Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΤΗΣ ΓΕΝΕΘΛΙΑ!!!


Recommended Posts

ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΨΕΜΑ!ΠΕΡΑΣΕ ΚΙΟΛΑΣ ΕΝΑΣ ΧΡΟΝΟΣ ΣΑΝ ΧΤΕΣ ΜΟΥ ΦΕΝΕΤΕ...

ΚΑΝΑΜΕ ΠΑΡΤΥ ΜΕ ΠΟΛΛΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ.ΞΕΤΡΕΛΑΘΗΚΕ!!!!ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΑΣ ΗΤΑΝ ΟΙ ΠΕΤΑΛΟΥΔΕΣ!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις



Διαφημίσεις

  • 2 months later...
  • 2 εβδομάδες μετά...

Καλημερα!!σε λιγες μερες εχουμε τα πρωτα μας γενεθλια!θα ηθελα να ρωτησω αν κανει η μικρη να φαει τουρτα...τη βαση θα τη φτιαξω μονη μου και για γεμιση θα βαλω κρεμα ζαχαροπλαστικης που την φτιαχνω επισης μονη μου (βαζω λιγη ζαχαρη) και ειναι σαν την κρεμα βανιλιας που εχει στα σουπερ μαρκετ..επισης θα βαλω κομματια απο φρουτα στη γεμιση και ελαχιστη σαντιγυ απο πανω την οποια θα φτιαξω εγω!γενικα η τουρτα θα ειναι φτιαγμενη απο μενα με αγνα υλικα..κανει να φαει εστω και λιγο?

 

 

Link to comment
Share on other sites

koritsia doste mou kamia idea..exoume genethlia 13/2...t aprota mas!!!!!!!! ti na kano ???HELP....

 

Αγοράκι ή κοριτσάκι;; Ξεκίνα να βρεις ένα θέμα π.χ. με καποιον παιδικό ήρωα, αλλιώς

γιατί δεν κανεις με θέμα τον αριθμό 1; Τούρτα σε σχήμα 1, πιατάκια, ποτηράκια, κλπ έχει εδώ σε αυτό το site αλλά και σε καταστήματα παιχνιδιών θα βρεις

http://www.perfectparty.gr/index.php?target=categories&category_id=232

 

Τώρα είδα καλά την ημερ/νια, μάλλον θα έχεις βρει ήδη...τι θέμα διάλεξες τελικά;;

 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...