Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ο κόσμος των ζουζουνιών- Κερατσινι Χαραυγή


Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλες τις μαμάδες! :) Μήπως γνωρίζετε κάτι για τον παιδικό σταθμό "Ο κόσμος των ζουζουνιών" ? Είναι στη Μ.Αλεξάνδρου. Δεν έχω κανέναν γνωστό που να ξέρει κάτι και σκέφτομαι να πάω να ενημερωθώ αλλά μου αποκλείει το ενδεχόμενο να δω κάποια στιγμή έστω για 2' το χώρο με τα παιδιά. Γνωρίζετε κάτι????

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Διαφημίσεις


  • 2 months later...

Καλημέρα!!

Υπάρχει κάποιος που να γνωρίζει το συγκεκριμένο σταθμό?

θα ήθελα να μάθω αν κάποιος έχει κάποια εμπειρία ή έχει ακούσει κάτι για το σταθμό.

 

Ευχαριστώ:)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 4 months later...

Διαφημίσεις

Καλησπέρα, πηγαίνει η μικρή μου απο πέρσι το Σεπτέμβρη στον Κόσμο των Ζουζουνιών. Είμαι αρκετά ευχαριστημένη, το παιδί προσαρμόστηκε πολύ γρήγορα και πηγαίνει με χαρά. Όταν φορούσε πάνα ήταν πάντα καθαρή - αν και με εβαλαν σχεδόν αμέσως στη διαδικασία να την κόψουμε πράγμα που εγινε αρκετά εύκολα και γρήγορα. Γενικά δεν έχω δει κάποια παραξενη συμπεριφορά στο παιδί ακόμα και στην αρχή που δεν μιλούσε ιδιαίτερα, τώρα πια που μιλάει κανονικά δεν έχει αναφέρει κάτι άσχημο. Φαίνεται οτι περνάει καλά και αγαπάει και την δασκάλα της. Οι κοπέλες που το έχουν είναι συμπαθητικές και συνεργάσιμες. Αυτό που βρίσκω αρνητικό είναι το οικονομικό δηλαδή εκτός από τα δίδακτρα του μήνα θέλουν 100 ? για εγγραφή, 200? για υλικό (τι υλικό είναι αυτο απορώ) και κάθε μήνα σχεδόν επιπλέον 10 ? για κάποια δραστηριότητα ( εκδρομή, κουκλοθέατρο κλπ). Αν θέλεις κάτι ποιο συγκεκριμένο στείλε μου πμ

Link to comment
Share on other sites

  • 2 χρόνια μετά...

Ειμαι μπαμπας και παω 2 χρονια το παιδι μου στον παιδικο σταθμο "ο κοσμος των ζουζουνιων".Ειμαι πολυ ευχαριστημενος και βλεπω μεγαλη βελτιωση στο παιδι μου.Τα διδακτρα τους ειναι χαμηλα για αυτο που προσφερουν.εγω πηγαινα πρωτη χρονια τον γιο μου στηνν Ιερα Μητροπολη και μου ζητησανε 200ευρω για εγγραφη και 600 ευρω για το υλικο,να μην σας πω για τα διδακτρα.....!!Στον κοσμο των ζουζουνιων εχουν χαμηλο κοστος και ουσιωδη δουλεια.θα μπορουσαν να τα εχουν πολυ παραπανω δεν πειραζει ομως καλο για εμας τους γονεις.Οι υπευθηνες ειναι πολυ ψαγμενες και εχουν διαμορφωσει τον χωρο τους και την δουλεια τους με μερακι και αγαπη προς τα παιδια.Απ¨οτι ειδα και σε δημοσιο εγγραφο εχει ανακυρηχθει ΠΡΟΤΥΠΟΣ για τους ιδιωτικους και δημοσιους σταθμους!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

καλησπερα ενδιαφερομαι και γω για αυτον τον σταθμο θα μπορουσε καποιος γονιος που πηγαινει εκει το παιδακι του ν αμας πληροφορησει για το οικονομικο κομματι;

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...