Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

οικογενειακο επιδομα 2012 οαεδ


Recommended Posts

Με πηρε τηλφωνο φιλη μου οτι ακουσε οτι ξεκινησε η καταβολη του οικ,επιδοματος για το 2012 για δυο παιδια,,,Μπηκα στο sight του οαεδ δεν εχει κατι αναρτημενο,,,,

 

Εχετε ακουσει κατι???εχει παρει κανεις ηδη απο τριτεκνους κατι ????

 

να ξερω να προγραμματισω απο δευτερα την αναζητηση των χαρτιων που χρειαζονται,,,,

μαιμουδακι 08/05/07

αγριοκατσικο 01/12/09

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Με πηρε τηλφωνο φιλη μου οτι ακουσε οτι ξεκινησε η καταβολη του οικ,επιδοματος για το 2012 για δυο παιδια,,,Μπηκα στο sight του οαεδ δεν εχει κατι αναρτημενο,,,,

 

Εχετε ακουσει κατι???εχει παρει κανεις ηδη απο τριτεκνους κατι ????

 

να ξερω να προγραμματισω απο δευτερα την αναζητηση των χαρτιων που χρειαζονται,,,,

 

τιποτα.ηagciolina μας ενημερωνει απο εδω για νεοτερα.αλλα αφου δεν εχει ξεκινησει για τους τριτεκνους ακομα χλωμο το βλεπω.ακουσα για μετα τις 25 ιουλιου.δεν ξερω αν ισχυει.

NRNSp2.pngsMstp2.png
Link to comment
Share on other sites

τιποτα.ηagciolina μας ενημερωνει απο εδω για νεοτερα.αλλα αφου δεν εχει ξεκινησει για τους τριτεκνους ακομα χλωμο το βλεπω.ακουσα για μετα τις 25 ιουλιου.δεν ξερω αν ισχυει.

 

σε ευχαριστω πολυ,,,,αμα ακουσετε κατι σφυριξτε,,,θια παω και εγω τριτη απο εκει να ανανεωσω καρτα οποτε θα ρωτησω και θα σας πω

μαιμουδακι 08/05/07

αγριοκατσικο 01/12/09

Link to comment
Share on other sites

Καμια ανακοινωση δεν εχει γινει μεχρι τωρα για το οικογενειακο επιδομα λογω οτι συνχωνευουν υπηρεσιες και δεν ειναι δυνατον να μπει και το οικογενειακο τουλαχιστον αυτον τον λογο βρηκαν να μας πουν στις ερωτησεις μας...Οταν θα βγει και στο σαιτ του οαεδ θα το δειτε αλλα και εγω θα σας ενημερωσω αμεσως

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

υπάρχει ολοκληρο θεμα, δειτε εδώ: http://parents.org.gr/forum/showthread.php?t=39635

 

xristinio θα κανεις τα χαρτια σου μετα την γεννα και κατα τον δεκεμβρη μηνα ... για να μπορεσεις να παρεις το ποσοστο μεχρι εκεινη την ημερα... (αυτή ήταν ακριβώς η απάντηση της agkiolina σε ενα μελος με παρόμοια ερώτηση)

EXXQp3.pngAIzKp2.png
Link to comment
Share on other sites

xristinio θα κανεις τα χαρτια σου μετα την γεννα και κατα τον δεκεμβρη μηνα ... για να μπορεσεις να παρεις το ποσοστο μεχρι εκεινη την ημερα... )

 

Ετσι ακριβώς. Εγώ γέννησα Σεπτέμβρη και εκεί στον Δεκέμβρη έκανα τα χαρτιά μου και πήρα ένα μικρό ποσοστό.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...