Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Μπομπονιέρα "σπιτάκι" από το "Χαμόγελο του παιδιού"


mxv

Recommended Posts


Διαφημίσεις


Συγγνώμη κορίτσια αλλά επειδή είναι πολύ συγκεκριμένες οι παιδικές μπομπονιέρες από το "Χαμόγελο" θεώρησα ότι ίσως κάποια κοπέλα τη γνώριζε!!Έγραψα και κάπως γρήγορα το μήνυμα...;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Mπράβο μου δώσατε φοβερή ιδέα!! Δεν ήξερα ότι το χαμόγελο κάνει και μπομπονιέρες! Τα πουγκακια ήταν καλά? Τί εντύπωση έκαναν? Τα πήρες για μεγάλους ή παιδιά? Τα στέλνουν σπίτι ή τα παραλαμβάνεις εσύ? Πολλες οι ερωτήσεις μα λέω να το ψάξω σοβαρά!

Link to comment
Share on other sites

Εγω ειχα παρει τα πουγκακια-καραμελες για τους μικρους και τα κουτακια για τους μεγαλους. Δεν με ειχαν ενημερωσει οτι τα κουτακια ειχαν και αρκουδακι μεσα κι οταν το ανακαλυψαν τα παιδακια στη βαφτιση ζητουσαν και δευτερη μπομπονιερα.

Τις παραλαμβανεις μονος σου από το χαμογελο σε δικα τους καλαθια, τα οποια ομως εγω επειδη δεν μου αρεσαν οι κορδελες που ειχαν (μαλλον από τους προηγουμενους) τα στολισα αλλιως.

Παντως κι εγω για τα σπιτακια ειχα ξεκινησει, αλλα τελικα μου φανηκαν μικρα.

tndLp2.png

FgHKp2.png

Link to comment
Share on other sites

Τα καλάθια τα επέστρεψες μετά? Εγώ πιο πολύ τις σκέφτομαι επειδή έτσι ενισχύεις και τον σύλλογο και είναι ιδιαίτερη επιλογή οπότε ο κόσμος θα δει αυτό και όχι αν είναι ακριβή ή "χρήσιμη" επιλογή. Τελικά έμεινες ευχαριστημένη από την επιλογή σου? Ποσότητες παραγγελνεις όσες θελεις?

 

 

 

 

 

/?

Link to comment
Share on other sites

Και με εμένα με ενδιαφέρει το θέμα αυτό.

Θέλουμε κι εμείς να πάρουμε μπομπονιέρες από το χαμόγελο του παιδιού, γιατί τους χρωστάμε ΜΕΓΑΛΗ χάρη.

Μας έσωσαν την μπέμπα μας.

Link to comment
Share on other sites

Τα καλαθια ναι, τα επιστρεφεις.

Εμεινα πολυ ευχαριστημενη. Τα λεφτα μας θεωρω οτι επιασαν τοπο.

Ειχα παραγγειλει γυρω στα 80 προσκλητηρια και 200 μπομπονιερες.

Και τωρα πρωτα ο Θεος, παλι εκει θα παω, ή ισως σε καποιο αντιστοιχο ιδρυμα.

tndLp2.png

FgHKp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Άντε με το καλό το μωράκι σου...καλόείναινα πιανουν τοπο τα λεφτα μια και ολοι οταν πανε σπιτι στολίζουν την μπομπονιέρα καπου και στην καλύτερη περίπτωσητην καταχωνιαζουν ανδεν την πεταξουν αργοτερα...Απο Δευτερα θα τους παρω τηλ.

Link to comment
Share on other sites

Ναι..Απ'ότι κατάλαβα είναι χάρτινα..Μπορείς να διαλέξεις να σου βάλουν κουφέτα ή smarties ή και άδεια..Αν θέλεις σου βάζουν ένα στολιδάκι επάνω ή στο αφήνουν σκέτο..Στέλνεις μια φόρμα στο "Χαμόγελο" όπου γράφεις πόσες θες, για πότε, πώς να είναι διαμορφωμένες, τα στοιχεία σου και επικοινωνούν εκείνοι μαζί σου..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Το καλάθι ήταν στολισμένο απο το χαμόγελο.

Βασικά τα σπιτάκια πήρα για τους μεγάλους και επειδή το θέμα της βάπτισης ήταν το αυτοκινητάκι έφτιαξα μόνη μου για τα παιδάκια και αυτές που βλέπεις με το αυτοκίνητο. Τους έβαλα μεσα τούλι λαχανί με smarties και τον σελιδοδείκτη αυτοκινητάκι που βλέπεις.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Επίσης και οι προσκλήσεις είναι καλή ιδέα... απλές βέβαια, αλλά εμείς πήραμε πολύ ζεστές αντιδράσεις όταν στείλαμε τις προσκήσεις της βάφτισης του Νικόλα.

 

Και για τις προσκλήσεις και για τις μπομπονιέρες πρέπει να έχεις αρκετό καιρό μπροστά σου για να προλάβουν να στις φτιάξουν.

Link to comment
Share on other sites

Έχετε δει τι γράφουν σε μία πρόσκληση για βάφτιση; Αν σας αρέσει το στριπτίζ.... Το χαμόγελο του παιδιού, να προτείνει τέτοιο κείμενο σε πρόσκληση; Απογοητεύτηκα πολύ!!!!

Link to comment
Share on other sites

εχω κανει το προσκλητηριο της βαφτισης του γιου μου εκει.ειναι συγκεκριμενο το κειμενο και εχει 5-6 επιλογες.που το ειδες αυτο που γραφεις.παντως απο μπομπονιερες εχει πολλοι ωραιες και αν δεν θες και καθολου σου τυπωνουν σε εναν παπυρο ενα κειμενο που γραφει οτι τα χρηματα διατεθηκαν στο συλλογο.......κλπ και δεν εχεις καθολου μπουμπουνιερες.

Link to comment
Share on other sites

4 εκατοστα μηκος*4 εκατοστα πλατος*6 υψος η μπομπονιερα σπιτακι του χαμογελου. την εχω μπροστα μου στο γραφειο μου απο μια βαφτιση που τις ειχαν μοιρασει κ τις μετρησα

Μετα την καταιγίδα, έρχεται πάντα η λιακάδα.

Link to comment
Share on other sites

Έχετε δει τι γράφουν σε μία πρόσκληση για βάφτιση; Αν σας αρέσει το στριπτίζ.... Το χαμόγελο του παιδιού, να προτείνει τέτοιο κείμενο σε πρόσκληση; Απογοητεύτηκα πολύ!!!!

 

 

ο ειδα και εγω τωρα..εντωμεταξυ πηρα για κατι αλλο που ηθελα κα το εκανα παρατηρηση..

η κοπελα μου ειπε πως τετοια κειμενα τα επιλεγουνε οποτε τα εχουνε..τι ναπω!

ωραιο γουστο εχει ο κοσμος...!!!

ΤΟ ΝΙΝΙ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΡΕΛΑ!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Διαμαρτυρήθηκα κι εγώ χτες με email και απάντηση δεν πήρα! Αν ''Το χαμόγελο του παιδιού'' μιλά για στριπτίζ των μωρών την ώρα της βάφτισης...η απογοήτευσή μου είναι τεράστια! :-(

Link to comment
Share on other sites

ΒΑΠΤΗΣΑ ΤΟΝ ΓΙΟ ΜΟΥ ΤΟΝ ΙΟΥΛΙΟ Κ ΟΙ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ ΗΤΑΝ ΑΠΟ ΤΟ

ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ,ΟΠΩΣ ΒΕΒΑΙΑ Κ ΤΑ ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΑ ΜΑΣ ...

ΠΗΡΑ ΤΙΣ ΚΑΡΑΜΕΛΙΤΣΕΣ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ Κ ΕΙΧΑΝΕ ΠΑΝΩ ΑΞΕΣΟΥΑΡ ΚΙΝΗΤΟΥ.

ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΕΣ Κ ΤΑ ΚΟΥΦΕΤΑ ΜΕΣΑ ΤΟΥΣ ΑΡΕΣΑΝ..

ΠΗΓΑΜΕ ΕΜΕΙΣ ΑΠΟ ΕΚΕΙ Κ ΤΑ ΠΗΡΑΝΕ ΤΙΣ ΕΙΧΑΝΕ ΣΕ ΕΝΑ ΚΟΥΤΙ ΧΑΡΤΙΝΟ

ΣΤΟΛΙΣΜΕΝΟ ΜΕ ΤΟΥΛΙ Κ ΦΥΣΙΚΑ ΤΑ ΕΒΑΛΑ ΣΕ ΚΑΛΑΘΙΑ..

ΕΜΕΙΝΑ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ Κ ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΥ ΒΟΗΘΗΣΑ Κ ΓΩ ΜΕ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΜΟΥ.

 

ΕΠΙΣΗΣ ΤΑ ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΑ ΑΡΕΣΑΝ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΕΙΧΑΝΕ ΘΕΜΑ ΤΑ ΜΩΡΑ ΝΤΙΣΝΕΥ...

 

ΟΤΑΝ ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΕΙΧΑ ΔΕΙ ΟΤΙ ΤΑ ΣΠΙΤΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΑ...

 

ΤΩΡΑ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΟ ΣΤΡΙΠΤΙΖ ΠΟΥ ΛΕΤΕ ΑΝ Κ ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΔΑ ΠΟΥΘΕΝΑ ΟΤΑΝ ΠΗΡΑ ΤΑ

ΔΕΙΓΜΑΤΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΡΟΣΚΛΗΣΕΙΣ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΠΑΡΑΓΓΕΛΝΕΤΕ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΟ.

ΓΙΑΤΙ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΗΚΑΤΕ??ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ??ΛΟΓΙΚΑ ΧΙΟΥΜΟΡ ΕΙΝΑΙ...ΣΕ ΣΑΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ

ΑΡΕΣΕ ΣΕ ΑΛΛΟΥΣ ΑΡΕΣΕΙ....Κ ΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΚΡΙΝΕΤΕ ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΓΟΥΣΤΟ ΣΤΟΝ ΚΑΘΕ ΕΝΑ???

(ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΕΒΑΖΑ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΣΕ ΕΝΑ ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΜΕ ΧΑΛΑΓΕ

ΑΝ ΕΠΕΦΤΕ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ ΕΝΑ ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΟ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΑ ΦΙΛΗ ΠΟΥ ΘΑ ΕΠΕΛΕΓΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ)!!!

 

Κ ΕΑΝ ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΗΣΑΝ ΣΕ Ε-ΜΑΙΛ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΠΑΡΕΤΕ Κ ΤΗΛΕΦΩΝΟ..ΕΓΩ ΠΑΝΤΑ ΜΕΣΩ ΤΗΛΕΦΩΝΟΥ ΕΚΛΕΙΣΑ

ΤΑ ΠΑΝΤΑ...

ΕΝΤΑΞΕΙ ΑΣ ΜΗΝ ΕΝΟΧΛΟΥΜΑΣΤΕ Κ ΜΕ ΤΟ ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ.ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΕΚΕΙ ΚΑΝΟΥΝΕ ΛΕΙΤΟΥΡΓΗΜΑ...

Link to comment
Share on other sites

ΒΑΠΤΗΣΑ ΤΟΝ ΓΙΟ ΜΟΥ ΤΟΝ ΙΟΥΛΙΟ Κ ΟΙ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ ΗΤΑΝ ΑΠΟ ΤΟ

ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ,ΟΠΩΣ ΒΕΒΑΙΑ Κ ΤΑ ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΑ ΜΑΣ ...

ΠΗΡΑ ΤΙΣ ΚΑΡΑΜΕΛΙΤΣΕΣ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ Κ ΕΙΧΑΝΕ ΠΑΝΩ ΑΞΕΣΟΥΑΡ ΚΙΝΗΤΟΥ.

ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΕΣ Κ ΤΑ ΚΟΥΦΕΤΑ ΜΕΣΑ ΤΟΥΣ ΑΡΕΣΑΝ..

ΠΗΓΑΜΕ ΕΜΕΙΣ ΑΠΟ ΕΚΕΙ Κ ΤΑ ΠΗΡΑΝΕ ΤΙΣ ΕΙΧΑΝΕ ΣΕ ΕΝΑ ΚΟΥΤΙ ΧΑΡΤΙΝΟ

ΣΤΟΛΙΣΜΕΝΟ ΜΕ ΤΟΥΛΙ Κ ΦΥΣΙΚΑ ΤΑ ΕΒΑΛΑ ΣΕ ΚΑΛΑΘΙΑ..

ΕΜΕΙΝΑ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ Κ ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΥ ΒΟΗΘΗΣΑ Κ ΓΩ ΜΕ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΜΟΥ.

 

ΕΠΙΣΗΣ ΤΑ ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΑ ΑΡΕΣΑΝ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΕΙΧΑΝΕ ΘΕΜΑ ΤΑ ΜΩΡΑ ΝΤΙΣΝΕΥ...

 

ΟΤΑΝ ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΕΙΧΑ ΔΕΙ ΟΤΙ ΤΑ ΣΠΙΤΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΑ...

 

ΤΩΡΑ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΟ ΣΤΡΙΠΤΙΖ ΠΟΥ ΛΕΤΕ ΑΝ Κ ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΔΑ ΠΟΥΘΕΝΑ ΟΤΑΝ ΠΗΡΑ ΤΑ

ΔΕΙΓΜΑΤΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΡΟΣΚΛΗΣΕΙΣ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΠΑΡΑΓΓΕΛΝΕΤΕ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΟ.

ΓΙΑΤΙ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΗΚΑΤΕ??ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ??ΛΟΓΙΚΑ ΧΙΟΥΜΟΡ ΕΙΝΑΙ...ΣΕ ΣΑΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ

ΑΡΕΣΕ ΣΕ ΑΛΛΟΥΣ ΑΡΕΣΕΙ....Κ ΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΚΡΙΝΕΤΕ ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΓΟΥΣΤΟ ΣΤΟΝ ΚΑΘΕ ΕΝΑ???

(ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΕΒΑΖΑ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΣΕ ΕΝΑ ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΜΕ ΧΑΛΑΓΕ

ΑΝ ΕΠΕΦΤΕ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ ΕΝΑ ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΟ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΑ ΦΙΛΗ ΠΟΥ ΘΑ ΕΠΕΛΕΓΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ)!!!

 

Κ ΕΑΝ ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΗΣΑΝ ΣΕ Ε-ΜΑΙΛ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΠΑΡΕΤΕ Κ ΤΗΛΕΦΩΝΟ..ΕΓΩ ΠΑΝΤΑ ΜΕΣΩ ΤΗΛΕΦΩΝΟΥ ΕΚΛΕΙΣΑ

ΤΑ ΠΑΝΤΑ...

ΕΝΤΑΞΕΙ ΑΣ ΜΗΝ ΕΝΟΧΛΟΥΜΑΣΤΕ Κ ΜΕ ΤΟ ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ.ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΕΚΕΙ ΚΑΝΟΥΝΕ ΛΕΙΤΟΥΡΓΗΜΑ...

Πόσο καιρό πριν πρέπει να παραγγείλεις? Για τα προσκλητήρια έδωσες όσα ήθελες ή υπαρχει τιμη αναλογα με την ποσότητα? Στο site τους λένε ότι τα διακοσμητικά μπορεί να ποικίλουν. Στο λένε τι θα έχει όταν κάνεις την παραγγελίαή απλά είναι έκπληξη κατα την παραλαβή? όχι ότι με νοιάζει δηλαδή ένημερωτικά ρωτάω...

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...