Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

Γιατί να σε σταματήσουμε???

Μαζί σου όλες.................

Εσύ θα κάνεις την Λουκά , με τις δημοσιεύσεις στο χέρι και εμείς θα κάνουμε τους πιστούς σου...!

 

 

 

TOΝ ΨΙΝΑΚΗ ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΤΟΝ ΚΑΝΕΙ ???? ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

 

Αντε να δουμε πόσο υπομονη ακομα ....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γιατί να σε σταματήσουμε???

Μαζί σου όλες.................

Εσύ θα κάνεις την Λουκά , με τις δημοσιεύσεις στο χέρι και εμείς θα κάνουμε τους πιστούς σου...!

συμφωνωωω!:P:p:p

 

αντε γτ εχουμε σκασει!!!!!

zuQwp3.png
Link to comment
Share on other sites

το έφτιαξα λίγο βιαστικά το πρωί και δεν το έκανα pdf :oops::oops::oops: Μου το χαλάσαν λίγο το κειμενάκι με τις τιμές που μπήκαν άλλα αντι άλλων αλλά από το ολότελα ................:-P άντε να δούμε θα γίνει τίποτις

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια εμαθα για αυτη τη προσπαθεια σας κ σας δινω συχγαρητηρια. μενω Αγγλια τα τελευταια χρονια κ ειμαι απο τις τυχερες

 

ηθελα να σας πω, να στειλετε το αρθρακι κ στα blogs . θα παρει μεγαλη εκταση ετσι. γιατι καμια φορα τα δελτια ειδησεων κλπ ειναι επιφυλακτικη με αυτα...

 

και παλι μπραβο σας

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Έεεετσι!!!! Να μάθουν να μας κοροιδεύουν!!!! Μαμάδες ενωμένες - ποτέ νικημένες!!!! Ακόμα τρελαίνομαι με αυτό που πάθαμε στα καλά καθούμενα, αν και έχουν περάσει σχεδόν 2 μήνες απο την παραγγελία μου!!!!!

Εγώ ήδη πόσταρα την ανάρτηση του τρωκτικού στο πριφίλ μου στο φατσοβιβλίο.

Θέλω να να δω πότε θα λυθεί επιτέλους το ζήτημα!!!!

KVQKp3.png5gpbp3.png
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον...αναφερω απο μέτωπο εκπτωσεων...

επειδη η μικρη τον σεπτεμβρη θα παει παιδικο 99,99% για να διαβάσω και εγώ για τον Ασεπ

ενημερώθηκα οτι πρεπει να εχω ρουχα για καθε μερα....

Πηγα στο καρφουρ στις 5+30 και πηρα ...και τι δεν πηρα για του χρονου ολο αλλαξιες και συνολα για τον παιδικο κ για καθε μερα εδωσα στο καρφουρ 55ευρώ και στο μαρκς (πήρα πιτζαμάκια 3τεμ 12ευρω και ενα πολυ τρεντυ παλτο τζιν με επενδυση δεν άντεξα το πηρα ήταν το μοναδικο παράπτωμα μου) αλλα 56ευρώ εμεις κλεισαμε για του χρονου ρουχα...Τωρα μου εμειναν καλτσον,εσωρουχα και κανένα δυο τρια φορεματα ή συνολα για καλα...που λογικα θα βγουν απο την γιορτη της! Νομιζω καλα τα πηγα με 111ευρώ ε??? θα δωσω και αλλα 40ευρώ πες και ειμαστε κομπλε...συνολο 160ευρώ για ολη τη σεζον φθινοπωρο χειμωνας και ανοιξη!

Νομιζω καλα τα πηγα!

 

Link to comment
Share on other sites

Αυτή που έχει το καλύτερο ...solarium!!!

....xaxaxaxaxa!

 

Kατι θα κερδίσουμε από όλο αυτό...! Συγχαρητήρια κ από μένα...!!!

 

TOΝ ΨΙΝΑΚΗ ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΤΟΝ ΚΑΝΕΙ ???? ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

 

 

Να τον κανω εγω που ειμαι και μελαχροινη και "μαυρη"?????

εχω και την τρέλλα του!

 

Link to comment
Share on other sites

Γνωριζεται αν το ebaby.gr ειναι αξιοπιστο website? Θελω να παραγγειλλω το καροτσι και απο οτι ειδα εχει πολυ καλες τιμες. .

 

Πηραμε το καροτσι μας απο εκει πριν ενα χρονο !!!!!Ειχε στην Ελλαδα 700 κι εκει το πηραμε 540 με μεταφορικα . Δεν ειχα κανενα προβλημα.

3lSop2.png

 

DUvpp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ωχ και εγω θα την στειλω παιδικο θα πρεπει καθε μερα ρουχα ε ???

 

και δεν εχω τιποτα τα μαδερ εδω στην χαλκιδα δεν ειχανε φορμες ....

 

θα σκασω ρε γμτ με το μαδερ κερ

 

Βρε κοπελια εσυ που εισαι απο την Αγγλια δεν μπορουμε να κανουμε κατι ?????

 

να μας τα στελνεις εσυ ε ???? και οταν ερθεις ελλαδα θα σου εχω κατι καραβιδες και χταποδακια μουυυυυυυρλια

 

 

και όσο για την κοπελα που σε λενε νουτελα, σε πληροφορω οτι εχω ξυπνησει μεσανυχτα και εχω αδεια σει μιση νουτελα με το κουταλι την οποια την βουταγα μεσα σε ψιλοτριμμενο φουντουκι που ειχα αγορασει μιαμ μιαμ μιαμ αχ

 

Αντε να δουμε πόσο υπομονη ακομα ....

Link to comment
Share on other sites

φιλιτσαααααααααααααααααα

παρε

 

http://www.thespiceshop.co.uk./

 

στη λιστα ηταν αλλα απο την θολούρα σου δεν το ειδες χε χε!

 

σ'ευχαριστωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω

 

θα πάω στα σπίντερ ....

 

Αντε να δουμε πόσο υπομονη ακομα ....

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΝΙΚΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΚΑΤΑΝΑΛΩΤΗ - ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ

http://www.efpolis.gr, [email protected]

Διεύθυνση: Πλ. Κάνιγγος, 10181 Αθήνα

 

Αγαπητέ καταναλωτή,

 

Στη φόρμα επικοινωνίας συμπληρώσατε και στείλατε τα ακόλουθα στοιχεία:

 

Όνομα: ΧΧΧΧ ΤΟ ΣΒΗΝΩ

 

Επώνυμο: ΧΧΧΧΧΧ ΤΟ ΣΒΗΝΩ

 

Τηλέφωνο:

 

E-Mail: ΧΧΧΧΧΤΟ ΣΒΗΝΩ

 

Μήνυμα: ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΔΕΙΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΚΑΛΥΨΑΜΕ ΚΑΙ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΤΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΟΥΜΕ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΟΥΝ ΝΑ ΜΑΣ ΚΛΕΒΟΥΝ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ http://troktiko.blogspot.com/2010/01/mother-care.html

 

Αντε να δουμε πόσο υπομονη ακομα ....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λοιπον...αναφερω απο μέτωπο εκπτωσεων...

επειδη η μικρη τον σεπτεμβρη θα παει παιδικο 99,99% για να διαβάσω και εγώ για τον Ασεπ

ενημερώθηκα οτι πρεπει να εχω ρουχα για καθε μερα....

Πηγα στο καρφουρ στις 5+30 και πηρα ...και τι δεν πηρα για του χρονου ολο αλλαξιες και συνολα για τον παιδικο κ για καθε μερα εδωσα στο καρφουρ 55ευρώ και στο μαρκς (πήρα πιτζαμάκια 3τεμ 12ευρω και ενα πολυ τρεντυ παλτο τζιν με επενδυση δεν άντεξα το πηρα ήταν το μοναδικο παράπτωμα μου) αλλα 56ευρώ εμεις κλεισαμε για του χρονου ρουχα...Τωρα μου εμειναν καλτσον,εσωρουχα και κανένα δυο τρια φορεματα ή συνολα για καλα...που λογικα θα βγουν απο την γιορτη της! Νομιζω καλα τα πηγα με 111ευρώ ε??? θα δωσω και αλλα 40ευρώ πες και ειμαστε κομπλε...συνολο 160ευρώ για ολη τη σεζον φθινοπωρο χειμωνας και ανοιξη!

Νομιζω καλα τα πηγα!

 

Καλά έκανες χρειάζεται καμμια φορά!!! Αλλά να ψωνίσεις και για σένα

1gGKp3.png
Link to comment
Share on other sites

κορίτσια είμαι λίγο κρυωμένη και δεν μπόρεσα να πάω για ψωνια λετε να μην προλάβω...

ουφ.. με κόλλησε μάλλον ο μικρός μου

Χτες όλοι με σακούλες κυκλοφορούσαν στον δρόμο

1gGKp3.png
Link to comment
Share on other sites

ωχ και εγω θα την στειλω παιδικο θα πρεπει καθε μερα ρουχα ε ???

 

και δεν εχω τιποτα τα μαδερ εδω στην χαλκιδα δεν ειχανε φορμες ....

 

θα σκασω ρε γμτ με το μαδερ κερ

 

Βρε κοπελια εσυ που εισαι απο την Αγγλια δεν μπορουμε να κανουμε κατι ?????

 

να μας τα στελνεις εσυ ε ???? και οταν ερθεις ελλαδα θα σου εχω κατι καραβιδες και χταποδακια μουυυυυυυρλια

 

 

και όσο για την κοπελα που σε λενε νουτελα, σε πληροφορω οτι εχω ξυπνησει μεσανυχτα και εχω αδεια σει μιση νουτελα με το κουταλι την οποια την βουταγα μεσα σε ψιλοτριμμενο φουντουκι που ειχα αγορασει μιαμ μιαμ μιαμ αχ

 

σιγα μην αφηναμε την κοπελια ανεκμεταλευτη!!!!!:D:D:D:D:Dαλλα δεν γινεται,για να παραδοθει σε αγγλικη διευθυνση πρεπει και η καρτα να ειναι αγγλικη!

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

σιγα μην αφηναμε την κοπελια ανεκμεταλευτη!!!!!:D:D:D:D:Dαλλα δεν γινεται,για να παραδοθει σε αγγλικη διευθυνση πρεπει και η καρτα να ειναι αγγλικη!

 

ναι αυτο ειναι ενα προβλημα αλλα λυνεται ... το θεμα να εχει η κοπελα χρονο και να θελει φυσικα ....

 

Να προσθεσω οτι επειδη ειμαι απο Ευβοια εχουμε και ωραιους αστακους για την Αγγλιδα που ειναι ελληνιδα ;)))) χαχαχχα

 

 

αχχχχχχχχχχχχ τι πάθαμε !!!!!!

 

επίσης μπορω να στειλω κουριερ να παραλάβει το δεμα απο Αγγλια ίσως να μπορει να δωσει και λεφτα αντικαταβολη ας πουμε .... θα το ρωτησω αλλα δεχεται η κοπελα ????

 

 

εχω και μια φιλη αλλα ντρεπομαι η κοπελα σπουδαζει και εχει και παιδι ..... δεν ξερω θα δω

 

πάντως αν κανω κατι αν βρω λύση θα σας ειδοποιησω !!!

 

Αντε να δουμε πόσο υπομονη ακομα ....

Link to comment
Share on other sites

ναι αυτο ειναι ενα προβλημα αλλα λυνεται ... το θεμα να εχει η κοπελα χρονο και να θελει φυσικα ....

 

Να προσθεσω οτι επειδη ειμαι απο Ευβοια εχουμε και ωραιους αστακους για την Αγγλιδα που ειναι ελληνιδα ;)))) χαχαχχα

 

 

αχχχχχχχχχχχχ τι πάθαμε !!!!!!

 

επίσης μπορω να στειλω κουριερ να παραλάβει το δεμα απο Αγγλια ίσως να μπορει να δωσει και λεφτα αντικαταβολη ας πουμε .... θα το ρωτησω αλλα δεχεται η κοπελα ????

 

 

εχω και μια φιλη αλλα ντρεπομαι η κοπελα σπουδαζει και εχει και παιδι ..... δεν ξερω θα δω

 

πάντως αν κανω κατι αν βρω λύση θα σας ειδοποιησω !!!

 

και η κοπελα απο ευβοια ειναι :D:D:D:D:D!

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια καλησπερα εχθες παρελαβα απο assos και απο childrensalon ολα ηταν τελεια και πολυ καλα πακεταρισμενα !!!!!

Α !! απο το childrensalon μας στειλανε και καραμελιτσες!!!!!

9newp3.png8dIOp3.png
Link to comment
Share on other sites

και η κοπελα απο ευβοια ειναι :D:D:D:D:D!

 

καλε που το ξέρεις???? απο ποιο μερος και δεν θμαμαι και το ονομα της απαπαπαπα

 

ε τοτε πες της ότι θα την πάω στην Στενη για κοψιδια μουρλια και μετα

 

βαφλα παγωτο στην Αρτακη χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ

 

Αντε να δουμε πόσο υπομονη ακομα ....

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια καλησπερα εχθες παρελαβα απο assos και απο childrensalon ολα ηταν τελεια και πολυ καλα πακεταρισμενα !!!!!

Α !! απο το childrensalon μας στειλανε και καραμελιτσες!!!!!

 

 

καλοφορετα τα νουμερα στο ασος τι λενε ?????

 

βγαλτε και καμια φωτο να δουμε τι αγορασατε πώς πεφτει πάνω σας

θελω τοσο πολυ αλλα φοβαμαι τα νουμερα

 

Αντε να δουμε πόσο υπομονη ακομα ....

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια εμαθα για αυτη τη προσπαθεια σας κ σας δινω συχγαρητηρια. μενω Αγγλια τα τελευταια χρονια κ ειμαι απο τις τυχερες

 

ηθελα να σας πω, να στειλετε το αρθρακι κ στα blogs . θα παρει μεγαλη εκταση ετσι. γιατι καμια φορα τα δελτια ειδησεων κλπ ειναι επιφυλακτικη με αυτα...

 

και παλι μπραβο σας

 

 

σε βρηκα φανταστικη μου συμφορουμιτισα χαχαχαχαχ

καλεεεεεεεεεεε απο που εισαι ????

 

Αντε να δουμε πόσο υπομονη ακομα ....

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...