Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ειδικός γυναικολόγος για καθέξιν αποβολές στην Κύπρο


Lucky?

Recommended Posts

Κορίτσια έχω πρόβλημα με επαναλαμβανόμενες αποβολές. Θα ήθελα αν μπορεί κάποια να με βοηθήσει να μου πει ένα γυναικολόγο που είναι ΕΙΔΙΚΟΣ στις καθέξιν αποβολές. Απλά τονίζω το ειδικός επειδή σε καλούς γυναικολόγους πήγα απλά πιστεύω αν είναι κάποιου η ειδίκευση του τότε θα είναι καλύτερα. Πήγα για παράδειγμα στον Αντωνιάδη που είναι ειδικός στον προγεννητικό και είναι πολύ καλός. Για αποβολές έχει κάποιο;

Ευχαριστώ κορίτσια και εύχομαι ότι καλύτερο σε όλες σας.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ευχαριστώ για την απάντηση σου. Είμαι Λευκωσία δε με ενοχλεί η πόλη όμως. Είδα Ζωή Ντόντου στην κλινική Λήδρα, Φασουλιώτη στην κλινική ΙΣΙΣ, Αντωνιάδη στην πολυκλινική Λευκωσίας. Τις δυο εγκυμοσύνες τις έχασα στη Ζωή και την τελευταία στον Αντωνιάδη. Πρώτη βιοχημική, δεύτερη κενός σάκος και τρίτη τώρα ανέβηκαν λίγο οι μονάδες και το έχασα πριν καν δούμε κάτι. Απλά θέλω γνώμες από κοπέλες που ίσως πέρασαν τα ίδια και ξέρουν κάποιο καλό γιατρό.

Link to comment
Share on other sites

Δεν έτυχε κάτι ανάλογο στον περίγυρό μου για να ξέρω κάποιον γιατρό ειδικά για τις αποβολές, αλλά η κουμέρα μου που είχε άλλα προβλήματα και δεν έμενε έγκυος πήγε στον Χρυσοστόμου,(ειδικός και για εξωσωματικές) όπου της έλυσε το πρόβλημα και δεν χρειάστηκε τελικά εξωσωμτική και έχει τώρα ένα γιόκαρο ενός χρονού! Να συμπληρώσω ότι βασανιζόταν σχεδόν 4 χρόνια σε άλλους γιατρούς οι οποίοι της έκαναν ότι εξέταση φανταστείς και είχε και αποτυχημένες εξωσωματικές


 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλησπερα κοριτσια

Μαλλον για το Χρυσοστομου ο οποιος εξεταζει Παφο και Λεμεσο δεν ξερω αν εξεταζει και αλλου!! Πολυ καλος γιατρος και για τις αποβολες, ειναι γιατρος μου και δεν τον αλλαζω!!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια

Μαλλον για το Χρυσοστομου ο οποιος εξεταζει Παφο και Λεμεσο δεν ξερω αν εξεταζει και αλλου!! Πολυ καλος γιατρος και για τις αποβολες, ειναι γιατρος μου και δεν τον αλλαζω!!

 

Ποιός είναι Αννα ο γιατρός σου;

Link to comment
Share on other sites

Ναι για τον Χρυσοστόμου που εξετάζει Λεμεσό και Πάφο λέω..... έχω ακούσει τα καλυτερα. Και επειδή δουλευω σε ιδιωτική κλινική και ξεγεννάει και σε εμάς, όποια κοπέλα του τύχει να μιλήσω είναι κατενθουσιασμένη!!!! Νομίζω αξίζει τον κόπο να τον δοκιμάσεις και βλέπεις....


 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπερα σας.Κι εγω ειχα τον Χρυσοστομου οντως ειναι κορυφαιος,βεβαια σε εμασ ειχε προβλημα ο συζυγος αλλα ειχα κι εγω μια αποβολη παλιοτερα βοηθησε τον συζυγο αλλα κι εμενα 9 μηνες να φερω στον κοσμο το μωρακι μου,με ξεγεννησε κιολας και εμεινα πολυ ευχαριστημενη.Τωρα δυστυχως εφυγα απο κυπρο και να δουμε που 8α βρω αλλον γιατρο που 8α τον εμπιστευτω οπως αυτον.Στην λεμεσσο εχει ιατρειο στην κλινικη ιασω,αλλα εξεταζει και παφο.

C6rZp8.png

gP5ap8.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Lucky έκανες τίποτα? Μίλησες με κάποιον γιατρό? Τι σκέφτεσαι?

Τίποτα δεν έκανα εγώ ακόμα περιμένω να έρθει το αίμα και να καθαρίσω από την τελευταία αποβολή. Τώρα είναι η τελευταία μου έμεινα έγκυος αυτό το μήνα και ενώ οι μονάδες ανέβηκαν λίγό μετά έπεσαν. Τώρα είμαι στην αναμονή του αίματος που δεν έρχεται να τελειώνουμε.

ελπίζω να μη χρειαστεί τίποτα άλλο γιατί δε θα το αντέξω.

Όσο για γιατρό θα δω τι θα κάνω μπορεί να δω και τον Χρυσοστόμου αφού λένε τα κορίτσια ότι είναι καλός στις αποβολές. Και ο δικός μου δηλαδή ο Αντωνιάδης είναι ένας από τους καλύτερους αλλά τι να το κάνεις αν δε σε θέλει η τύχη;;;

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Κορίτσια έκλεισα ραντεβού με το Χρυσοστόμου. Πολύ δύσκολο όμως αφού οι μόνες μέρες που εξετάζει στη Λεμεσό είναι Τρίτη και Πέμπτη. Δηλαδή πως τις προλαβαίνει τις κοπέλες. Και ανα συμβεί κάτι επείγον τι γίνεται; Με ανησυχεί να μην μπορώ να επικοινωνήσω με το γιατρό μου όποτε τον χρειαστώ. Τι λέτε εσεις που είστε κοντά του; Εγώ δε θα είμαι και τόσο εύκολη περίπτωση αφού έχω ανεξήγητες αποβολές. Να πάω τι λέτε;

Link to comment
Share on other sites

Lucky μου υπαρχει το κινητο του στην καρτα του και μπορεις να τον παρεις τηλ οποιδηποτε ωρα, στην Κλινικη του στην Παφο και το Ιατρειο του στη Λεμεσο ειναι ανοιχτο και τις μερες που δεν εξεταζει. Γενικα δεν ειχα ποτε προβλημα να επικοινωνησω μαζι με το γιατρο.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας.

Ελπίζω ρε κορίτσια να βγάλω μια άκρη γιατί απελπίστηκαααααααααααααααααααααααααααααααααααα..............................

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

ειναι δοκιμασμενος ο κυριος χρυσοστομου στην κυπρο στις αποβολες? επειδη μετακομιζω εκει και ψαχνω και γω για ειδικο στο θεμα?. αν τον προτεινετε να παω. αν ξερετε ξαι αλλους παρακαλω βοηθεια.

αngelina

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...