Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΣΟΣ! Αναζήτηση καλού γυναικολόγου στην Κύπρο


ellain

Recommended Posts

Καλησπερα σε ολες. Ειναι η πρωτη φορα που γραφω, θα ηθελα αν καποια κοπελα γνωριζει να μου συστησει καποιον καλο γυναικολογο στην Λευκωσια οπου διαμενω προς το παρον.

Ευχαριστω εκ των προτερων :)

LQvip2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 157
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κοριτσια, σας ευχαριστω πολυ για την ανταποκριση. Μεχρι τις αρχες Νοεμβρη που θελω να παω, εχω καιρο να αποφασισω...Ειναι και τα δυο νοσοκομεια ιδιωτικα, σωστα?

LQvip2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ellain είναι και ο Φιλαχτού στο Απολλώνειο που είναι πολύ καλος.

 

και εγώ στον φυλακτού πάω και αυτός με βοήθησε να εντοπίσουμε και να λύσουμε το πρόβλημα που είχα

yxUep3.png

 

 

Y8Nsp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω και παλι για τις νεες απαντησεις. Το Απολλωνειο τυχαινει να ειναι και κοντα μου, οποτε μαλλον εκει θα παω. Αν καποια γνωριζει, δεχεται το απογευμα? Και ραντεβου πώς κλείνω, στον ίδιο ή στην γραμματεία του νοσοκομείου.

Ευχαριστώ πολύ

LQvip2.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας.....και εγω στο Φασουλιωτη παω..καταπλικτικος γιατρος και πανω απο ολα ανθρωπος.....εμεις μετα απο 6 χρονια προσπαθειων και μετα που γυρισα σχεδον ολους τους γιατρους βρηκα τον Σωζο και σημερα εχω ενα αγορακι 11 μηνων!!!!!οτι θελεις μου στελλνεις μυνημα....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλός και ο Δρ. Φασουλιώτης στην κλινική ΙSIS

 

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΝΑ ΥΠΟΘΕΣΩ ΑΠΟ ΚΥΠΡΟ ΕΙΣΑΣΤΕ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ?

ΓΝΩΡΙΖΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ISSIS CLINIQUE... ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΚΛΙΝΙΚΗ,ΜΟΝΤΕΡΝΑ ΜΕ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟΥΣ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΥς, ΑΠΟ ΤΙ ΓΝΩΡΙΖΩ. Ο ΔΡ.ΦΑΣΟΥΛΙΩΤΗΣ ΚΑΙ Ο ΔΡ ΜΑΥΡΙΔΗΣ, ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ... ΔΕΝ ΤΟ ΣΥΖΗΤΩ

ΜΗΠΩΣ ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ ΑΝ ΕΧΕΙ ΚΑΛΑ ΠΟΣΟΣΤΑ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗΣ, ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΣΚΕΥΤΟΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΟΧΩΡΗΣΩ ΕΚΕΙ ΓΙΑ ΤΡΙΤΗ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ..

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΝΑ ΥΠΟΘΕΣΩ ΑΠΟ ΚΥΠΡΟ ΕΙΣΑΣΤΕ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ?

ΓΝΩΡΙΖΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ISSIS CLINIQUE... ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΚΛΙΝΙΚΗ,ΜΟΝΤΕΡΝΑ ΜΕ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟΥΣ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΥς, ΑΠΟ ΤΙ ΓΝΩΡΙΖΩ. Ο ΔΡ.ΦΑΣΟΥΛΙΩΤΗΣ ΚΑΙ Ο ΔΡ ΜΑΥΡΙΔΗΣ, ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ... ΔΕΝ ΤΟ ΣΥΖΗΤΩ

ΜΗΠΩΣ ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ ΑΝ ΕΧΕΙ ΚΑΛΑ ΠΟΣΟΣΤΑ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗΣ, ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΣΚΕΥΤΟΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΟΧΩΡΗΣΩ ΕΚΕΙ ΓΙΑ ΤΡΙΤΗ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ..

 

Χαίρεται!!!:D Δυστυχώς δεν ξέρω αν έχει καλά ποσοστά εξωσωματικής σλλά αν μάθεις κάτι θα με ενδιέφερε να μάθω...Ασχέτως πάντως ποσοστών άκουσα καλά σχόλια και για τους δύο γυναικολόγους...Ειδικά με τον Κ. Φασουλιώτη που είναι ο γιατρός μους είμαι απόλυτα ευχαριστημένη...είτε πετύχει είτε όχι η σπερματέγχυση...Εντομεταξύ, για εξωσωματική μια συνάδελφος μου πήγε σε κάποιον Τροκκούδη και είχε δύο στις δύο επιτυχίες...Φυσικά όλα είναι σχετικά! Πιστεύω πως καλό είναι να συνεργαστείς με οποιονδήποτε νιώθεις εσύ ασφάλεια και εμπιστοσύνη...Σίγουρα η καθεμιά έχει διαφορετική άποψη για το κάθε τι...

Ελπίζοντας....

Link to comment
Share on other sites

Εγω πήγαινα στην Αφροδίτη Ελισσαίου, είναι πολύ καλή, ειδικευεται στους προγεννητικούς ελέγχους και είναι στο μαιευτήριο Λευκωσίας στους Αγ. Ομολογητές.

 

Εκεί στην Εγκωμη που μένεις είναι και το Ιπποκράτειον που είναι ο γιατρός ο Ριρής, και ο Μαος, που ξέρω...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Καλησπερα σε ολες. Ειναι η πρωτη φορα που γραφω, θα ηθελα αν καποια κοπελα γνωριζει να μου συστησει καποιον καλο γυναικολογο στην Λευκωσια οπου διαμενω προς το παρον.

Ευχαριστω εκ των προτερων :)

 

 

 

 

 

Στην πολυκλινική Λευκωσίας Ο Dr. Αντωνιάδης Κων/νος.

Γέννησα εκεί. Είμαι παααααααρα πολυ ευχαριστημένη!:D

Έχει επιτυχίες στην εξωσωματική !!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ο Μαυρίδης είναι πολύ καλός στην εξωσωματική, εγώ γνωρίζω προσωπικά την εμβρυολόγο που έχουν, εγκαταστάσεις τέλειες και καινούργιες, ο Μαυρίδης ειδικεύεται στην εξωσωματική, μπες στην ιστοσελίδα τους να πάρεις μία ιδέα! www.isisclinic.com

Παναγιώτης 4,5 χρονών

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 4 months later...

Για να κλεισω το θεμα που αρχισα, τελικα τον Ιανουραιο εμεινα εγκυος και πηγα στον γιατρο Φυλαχτου και τον γιατρο Αντωνιαδη μεσα απο δικες σας συστασεις αλλα και διασταυρωση με συναδελφους. Εμεινα τελικα στον Αντωνιαδη στην Πολυκλινικη Λευκωσιας μετα απο πολλη προσωπικη ερευνα, ειδικευεται στον προγεννητικο ελεγψο, ειναι λεπτομερης, οσο φιλικος χρειαζεται, δεν αφηνει καμια ερωτηση αναπαντητη, εχει οσο χρονο χρειαστεις και ειναι ακρως επεξηγηματικος. Ειμαι πολυ ευχαριστημενη και τον συστηνω με την σειρα μου σε οποια κοπελα χρειαστει γιατρο εδω.

LQvip2.png
Link to comment
Share on other sites

Πολύ ευχάριστο να τελειώνεις ένα θέμα με αυτό τον τρόπο...με ένα σποράκι στην κοιλιά!!!!!:D:D:D

Τελειόμηνη εγκυμοσύνη σου εύχομαι με ένα υγιές μωράκι σύντομα στην αγκαλιά σου!!!!!

Ελπίζοντας....

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Κορίτσια γεια σας! Θα ήθελα να ακούσω γνώμες για τον γυναικολόγο Αντωνιάδη Κωνσταντίνο-Πολυκλινική Λευκωσίας. Πήγα συστημένη κοντά του, μου άρεσε πολύ και σαν γιατρός και σαν άνθρωπος αλλά σήμερα ξαφνικά άκουσα και αρνητικά σχόλια γι'αυτόν. Γνωρίζει κάποια κοπέλα σχετικά?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Μανούλες της Κύπρου βοήθεια! Εγώ σύντομα θα γίνω μαμά για πρώτη φορά κ η ασφάλεια που νιώθω με τη γιατρό μου είναι πραγματικά θησαυρός. Η κουμπάρα μου που έχει τη ίδια γιατρό όμως μετακομίζει μόνιμα στην Κύπρο και μόλις έμεινε έγκυος...ρωτάμε παντού για έναν καλό γυναικολόγο, υπερ του φυσικού τοκετού κ του θηλασμού, οποιαδήποτε πληροφορία θα μας είναι χρήσιμη!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Μάλλον κάτι δεν έχω κάνει σωστά στο forum δεν παίρνω απαντήσεις (πέρα από ένα προσωπικό μήνυμα που ήταν πολύ βοηθητικό!), ψάχνουμε επειγόντως γυναικολόγο υπερ του φυσικού τοκετού κ θηλασμού στη λεμεσό!

Παρακαλώ βοηθήστε!

Link to comment
Share on other sites

Εμένα ο Φασουλιώτης με βοήθησε και έχω τώρα διδυμα 18 μηνών μετά απο μία και μοναδική προσπάθεια σπερματέχυνσης. Γνωρίζω προσωπικά άλλες 3 περιπτώσεις επιτυχίας.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει σύλλογος θηλασμού στην Κύπρο και ισως απο εκέι μπορείς να βρεις τισ πληροφορίες που θέλεις, γίνονται και συναντήσεις ανα τακτά χρονικά διαστήματα. Υπάρχει και γραμμή τηλεφώνου που μπορείς να πάρεις για συμβουλές

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...