνα με τα χρώματα που το δείχνει στην τηλεόραση.Θέλει να έχεις και λίγη φαντασία.:P

 

βάλε μας καλέ καμία φωτογραφία, να δούμε και εμείς οι ατάλαντες του είδους... τί εννοείς τριδιάστατες??? και πώς γίνονται? ...ζηλέυω...

t6c4p3.pngXRnsp2.png

Link to comment
Share on other sites

βάλε μας καλέ καμία φωτογραφία, να δούμε και εμείς οι ατάλαντες του είδους... τί εννοείς τριδιάστατες??? και πώς γίνονται? ...ζηλέυω...

 

ναι.ναι,ναι συμφωνώ elisa, μαζί σου!!!

minnie βάλε μας και καμια foto να πάρουμε ιδέες!!!!!!!

9indp3.png[/url][imgOmRHp3.png
Link to comment
Share on other sites

Εγω Μιnnie δεν εχω καθόλου φαντασία αλλα ούτε και χρόνο!πέσμου ποία ειναι τα μαγαζια που αγοράζεις αυτά τα περίεργα πραγματάκια?περιμένουμε να δούμε και φωτό

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γειά σε όλες και όλους.''Μωρουλίνι'' σύντομα θα έχω και φωτογραφίες.Εγώ ως συνήθως ψωνίζω από την ΘΕΣ/ΝΙΚΗ αλλά τώρα τελευταία και από το ιντερνετ, εκεί έχει απίθανα πράγματα και μπορείς να πάρεις πολλές πρωτότυπες ιδέες για είδη πάρτυ, καθώς ιδέες και για διαφορετικές τούρτες αξίζει τον κόπο να το ψάξεις.Αν δεν ξέρεις να κάνεις τούρτες παίρνεις ιδέες και τις λες στον ζαχαροπλάστη και σου φτιάχνει.[Αν θέλεις μπορω να σου πω που να κοιτάξεις γι΄αυτά].:-P

a63700a23b.png 87032dd023.png
Link to comment
Share on other sites

Επειδή σας ενδιαφέρει το θέμα''Εlisa'',''Μωρουλίνι'',boukie 17'',σύντομα θα βάλω και φωτογραφίες εγώ αυτά τα ψάχνω πολύ και μάλιστα ανακάλυψα καινούριες φόρμες σε διάφορα σχέδια για τούρτες και γενικά για οτιδήποτε άλλο.....:D

a63700a23b.png 87032dd023.png
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...