Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

δεν καθεται πουθενα


anna maria

Recommended Posts

κοριτσια θελω τα φωτα σας ο μπεμπης ειναι 3 μηνων σημερα

απο νεογεννητο το εβγαζα βολτες συνεχεια και εδειχνε να του αρεσει

εδω και 1 μηνα με το που τον ακουμπαω στο καροτσι ουρλιαζεειιιιι δεν καθεται καθολου ουτε για 5 λεπτα

στο δε αυτοκινητο ολα τα ,ωρα νανουριζονται αυτος κλαει και χτυπιεται δεν στεκεται στο καθισματακι και ας μην μιλησουμε για το μαρσιπο με τιποτα

στο σπιτι την ημερα καθεται στο κουνιστο της φισερ πραις ειτε στην κουνια του ειτε κατω με πολλες κουβερτες στο γυμναστηριο του το βραδυ μολις αποκοιμιεται στο κουνιστο τον παω στο κρεβατι του οπου και εαν ξυονησει τρωει και συνεχιζει τον υπνο του

εχω στεναχωρεθει γιατι μας κλεινει μεσα αυτο που κανει και αναγκαζομαστε να βγαινουμε να τσιριζει και να χαλαμε και την βολτα της μικρης

οποτε εχουμε σταματησει να βγαινουμε ολοι μαζι βγαινω ειτε εγω ειτε ο αντρας μου με την αννα μαρια

για ψωνια ξεχαστετο τσιριζει

ειχε αλλη μανουλα παρομοιο προβλημα?

και εκει που λεγαμε οτι χασαμε ηρθανε τα θαυματακια μας

η αννα μαρια μας γεννηθηκε στις 16/2/2009

και ο μπεμπης στις 17/7/2010

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


το τριτο μου καποια στιγμη μου κανε νουμερα οταν τον εβγαζα με το καροτσι κατι που με εξεπληξε γτ δεν το χα δει στα αλλα μου παιδια.ειχα κατι πετσετουλες στο κεφαλακι του και μια μερα την τραβηξε στο προσωπο του,εγω την πηρα και αρχισε το κλαμα,τελικα απο εκεινη την μερα και για πολλους μηνες ειχαμε μια πετσετα σε ετοιμοτητα,με το που αρχιζε να γκρινιαζει του την εβαζα στο προσωπο και ηρεμουσε μηπως να το δοκιμαζες?

my 3 little stars are my reason to be2946785n7mfu4of95.gif

Link to comment
Share on other sites

και εγω του εχω κουβερτουλα που την βαζω στο πρωσοπακι του ,ουτε αυτο πιανει

και εκει που λεγαμε οτι χασαμε ηρθανε τα θαυματακια μας

η αννα μαρια μας γεννηθηκε στις 16/2/2009

και ο μπεμπης στις 17/7/2010

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

δεν ξερω τι θα κανω ο μικρος δεν καθεται καθολου μα καθολου στο αμαξι ουτε στο καροτσι

μιλαμε σημερα τρελλαθηκα μελανιασε κυριολεκτικα απο το κλαμα και στο καροτσι το ιδιο

και να φανταστειτε απο νεογεννητο βγαινουμε εξω και ηταν μια χαρα το απολαμβανε ξαφνικα εδω και 1 μηνα το κανει θελουμε να παμε ενα ταξιδι και το σκεφτομαστε

καμια μαμα με παρομοιο προβλημα και πως το αντιμετωπισατε?φταει που κοιμαται στο κουνιστο της φισερ πραις και μετα τον παω μεσα?αλλα και στο αμαξι δεν θα πρεπε να νανουριζεται?

και εκει που λεγαμε οτι χασαμε ηρθανε τα θαυματακια μας

η αννα μαρια μας γεννηθηκε στις 16/2/2009

και ο μπεμπης στις 17/7/2010

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...