Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ωορηξία πότε??


ayra

Recommended Posts


Διαφημίσεις


εγώ είχα κύκλο 22-23 μέρες, το μήνα που συλλάβαμε είχαμε επαφή την 6η, 8η και 10 μέρα του κύκλου (μετά βαρεθήκαμε!). Μην απογοητεύεσαι που έχεις μικρό κύκλο, απλά πρέπει να ξεκίνάς αμέσως μετά την περίοδο...Σκέψου επίσης πώς είσαι τυχερή καθώς έχεις περισσότερες ωορρηξίες το χρόνο σε σχέση με άλλες :)

qrgjp2.png
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κατι έχω κύκλο κάθε 18,20 το πολυ 22 μέρες.Η ωορηξία πότε γίνεται?Ο γιατρος είπε αμέσως μετα..έχει καμια ίδιο κύκλο?Κιαυτο τον μήνα τίποτε..

Κοριτσακι μετα την περιοδο καντε πολλες αγκαλιτσες και θα ερθει το πολυποθυτο...σου ευχομαι συντομα!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λοιπόν, θα σου πω τι είπε ο γιατρός μιας φίλης μου:

Έχεις παρατηρήσει στο εσώρουχό σου στο μέσον του κύκλου κάτι σαν βλέννα; Μόλις τη δεις... βουρ στον πατσά!!

Στη φίλη μου έπιασε, όσο για μάς... θα σου πω σε λίγες μέρες.

ZS95p3.png  hcT0p3.png

Link to comment
Share on other sites

Είχα 6/8 με τελευταίο κύκλο 27 ημερών, γενικά όμως κύκλους 25 ημερών. Την αναμένω.

Για την ώρα ψάχνω για τεστ ωορηξίας στο internet να παραγγείλω καθώς πήγα στο φαρμακείο και μου είπαν την τιμή 56ευρώ για το clearblue!!! Πάνε καλά οι άνθρωποι!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγώ αγορασα τεστάκια απο το ιμπει, ένα πακέτο με 25 ωορηξίας κ 10 εγκυμοσύνης στην τιμή των 12 ευρώ συμπεριλαμβανομένου κ των μεταφορικών. Αλλά γιατί δεν δοκιμάζεις να πάς στον γιατρό να σου πεί πότε είναι? Αν πάς σήμερα λογικά θα σου πεί

BjNEp3.png

http://lb2f.lilypie.com/41map3.png?wzu3DM8P

 

 

Link to comment
Share on other sites

Εκτός του ότι ειναι διακοπές, έχω βαρεθεί να τρέχω κάθε λίγο και λιγάκι. Άσε που πληρώνο 50αρα την επίσκεψη, αναμονή τρελή. Στο ebay ψάχνω κι εγώ. Βλέπεις μέχρι και το νυφικό μου από εκεί το αγόρασα κομμένο ραμμένο στα μέτρα μου μόνο 120 ευρουλάκια!!!

Βλέπω κάτι 200τεστ+40 εγκυμοσύνης με 50$=35ευρώ περίπου και τρελαίνομαι. Το ψάχνω ακόμα...

Link to comment
Share on other sites

Παρτα, τα λεφτά ε'ιναι λίγα κ αν με το κάλο μείνεις έγκυος με την πρώτη τα άλλα τα χαρίζεις σε κάπια που τα χρειάζετε. Στο κάτω κάτω λήγουν σε 2 χρόνια

BjNEp3.png

http://lb2f.lilypie.com/41map3.png?wzu3DM8P

 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Σε ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου, θα τεσταριστώ την παρασκευή. Να δούμε τι θα δούμε, αν κ την προηγούμενη φορά τεστ θετικό είδα την 8η μέρα μετά την καθυστέρηση κ μάλιστα πολύ αχνό

BjNEp3.png

http://lb2f.lilypie.com/41map3.png?wzu3DM8P

 

 

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...