Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΑΜΕΣΑ.(ΙΛΙΟΝ-ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ)


Recommended Posts

Καλησπέρα. Γνωρίζει καμιά μανούλα πληροφορίες για τους παιδικούς σταθμούς Ηλιότοπο, Κολέλη, Παραμυθένιο Πύργο Μπουρνάζι και Ο κόσμος του παιδιού? Εχω έναν πιτσιρικά 18 μηνών και αναγκάζομαι λόγω προβλημάτων υγείας της μητέρας μου να τον βάλω άμεσα σε παιδικό σταθμό κι έχω αγχωθεί πάρα πολύ. Η βοήθειά σας θα είναι πολύτιμη για μένα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


εγω τα παω σε αλλο βρεφικο σταθμο απο αυτους που γραφεις.Παντως είχα επισκεφτει την μιλενα κολελη, είναι παρα πολυ καλος σταθμος,τα μειον κατα εμενα είναι : στον ίδιο χωρο βρεφη και μεγαλυτερης ηλικιας (στο απεναντι κτηριο εχει το νηπιαγωγειο) οποτε φοβηθηκα τις ιωσεις με τα μεγαλυτερα παιδια.Επισης περσυ ξερω ότι είχε βρεφη μονο 2-3 και φετος ανοιξε τμημα με μια αιθουσα μικρη σχετικα και διπλα ενα δωματιακι με κουνιες.Αυτο που θεωρησα κοροιδια ήταν οτι μου ζητησε εγραφη 100ε και γραφικη ύλη 120ε/μωρο,αυτο δεν μου αρεσε γιατι 8 μηνων μωρα που ήταν τοτε τι γραφικη ύλη θελανε???? (και αν θυμαμαι πληρωνεις και τον αυγουστο που ειναι κλειστα).Κατα τα αλλα η ιδιοκτητρια μου εκανε πολυ καλυ εντυπωση και ο χωρος καθαρότατος,μαλιστα το προσωπικο φαινοταν χαρουμενο με τα παιδακια και απο οτι εχω ρωτησει στα μεγαλυτερα κανουν πολυ καλη δουλεια. Ελπιζω να σε βοηθησα λίγο

YiMXp3.png
Link to comment
Share on other sites

Σ' ευχαριστώ για τις πληροφορίες. Αν έχεις να μου προτείνεις και κάποιον άλλο σταθμό να το κοιτάξω. Απλά αυτούς άκουσα ,αυτούς κοιτάζω. Είναι δύσκολη απόφαση η επιλογή ενος σταθμου και μόνο μια άλλη μαμά που το έχει περάσει γνωρίζει.

Link to comment
Share on other sites

αστο,τρελλα σε πιανει.Πήγα σε σταθμο και με συγχωρείς σαν στάβλος ήταν απορώ ποιος μπορεί να παει το μωρο του,τεσπα. Πολυ καλο είναι το αγωγη και φροντίδα αλλα εγω τουλαχιστον που πηρα 2 ορες τηλεφωνο μου είπαν ότι δεν είχαν κενες θεσεις και αν βρεθεί λογω κρίσης κάποια κενη θα με καλεσουν,αυτο για εμας που είναι τωρα 10 μηνων,εσενα που πιθανον να είναι σε αλλο τμημα λογω ηλικιας να εχουν.Πολυ καλο εχω ακουσει και καθαρο αλλα απο τιμες δεν ξερω.

YiMXp3.png
Link to comment
Share on other sites

Πήρα στο Αγωγή και φροντίδα και μου είπαν ακριβώς τα ιδια. Και για το Αστεράκι έχω ακούσει πάρα πολύ καλά λόγια αλλά απο 20-22 μηνών. την εβδομάδα που μασ έρχεται έχω τα ραντεβού στη σειρά. Για να δούμε...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...