Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Οικονομικός παιδότοπος σε Ίλιον Πετρούπολη Περιστέρι


Recommended Posts

χρόνια πολλά σε όλους σε 15 μερούλες έχουμε τα γεννέθλια της μικρής και αναρωτιέμαι εαν υπάρχει κανένας οικονομικός παιδότοπος σε ιλιον πετρουπολη περιστερι.αν καποιος εκανε κατι προσφατα παρακαλω ας με ενημερωσει.

ευχαριστώ πολύ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Kαλησπέρα και Χρόνια πολλά,

Η αδελφή μου μένει στο Ίλιον πριν λίγο καιρό είχε κάνει τα γενέθλια του ανηψιού μου σε ένα πολύ καλό παιδότοπο, Ζαβολιές λέγεται αλλά δεν θυμάμαι την διεύθυνση έτσι όπως ανεβαίνεις την Πετρουπόλεως στρίβεις αριστερά ( Υπάρχει και στο ιντερνετ μπορέις να δεις και φώτο).Εξυπηρετικοί οι υπάλληλοι εκεί..

η αδελφή μου είχε παραγγείλει τοστ, club σαντουίτς κτλ είχε φέρει εκείνη την τούρτα..δεν της πήγε ακριβά.ελπίζω να βοήθησα!

Να τα εκατοστήσει το παιδάκι σου!!:P

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπέρα και Χρόνια πολλά,

Η αδελφή μου μένει στο Ίλιον πριν λίγο καιρό είχε κάνει τα γενέθλια του ανηψιού μου σε ένα πολύ καλό παιδότοπο, Ζαβολιές λέγεται αλλά δεν θυμάμαι την διεύθυνση έτσι όπως ανεβαίνεις την Πετρουπόλεως στρίβεις αριστερά ( Υπάρχει και στο ιντερνετ μπορέις να δεις και φώτο).Εξυπηρετικοί οι υπάλληλοι εκεί..

η αδελφή μου είχε παραγγείλει τοστ, club σαντουίτς κτλ είχε φέρει εκείνη την τούρτα..δεν της πήγε ακριβά.ελπίζω να βοήθησα!

Να τα εκατοστήσει το παιδάκι σου!!:P

ρωτησε την ποσα της πηγε....να ξερουμε κι εμεις....:lol::lol: ειναι κοντα μου αλλα στο φυλλαδιο περσι ακριβο μου φανηκε...

Link to comment
Share on other sites

εβλεπα εναν [αιδοτοπο στο περιστερι, εθνικης αντιστασεως, συνεχεια του πεζοδρομου της αγορας, που λεγεται η φιλοι του νεμο και εγραφε απ' εξω 250 ευρω το παιδικο παρτυ. δεν ξερω τι περιλαμβανει, ουτε πηγαμε ποτε για να σε διαφωτισω ως προς την εξυπηρετηση κτλ. τον εβλεπα καθως πηγαινα βολτα το μωρο με το καροτσι κτλ. εινια διππλα στη μητοπολη περιστεριου. τωρα δεν ξερω να σου πω περαιτερω, μπορει και να εκλεισε. υπηρχε και ενας ακομα που ηξερα στο περιστερι, στην πελασγιας, ηταν αρκετα μεγαλος αλλα εκλεισε πριν φυγουμε εμεις απο εκει.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα thomai79,

Σχετικά με τον παιδότοπο η αδελφή μου το είχε κάνει πρωί κατά τις 11.30,οι μεγάλοι είχανε πήραν καφέ,τα παιδάκια τα χρέωσαν 6 ευρώ( τους παρέχουν χυμό κ κεκάκι ),εάν θυμάμαι μας είχανε φέρει και κείκ μαζί με τους καφέδες..είχε παραγγείλει τόστ και club όσα ήθελε εκείνη δεν είναι δεσμευτικό,είχε φέρει δικά της μπισκοτάκια, και την τούρτα του μικρού,της πήγε 150 ευρώ περίπου.Πάντως το ευχαριστήθηκαν όλοι μεγάλοι και παιδάκια, το είχε κάνει και Σάββατο και ήταν ήσυχα δεν είχε πολλά παιδιά εκείνη την ώρα!:P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα thomai79,

Σχετικά με τον παιδότοπο η αδελφή μου το είχε κάνει πρωί κατά τις 11.30,οι μεγάλοι είχανε πήραν καφέ,τα παιδάκια τα χρέωσαν 6 ευρώ( τους παρέχουν χυμό κ κεκάκι ),εάν θυμάμαι μας είχανε φέρει και κείκ μαζί με τους καφέδες..είχε παραγγείλει τόστ και club όσα ήθελε εκείνη δεν είναι δεσμευτικό,είχε φέρει δικά της μπισκοτάκια, και την τούρτα του μικρού,της πήγε 150 ευρώ περίπου.Πάντως το ευχαριστήθηκαν όλοι μεγάλοι και παιδάκια, το είχε κάνει και Σάββατο και ήταν ήσυχα δεν είχε πολλά παιδιά εκείνη την ώρα!:P

καλο ακουγεται αν δεν εχει δεσμευση αριθμου παιδιων....παντως στο σπιτι που εκανα φετος του γιου μου ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗ.....

τα χαλια μου καταμαυρα:evil::evil:,παντου τσιπς:twisted:,συν την κουραση να μαγειρεψω....!!!!:mad::-x

Link to comment
Share on other sites

λοιπον μαλλον εχθες ηταν η τυχερη μου μερα γιατι το συζητπυσα με την κουνιαδα μου-ειχα αποφασισει για σπιτι τελικα και με κλοουν-και μου λεει αντε ρε συ θα σου κανουν το σπιτι παλι χαλια-περυσι επαιζαν μπαλα η οποια προσγειωθηκε πανω στην τουρτα- δεν παμε εδω διπλα να ρωτησουμε και κοριτσια βρηκα κρατηθειτε για πρωτομαγια πρωι 15 παιδακια φαγητο χυμο και παιχνιδι και για τους μεγαλους καφε και κεικ που θα παω εγω ποσο λετε?χαχαχαχχα ολα 130 ευρωωωωωωω.χαχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

λοιπον μαλλον εχθες ηταν η τυχερη μου μερα γιατι το συζητπυσα με την κουνιαδα μου-ειχα αποφασισει για σπιτι τελικα και με κλοουν-και μου λεει αντε ρε συ θα σου κανουν το σπιτι παλι χαλια-περυσι επαιζαν μπαλα η οποια προσγειωθηκε πανω στην τουρτα- δεν παμε εδω διπλα να ρωτησουμε και κοριτσια βρηκα κρατηθειτε για πρωτομαγια πρωι 15 παιδακια φαγητο χυμο και παιχνιδι και για τους μεγαλους καφε και κεικ που θα παω εγω ποσο λετε?χαχαχαχχα ολα 130 ευρωωωωωωω.χαχαχαχαχα

που ειναι αυτο καλη μου?μπορεις να πας αν θες και φαγητο δικο σου για τους μεγαλους? 130ε με αυτα που ειπες και τουρτα δικη σου?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

den ξερω για αυτον που λες αλλα εχω δει το μαγικο δεντρο κοντα στη περικλεους.....και τη πιτα του παππου που εχει παιδοτοπο και αναλαμβανει γενεθλια.....μπες στο σαιτ να δεις....

και ξεχασα να γραψω οτι στη πιτα του παππου που ειχα ρωτησει δεν χρεωνεσαι την αιθουσα,ουτε εχει εισοδο....μονο πληρωνεις οτι παραγγειλεις...και εχει δωρεαν κλοουν για 1 ωρα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

den ξερω για αυτον που λες αλλα εχω δει το μαγικο δεντρο κοντα στη περικλεους.....και τη πιτα του παππου που εχει παιδοτοπο και αναλαμβανει γενεθλια.....μπες στο σαιτ να δεις....

και ξεχασα να γραψω οτι στη πιτα του παππου που ειχα ρωτησει δεν χρεωνεσαι την αιθουσα,ουτε εχει εισοδο....μονο πληρωνεις οτι παραγγειλεις...και εχει δωρεαν κλοουν για 1 ωρα

 

στον παιδοτοπο ιωναθαν μου αρεσει γιατι απο οτι ειδα ειναι και για μεγαλυτερα παιδακια,ο γιος μου γινεται 8 χρ.τον σεπτεμβρη.εχει και για την ηλικια αυτη και για μικροτερα παιδακια να παιξουν.δεν εχω βρει ακτι αλλο στην περιοχη.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 εβδομάδες μετά...
  • 7 χρόνια μετά...

Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...