Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Παιδίατρος Περίχωρα Θεσσαλονίκης Ανατολικά


oliko

Recommended Posts

Παιδιά, γεια Σας! Χρειάζομαι την βοήθειά Σας.. Ψάχνουμε έναν καλό παιδίατρο στην περιοχή Θερμαϊκού - Μίκρας - Επανομής (μένουμε στη Ν. Μηχανιώνα αλλά μπορεί να είναι και Περαία, Επανομή, Τρίλοφος, κλπ). Δεν βρήκα καμιά σχετική πληροφορία στο ίντερνετ:( Θέλουμε ο παιδίατρος να έχει καλή σχέση με τα παιδάκια, να αποφεύγει τα φάρμακα (όσο γίνεται τουλάχιστον:roll:), να έχει μια άποψη και γνώμη για τα εμβόλια (να σκέφτεται το καλό του παιδιού, όχι μόνο να ξέρει να παίρνει λεφτά από την κάθε επίσκεψη...:mad:), να είναι υπέρ του θηλασμού και να είναι διαθέσιμος αν συμβεί κάτι επείγον.. Ζητώ πολλά; :-D. Μου έχουν προτείνει αρκετούς στη Θεσσαλονίκη αλλά θα προτιμούσα να είναι πιο κοντά, κάπου στην περιοχή μας:( Αν μπορείτε να προτείνετε κάποιον... Ευχαριστώ πολύυυυυ!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 4 months later...
Παιδιά, γεια Σας! Χρειάζομαι την βοήθειά Σας.. Ψάχνουμε έναν καλό παιδίατρο στην περιοχή Θερμαϊκού - Μίκρας - Επανομής (μένουμε στη Ν. Μηχανιώνα αλλά μπορεί να είναι και Περαία, Επανομή, Τρίλοφος, κλπ). Δεν βρήκα καμιά σχετική πληροφορία στο ίντερνετ:( Θέλουμε ο παιδίατρος να έχει καλή σχέση με τα παιδάκια, να αποφεύγει τα φάρμακα (όσο γίνεται τουλάχιστον:roll:), να έχει μια άποψη και γνώμη για τα εμβόλια (να σκέφτεται το καλό του παιδιού, όχι μόνο να ξέρει να παίρνει λεφτά από την κάθε επίσκεψη...:mad:), να είναι υπέρ του θηλασμού και να είναι διαθέσιμος αν συμβεί κάτι επείγον.. Ζητώ πολλά; :-D. Μου έχουν προτείνει αρκετούς στη Θεσσαλονίκη αλλά θα προτιμούσα να είναι πιο κοντά, κάπου στην περιοχή μας:( Αν μπορείτε να προτείνετε κάποιον... Ευχαριστώ πολύυυυυ!!!

 

Καλησπέρα!Ειμαι νέα στο forum και θα ήθελα να μου συστήσετε κάποιον παιδίατρο στο Πλαγιαρι, στην Επανομη, Τριλοφ... Γενικά γύρω σε αυτές τις περιοχές. Ο χρήστης oliko τα λέει πολύ ωραία ένα τέτοιον γιατρό ψάχνω και εγω !! Περιμένω την βοήθεια σας , σας ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...