Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Πληροφορια για γιατρο...(Πάντος - Γέννεσις)


Recommended Posts

Κοριτσια καλησπερα!!!

 

Ξέρει καμια να μου πει για τον κ.Παντο που ειναι στο Γεννεσις;

Μου τον συστησαν...εχω ραντεβου μαζι του τον Δεκέμβρη...

 

Ευχαριστω πολυ!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


RΗΝΙΟ δε γνωρίζω τον Πάντο αλλά τον έχουν αρκετές κοπέλες στο forum. Ίσως θα μπορούσες να δεις στο συγκεκριμένο post http://parents.org.gr/forum/viewtopic.php?t=5549&highlight=

και να ρωτήσεις εκεί.

Για τον Πάντο επίσης μιλούν και στο post: http://parents.org.gr/forum/viewtopic.php?p=343122#343122 Για ρώτα κι εκεί...

*

Link to comment
Share on other sites

Τον Πάντο δεν τον γνωρίζω προσωπικά αν και εμένα ο γιατρός μου στο Γένεσις είναι και μάλιστα στην ομάδα του. Έχω ακούσει παντως ότι είναι κάπως γιατρός εμπορος, βέβαια προσωπική άποψη δεν έχω. Όταν πάντως γέννησα στο δωμάτιο ήταν μια κυρία αρκετά μεγάλης ηλικίας (και άρα δύσκολο περιστατικό) που είχε αυτόν γιατρό και είχε γεννήσει εκείνο τον καιρό. Πολύ κακή εντύπωση μου έκανε ότι δεν την ανέλαβε ο ίδιος αν και γιατρός της (έκανε κτ ) αλλά κάποιος από τους συνεργάτες του. Και το χειρότερο ότι εκείνη πήρε τηλέφωνο να τον ενημερώσει πως πήγε η κτ. Αλλά επειδή είναι γιατρός με όνομα ίσως είναι και φυσιολογικό. Εμένα πάντως δεν θα μου άρεσε. Αντιθέτως έμεινα απόλυτα ευχαριστημένη από το δικό μου γιατρό (κοντινό του συνεργάτη) και αυτό γιατί πάνω από όλα είναι άνθρωπος. Αν θές περισσότερες λεπτομέρειες στειλε πμ. Σχετικά με το ΓΕΝΕΣΙΣ που έκανα και όλες τις εξετάσεις μου πρέπει να σου πω ότι δεν το λες φτηνό, δεν δεχεται κανένα ταμείο, έχει απαίσια ρεσεψιον αλλά προφανώς έχει πολλές επιτυχίες γιατί έχει παρα πολύ κόσμο. Άλλωστε το ΓΕΝΕΣΙΣ είναι του Πάντου.

Σου εύχομαι τα καλύτερα!!

 

as1cCyH0g411210OTE4MTJkfDEwNjI5MmR8byBLb3N0YW50aW5vdWxocyBtb3UgZWluYWk.gif

s-age.pngs-age.png

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...