Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Γιατρος στο Αττικο- Καρανικολοπουλος Π.


marilu80

Recommended Posts

Γεια σας κοριτσακια!!

Εδω και λιγο καιρο εχουμε αρχισει με τον αντρουλη μου προσπαθειες για μωρακι. Ελπιζω να τα καταφερουμε γρηγορα!

Επειδη μενουμε κοντα στο Αττικο Νοσοκομειο θα ηθελα πολυ να βρω εναν καλο γιατρο εκει. Δεν εχω ακομα δικο μου γυναικολογο και μιας και ψαχνω απο το μηδεν θα ηθελα να βρω γιατρο που ειναι σε δημοσιο νοσοκομειο. (Διαφωνω καθετα με την εμοπρευματοποιηση στα ιδιωτικα μαιευτηρια...)

 

Εχω ακουσει πολυ καλα λογια για τον Καρανικολοπουλο Παναγιωτη στο Αττικο. Γεννησε εκει η κουμπαρα μου (σε άλλο γιατρο) και μου ειπε οτι τη στηριξε πιο πολυ κι απ'το δικο της γιατρο τις μερες που ηταν μεσα. Μου ειπε επισης οτι πολλες απο τις κοπελες που δουλευουν στη Μαιευτικη, νοσηλευτριες κλπ, της ειπαν οτι αυτον θα διαλεξουν οταν ερθει η ωρα τους. Κατι θα ξερουν εκεινες παραπανω, αφου ολη μερα ερχονται σε επαφη με ολους τους γιατρους.

 

Ηθελα να μου πειτε αν τον γνωριζει καμια σας ή αν εχει ακουσει κατι γι'αυτον. Θα με βοηθησει πολυ η γνωμη σας!!

Σας ευχαριστω!!

IEVCp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


κριμα να μην τον ξερει καμια σας...

εχω ακουσει καλα λογια

Παντως εγω θα παω τον άλλο μηνα να κανω αναγνωριστικη επισκεψη, να κανω και τεστ παπ

Ελπιζω ωστοσο να βρεθει καποια κοπελα που τον ξερει για να μου πει πληροφοριες εν τω μεταξυ...

IEVCp3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

καλημερα!! γεννησα πριν 8 μηνες στο αττικο με τον Κ ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟ ΤΟΝ ΕΙΧΑ ΑΠΟ ΠΟΛΥ ΠΡΙΝ ΜΗΝΩ ΕΓΚΥΟΣ Κ ΕΙΝΑΙ ΤΗΕ ΒΕSΤ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΘΡΩΠΟΣ Κ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΥ ΚΑΛΟΣ Κ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑ ΤΗΣ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗΣ ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΟΣ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΜΟΝΟ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΕΓΩ ΠΟΝΑΓΑ ΕΠΙ 12 ΩΡΕΣ Κ ΕΠΕΜΕΝΕ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΧΑΣΑΜΕ ΤΟΥΣ ΧΤΥΠΟΥΣ ΤΗΣ ΜΠΕΜΠΑΣ ΠΗΓΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ Κ ΗΤΑΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 5 εβδομάδες μετά...

ευχαριστω για την απαντηση σου μπουμπουκι!

Πηγα ήδη στο ιατρειο του για παπ, ειναι πραγματι πολυ καλος ανθρωπος. Μου εξηγουσε συνεχεια τα παντα και γενικα μου αφησε πολυ καλη εντυπωση!

Απλα δεν συνεργαζεται πια με το αττικο, δυστυχως...

ειναι στο ΜΗΤΕΡΑ και στο καινουριο που θα ανοιξει το ΡΕΑ

IEVCp3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Έχει κάποια γιατρό τον Καρανικολόπουλο Παναγιώτη; Είναι καλός; Μου τον συνέστησαν αλλά δε μπορώ να βρω το τηλέφωνό του! Αν μπορεί κάποια ας με ενημερώσει!!! Ευχαριστώ

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 1 χρόνο μετά...
  • 1 χρόνο μετά...

Ο Παναγιώτης Καρανικολόπουλος ειναι πρωτα άνθρωπος και μετα άριστος επιστήμονας... Επειδη τα καλα πρεπει να ακούγονται, εχουμε να πούμε πως κάναμε φυσιολογικό τοκετό έπειτα απο 12 ωρες αναμονη! Αυτο τα λεει ολα!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...