Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

χαριζω διαφορα για αγορακι


Athina0023

Recommended Posts


Διαφημίσεις


καλησπερα , θα ηθελα οποιαδηποτα μητερα μπορει να μου χαρισει οτι θελει απο ρουχα για αγορακι απο 1 ετουσ και μετα. ευχαριστω και συγχαρητηρια για την αλληλεγγυη.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα , θα ηθελα οποιαδηποτα μητερα μπορει να μου χαρισει οτι θελει απο ρουχα για αγορακι απο 1 ετουσ και μετα. ευχαριστω και συγχαρητηρια για την αλληλεγγυη.

 

Αν μπορείς να παραλάβεις εσύ ή κάποιος δικός σου από Π.Φάληρο έχω ρούχα να σου δώσω απλά με δύο μικρά παιδιά δεν μπορώ να μετακινηθώ εύκολα.

S02fp3.png

 

 

LnVyp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ενδιαφέρονται κ εγώ για ρούχα κύριος κ όχι για παπούτσια. Η για παιχνίδια η οτι διποτε άλλο. Έχω εναν γιο 10 μηνών κ εναν γιο 27 μηνών. Αν υπάρχει κάτι ευχαρίστως.

Ρούχα για 3-4 χρονων φοράμε(ο μεγαλος ! Ο μικρός έχει απο τον πρωτο)

Ευχαριστώ.

Έξοδα αποστολής δικά μου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1-2 ετων 8 τεμ (φορμακι μπουφαν 4 κοντομανικα ζακετα σαλοπετα)

 

2-3 ετων 7 τεμ (5 μπλουζακια μακριμανικα 1 σορτσακι 1 κοντομανικο)giota81

 

3-4ετων 5 τεμ(2 ζεστα μπλουζακια και 3 παντελονι και σορτς) γιαννα!

 

οποιος ΘΕλεΙ φωτο στειλΤΕ μαιλ για να σας στειλω

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

Αν μπορείς να παραλάβεις εσύ ή κάποιος δικός σου από Π.Φάληρο έχω ρούχα να σου δώσω απλά με δύο μικρά παιδιά δεν μπορώ να μετακινηθώ εύκολα.

 

σε ευχαριστω πολυ , αν θελεισ δωσε μου τη διευθυνση σου και θα στηλω courier να τα παραλαβει , δεν τη χρεωνομαι. καλη σου μερα και να εισαι καλα!

Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστω πολυ , αν θελεισ δωσε μου τη διευθυνση σου και θα στηλω courier να τα παραλαβει , δεν τη χρεωνομαι. καλη σου μερα και να εισαι καλα!

 

Ωραία, θα ξεχωρίσω τα ρούχα μέσα στο τριήμερο και θα σου στείλω τη διεύθυνση σε π.μ. Καλό σου βράδυ!

S02fp3.png

 

 

LnVyp3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
καλησπερα , θα ηθελα οποιαδηποτα μητερα μπορει να μου χαρισει οτι θελει απο ρουχα για αγορακι απο 1 ετουσ και μετα. ευχαριστω και συγχαρητηρια για την αλληλεγγυη.

Evigeo17, δεν ξέρω αν έχεις λάβει τα ρούχα που σου έστειλα πριν ενάμιση μήνα περίπου. Σου έχω στείλει 2 μηνύματα, αλλά δεν έχεις απαντήσει. Αν μπορείς πες μου για να ξέρω ότι έφτασαν καλά.

Co8Lp3.png

 

 

QkL2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ ακόμα περιμένω τον κούριερ που θα ερχόταν να τα πάρει.. Έχω στείλει δύο πμ αλλά δεν πήρα απάντηση. Τι να πω, ελπίζω να μην έχει συμβεί κάτι στην κοπέλα αλλά αν όλα είναι καλά νομίζω ότι μία απάντηση θα έπρεπε να την έχουμε λάβει μετά από τόσο καιρό.

S02fp3.png

 

 

LnVyp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα! λόγω της κατάστασης ψάχουμε να βρούμε τρόπους εξοικονόμησης. Στην περίπτωση που κάποια μαμά έχει αχρησιμοποίητες ή ελαφρώς μεταχειρισμένες πάνες πολλαπλών χρήσεων για παιδάκι 18 μηνών (αγόρι) και ασφαλώς δεν της χρειάζεται σκεφτήκαμε ότι θα ήταν βοήθημα. Επισης, αναζητούμε κάποιο μεταχειρισμένο τρίκυκλο ποδηλατάκι με λαβή σε καλή κατάσταση για αγορά με χαμηλό κόστος.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...