Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Μετά από πόσο καιρό προσπαθειών μείνατε έγκυος?


Μετά απο πόσο καιρό προσπαθειών μείνατε έγκυος?  

2.439

  1. 1. Μετά απο πόσο καιρό προσπαθειών μείνατε έγκυος?

    • σχεδόν αμέσως
      1016
    • μετά από έξι μήνες εώς ένα χρόνο
      490
    • μετά από ένα χρόνο εώς δύο χρόνια
      296
    • μετά από δύο εώς τρία χρόνια
      317
    • μετά από περισσότερα χρόνια
      11


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 5,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα κορίτσια :D

 

Αγγελική μου ο κύκλος σου συνηθως ξεκινά με καφέ αίμα; η ροή πώς είναι;

Σε κάποιες περιπτώσεις, απο ότι έχω διαβάσει, γυναίκες, οι οποίες εγκυμονούσαν, είχαν κατά της μέρες της αναμενόμενης περιόδου λίγα καφέ υγρά, αλλά η περίοδος με κανονική ροή δεν ήρθε ποτέ. Μακάρι να είσαι κι εσύ μια από αυτές :):).

 

 

καλημέρα δυστυχώς μου ήρθε κανονική ροή σήμερα το πρωί :( όχι ο κύκλος μου δεν ξεκινούσε ποτέ με καφέ αίμα και γι αυτό χάρηκα και εγώ όταν το έψαξα λίγο στο ίντερνετ!!!δέν πειράζει πάμε για την επόμενη φορά :D:D

Σ'αγαπάω πιο πολύ και απ' τη ζωή μου 09/09/2012

Link to comment
Share on other sites

Ποτέ περίμενες?????

 

 

 

καλημέρα θάλεια!!περίμενα στις 1 εέχα λίγο καφέ χάρηκα (τζάμπα :cry: ) και σήμερα 'εχω κανονικά.....

Σ'αγαπάω πιο πολύ και απ' τη ζωή μου 09/09/2012

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα δυστυχώς μου ήρθε κανονική ροή σήμερα το πρωί :( όχι ο κύκλος μου δεν ξεκινούσε ποτέ με καφέ αίμα και γι αυτό χάρηκα και εγώ όταν το έψαξα λίγο στο ίντερνετ!!!δέν πειράζει πάμε για την επόμενη φορά :D:D

 

Καλή σου μέρα Αγγελική. Μην απογοητεύεσαι, άλλωστε ήταν η πρώτη προσπάθεια. Με υπομονή, επιμονή και αισιοδοξία θα έρθει για όλες μας η στιγμή που θα συλλάβουμε το μικρό μας θαυματάκι :D.

V12Zp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημέρα θάλεια!!περίμενα στις 1 εέχα λίγο καφέ χάρηκα (τζάμπα :cry: ) και σήμερα 'εχω κανονικά.....

εντάξει μην στεναχωριέσαι!!!!!θα μείνουμε παρέα!!!!!

hiEW.pngpFRip3.png

Link to comment
Share on other sites

εντάξει μην στεναχωριέσαι!!!!!θα μείνουμε παρέα!!!!!

 

 

 

μακάρι η επόμενη φορά να είναι και η τυχερή για όλες μας και να γεννήσουμε όλες μαζί :)

Σ'αγαπάω πιο πολύ και απ' τη ζωή μου 09/09/2012

Link to comment
Share on other sites

Καλή σου μέρα Αγγελική. Μην απογοητεύεσαι, άλλωστε ήταν η πρώτη προσπάθεια. Με υπομονή, επιμονή και αισιοδοξία θα έρθει για όλες μας η στιγμή που θα συλλάβουμε το μικρό μας θαυματάκι :D.

 

 

 

προσπαθώ να μην το σκέφτομαι αλλά όταν πλησίαζε ο καιρός και δεν μου ερχόταν νόμιζα οτι είμαι και μετά....τσουυυυυυυπ ήρθε η ακατανόμαστη και απογοητεύτικα......... :( την επόμενη φορά λοιπόν :D

Σ'αγαπάω πιο πολύ και απ' τη ζωή μου 09/09/2012

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
καλημέρα κορίτσια!!!!! :) :) πως είστε?εγώ αρκετά αγχωμένη μιας και είμαι στις γόνιμες μέρες μου...

 

Καλημέρα Αγγελική :D ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!Απέβαλλε το άγχος και ζήσε τη χαρά της προσπάθειας με αισιοδοξία :wink:

Εγώ είμαι καλά, έκανα τις προσπάθειες μου και τώρα είμαι στην αναμονή.Μπορώ να πω ότι είμαι cool :cool: που θα μας πάει, θα το πιάσουμε το σποράκι μας ;)

V12Zp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημέρα κορίτσια!!!!! :) :) πως είστε?εγώ αρκετά αγχωμένη μιας και είμαι στις γόνιμες μέρες μου...

Καλημέρα κορίτσια!!!!!

Αγγελική μου κ εγώ από δω αρχίζουν οι γόνιμες ελπίζω μέχρι την άλλη βδομάδα να έχω κάνει.η αλήθεια ένα άγχος λίγο το έχω άλλα οκ...προσπαθώ όσο μπορώ να το αποβαλω

 

Καλή επιτυχία να έχουμε!!!!

hiEW.pngpFRip3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Αγγελική :D ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!Απέβαλλε το άγχος και ζήσε τη χαρά της προσπάθειας με αισιοδοξία :wink:

Εγώ είμαι καλά, έκανα τις προσπάθειες μου και τώρα είμαι στην αναμονή.Μπορώ να πω ότι είμαι cool :cool: που θα μας πάει, θα το πιάσουμε το σποράκι μας ;)

 

 

 

έτσι σε θέλω :cool: όλα μια χαρά θα πάνε.....είμαι σίγουρη οτι αυτή η φορά είναι η τυχερή μας ;)

Σ'αγαπάω πιο πολύ και απ' τη ζωή μου 09/09/2012

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!!!!

Αγγελική μου κ εγώ από δω αρχίζουν οι γόνιμες ελπίζω μέχρι την άλλη βδομάδα να έχω κάνει.η αλήθεια ένα άγχος λίγο το έχω άλλα οκ...προσπαθώ όσο μπορώ να το αποβαλω

 

Καλή επιτυχία να έχουμε!!!!

 

 

 

καλή μας επιτυχία θάλεια μου και σε λίγες μέρες να μάθουμε οτι στην κοιλίτσα μας έχουμε μωράκι :D:D:D όσο για το άγχος τι να το κάνουμε το ρημάδι αφού το έχουμε θα το παλέψουμε ;)

Σ'αγαπάω πιο πολύ και απ' τη ζωή μου 09/09/2012

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια καλημέρα!! θέλω αν μπορεί κάποια να με βοηθήσει,έχω μια μικρή αιμοραγία απο την παρασκευή,πήγα στα έκτακτα την κυριακή γιατί φοβήθηκα μου έκαναν εξετάσεις υπέρηχο και λοιπά και βγήκαν όλα καθαρά,όταν ρώτησα απο τι μπορεί να ήταν μου είπε ο γιατρός πιθανόν τυχαίο γεγονός.την εόμενη πήγα και στη γυναικολόγο μου για σιγουριά και μου έκανε επίσης έναν υπέρηχο στον οποίο δεν βρήκε τίποτα,μου έδωσε λοιπόν ultrogestan για δέκα μέρες και μου είπε να μην ανησυχώ και οτι βλέπει ωορρηξία και μπορεί να έμεινα αυτο το μήνα,αλλα εγω ρε κορίτσια βλέπω απο χτες το βράδυ εκτός απο το κλασσικό αίμα της περιόδου και κάτι κομμάτια παχύρευστου αίματος και έχω αρχίσει και φοβάμαι πολύ.έχει συμβεί μήπως σε κάποια αλλη κοπέλα αυτό?:confused::confused::confused::confused:

Σ'αγαπάω πιο πολύ και απ' τη ζωή μου 09/09/2012

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια καλημέρα!! θέλω αν μπορεί κάποια να με βοηθήσει,έχω μια μικρή αιμοραγία απο την παρασκευή,πήγα στα έκτακτα την κυριακή γιατί φοβήθηκα μου έκαναν εξετάσεις υπέρηχο και λοιπά και βγήκαν όλα καθαρά,όταν ρώτησα απο τι μπορεί να ήταν μου είπε ο γιατρός πιθανόν τυχαίο γεγονός.την εόμενη πήγα και στη γυναικολόγο μου για σιγουριά και μου έκανε επίσης έναν υπέρηχο στον οποίο δεν βρήκε τίποτα,μου έδωσε λοιπόν ultrogestan για δέκα μέρες και μου είπε να μην ανησυχώ και οτι βλέπει ωορρηξία και μπορεί να έμεινα αυτο το μήνα,αλλα εγω ρε κορίτσια βλέπω απο χτες το βράδυ εκτός απο το κλασσικό αίμα της περιόδου και κάτι κομμάτια παχύρευστου αίματος και έχω αρχίσει και φοβάμαι πολύ.έχει συμβεί μήπως σε κάποια αλλη κοπέλα αυτό?:confused::confused::confused::confused:

 

Γεια σου Αγγελική,

σε ποια μέρα του κύκλου σου συνέβη η αιμορραγία; Είχες ποτέ ανωμαλίες στον κύκλο σου ή ήταν πάντοτε σταθερός; Εφόσον σε εξέτασαν και δεν βρήκαν κάτι, αυτό είναι καλό.Εσύ, πως αισθάνεσαι;

Εμένα δεν μου έχει συμβεί κάτι ανάλογο.Περαστικά σου κορίτσι μου.

V12Zp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σου Αγγελική,

σε ποια μέρα του κύκλου σου συνέβη η αιμορραγία; Είχες ποτέ ανωμαλίες στον κύκλο σου ή ήταν πάντοτε σταθερός; Εφόσον σε εξέτασαν και δεν βρήκαν κάτι, αυτό είναι καλό.Εσύ, πως αισθάνεσαι;

Εμένα δεν μου έχει συμβεί κάτι ανάλογο.Περαστικά σου κορίτσι μου.

 

 

 

 

Σ ευχαριστώ πολύ και ελπίζω και εγώ να μην είναι τίποτα!!!!!!!!!!!την 16 μέρα του κύκλου...οχι δεν είχα ποτέ καμία απολύτως ανωμαλία γι αυτό και θορυβήθηκα τόσο....καλά αισθάνομαι απλά έχω μια τάση για εμετό που νομίζω είναι απο τα ultrogestan και έχω και έναν πόνο στην μέση και στην κοιλιά χαμηλά που είναι φυσιολογικό για μενα να έχω μετα την ωορρηξία...

Σ'αγαπάω πιο πολύ και απ' τη ζωή μου 09/09/2012

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κοριτσάκια :D πως είστε σήμερα? sweetdream μου είχαμε κανένα νέο? θαλεια εσύ τελείωσες με την προσπάθεια?εγω έχω λίγο ακόμα αιμοραγία αλλα δεν το σκέφτομαι καθόλου έτσι για αλλαγή :P

Σ'αγαπάω πιο πολύ και απ' τη ζωή μου 09/09/2012

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κοριτσάκια :D πως είστε σήμερα? sweetdream μου είχαμε κανένα νέο? θαλεια εσύ τελείωσες με την προσπάθεια?εγω έχω λίγο ακόμα αιμοραγία αλλα δεν το σκέφτομαι καθόλου έτσι για αλλαγή :P

 

 

Γεια σου Αγγελική!Τα δικά μου νέα είναι ευχάριστα, προχθές έκανα τεστ και βγήκε θετικό, προσεχώς έχω ραντεβού με τον γιατρό!!!Και στα δικά σας σύντομα κορίτσια :)

V12Zp2.png
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ...ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΤΩΡΑ ΔΙΑΒΑΖΩ ΞΑΝΑ ΚΑΙ ΞΑΝΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΧΡΕΙΑΣΤΗΚΕ ΝΑ ΣΑΣ ΣΤΕΙΛΩ ΚΑΙ ΟΠΟΙΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΤΑ ΦΩΤΑ ΤΗΣ.

15-21 ΙΟΥΝΙΟΥ ΗΤΑΝ ΟΙ ΓΟΝΙΜΕΣ ΜΟΥ ΜΕΡΕΣ(ΕΧΩ ΣΤΑΘΕΡΟΤΑΤΟ ΚΥΚΛΟ 28 ΗΜΕΡΩΝ)ΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΟΥ ΤΩΡΑ ....ΑΔΕΙΑΘΕΤΗΣΑ 3 ΙΟΥΛΙΟΥ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΠΡΙΣΤΗΚΕ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΗΝ ΔΙΑΦΟΡΑ ΟΤΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΞΕΠΡΙΣΤΕΙ ΟΥΤΕ ΣΤΟ ΕΛΑΧΙΣΤΟ..ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΔΕΝ ΕΙΔΑ ΚΑΠΟΙΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΟΧΙ ΟΤΙ ΕΙΧΑ ΤΟΝ ΝΟΥ ΜΟΥ ΒΕΒΑΙΑ ...ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ??? ΑΑΑ ΑΦΗΣΤΕ ΠΟΥ 22 ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΠΡΟΧΤΕΣ ΔΛΔ ΟΠΩΣ ΚΑΘΟΜΟΥΝ ΟΜΟΡΦΑ ΚΑΙ ΩΡΑΙΑ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΝΙΩΘΩ ΕΝΑ ΑΝΑΚΑΤΕΜΑ ΤΣΟΥΠ ΜΕΣΑ ΟΤΙ ΕΙΧΑ ΦΑΕΙ ΤΟ ΕΒΓΑΛΑ...ΠΑΙΖΕΙ????????????????:D

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου Αγγελική!Τα δικά μου νέα είναι ευχάριστα, προχθές έκανα τεστ και βγήκε θετικό, προσεχώς έχω ραντεβού με τον γιατρό!!!Και στα δικά σας σύντομα κορίτσια :)

 

αλήθεια λές? χάρηκα πάαααααααααααααεα πολυ sweetdream μου άντε με το καλό να έρθει το μωράκι σου κούκλα μου και σύντομα και σε εμάς....

Σ'αγαπάω πιο πολύ και απ' τη ζωή μου 09/09/2012

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ...ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΤΩΡΑ ΔΙΑΒΑΖΩ ΞΑΝΑ ΚΑΙ ΞΑΝΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΧΡΕΙΑΣΤΗΚΕ ΝΑ ΣΑΣ ΣΤΕΙΛΩ ΚΑΙ ΟΠΟΙΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΤΑ ΦΩΤΑ ΤΗΣ.

15-21 ΙΟΥΝΙΟΥ ΗΤΑΝ ΟΙ ΓΟΝΙΜΕΣ ΜΟΥ ΜΕΡΕΣ(ΕΧΩ ΣΤΑΘΕΡΟΤΑΤΟ ΚΥΚΛΟ 28 ΗΜΕΡΩΝ)ΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΟΥ ΤΩΡΑ ....ΑΔΕΙΑΘΕΤΗΣΑ 3 ΙΟΥΛΙΟΥ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΠΡΙΣΤΗΚΕ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΗΝ ΔΙΑΦΟΡΑ ΟΤΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΞΕΠΡΙΣΤΕΙ ΟΥΤΕ ΣΤΟ ΕΛΑΧΙΣΤΟ..ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΔΕΝ ΕΙΔΑ ΚΑΠΟΙΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΟΧΙ ΟΤΙ ΕΙΧΑ ΤΟΝ ΝΟΥ ΜΟΥ ΒΕΒΑΙΑ ...ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ??? ΑΑΑ ΑΦΗΣΤΕ ΠΟΥ 22 ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΠΡΟΧΤΕΣ ΔΛΔ ΟΠΩΣ ΚΑΘΟΜΟΥΝ ΟΜΟΡΦΑ ΚΑΙ ΩΡΑΙΑ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΝΙΩΘΩ ΕΝΑ ΑΝΑΚΑΤΕΜΑ ΤΣΟΥΠ ΜΕΣΑ ΟΤΙ ΕΙΧΑ ΦΑΕΙ ΤΟ ΕΒΓΑΛΑ...ΠΑΙΖΕΙ????????????????:D

 

 

 

καλημέρα trelobalaki τι να σου πω κούκλα μου έχω ακούσει για περιπτώσεις που είχαν λίγο αιμα κατα την διάρκεια της εγκυμοσυνης,εσένα σου ήρθε κανονικά περίοδος?με κανονική ροη εννοω!πάντως κουλά πράγματα συμβαίνουν γιατι και εγώ αυτή τη φορά είχα αιμοραγία απο την 17η μέρα!!!!κυριακή κοντή γιορτή που λέει και η γιαγιά μου :P θα μάθεις και εσύ και εγω πολυ σύντομα αν πιάστηκε το σποράκι :):)

Σ'αγαπάω πιο πολύ και απ' τη ζωή μου 09/09/2012

Link to comment
Share on other sites

αλήθεια λές? χάρηκα πάαααααααααααααεα πολυ sweetdream μου άντε με το καλό να έρθει το μωράκι σου κούκλα μου και σύντομα και σε εμάς....

 

Καλημέρα Αγγελική!

Ναι είναι αλήθεια :) Χθες το επιβεβαίωσε και ο γυναικολόγος μου.

Εύχομαι σύντομα, όλα τα κοριτσάκια που προσπαθούν, να τα καταφέρουν!!!Καλή επιτυχία στις προσπάθειες σας και να θυμάστε η καλή ψυχολογία και η αισιοδοξία είναι οι καλύτεροι σύμμαχοι :wink:

V12Zp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Αγγελική!

Ναι είναι αλήθεια :) Χθες το επιβεβαίωσε και ο γυναικολόγος μου.

Εύχομαι σύντομα, όλα τα κοριτσάκια που προσπαθούν, να τα καταφέρουν!!!Καλή επιτυχία στις προσπάθειες σας και να θυμάστε η καλή ψυχολογία και η αισιοδοξία είναι οι καλύτεροι σύμμαχοι :wink:

 

 

 

Άντε βρε κούκλα μου να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη και να την χαρείς με τον αντρούλη σου :D:D:D ελπίζω να σε ακολουθήσουμε και οι υπόλοιπες σύντομα :-D

Σ'αγαπάω πιο πολύ και απ' τη ζωή μου 09/09/2012

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κοριτσάκια :D πως είστε σήμερα? sweetdream μου είχαμε κανένα νέο? θαλεια εσύ τελείωσες με την προσπάθεια?εγω έχω λίγο ακόμα αιμοραγία αλλα δεν το σκέφτομαι καθόλου έτσι για αλλαγή :P

Καλημέρα!!!!!Αγγελική εγω συνεχίζω τελικά γιατί δεν ξέρω ποτέ θα έρθει.αυτή την φορά είναι η 6η αυτές οι μέρες που πέρασαν ήταν οι γόνιμες.για να δούμε...

 

sweetdream συγχαρητήρια!!!!!μπράβο πολύ χάρηκα!!!!!να έχεις μια τελειομηνη εγκυμοσύνη.

hiEW.pngpFRip3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα trelobalaki τι να σου πω κούκλα μου έχω ακούσει για περιπτώσεις που είχαν λίγο αιμα κατα την διάρκεια της εγκυμοσυνης,εσένα σου ήρθε κανονικά περίοδος?με κανονική ροη εννοω!πάντως κουλά πράγματα συμβαίνουν γιατι και εγώ αυτή τη φορά είχα αιμοραγία απο την 17η μέρα!!!!κυριακή κοντή γιορτή που λέει και η γιαγιά μου :P θα μάθεις και εσύ και εγω πολυ σύντομα αν πιάστηκε το σποράκι :):)

 

ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΗ ΡΟΗ ΑΛΛΑ ΟΣΟ ΠΕΡΝΑΝΕ ΟΙ ΜΕΡΕΣ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΚΟΝΤΕΥΕΙ ΝΑ ΕΚΡΑΓΕΙ ΑΣΕ ΠΟΥ ΦΕΥΓΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΝΟ ΤΟ ΜΑΞΙΛΑΡΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΠΕΡΝΩ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΤΟΣΗΗΗΗ ΥΠΝΗΛΙΑ ΠΙΑ????????????????

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...