Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

βοηθεια δεν τρωει


am13

Recommended Posts

βοηθεια

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

ο ζαχαρενιοσ μου ειναι εξι μιση μηνων.εδω και μισο μηνα εχουμε ξεκηνησει φρουτοκρεμα και εδω και καμια βδομαδα χορτοσουπα.δεν εχει παρουσιασει καποια αλλεργια στην αρχη δοκιμαζε διστακτικα πρωτα απτο δαχτυλο μου και μετα με το κουταλακι.καποια στιγμη εφτασε να τρωει φρουτοκρεμα γυρω στα 150 ml εδω και καποεσ μερες αρνηται πεισματικα να φαει τα φρουτα του καλα για τη χορτοσουπα ουτε που το συζηταω.κανω το καραγκιοζη για να φαει μπας και γελασει και ανοιξει το στομα για να του δωσω καμια κουταλια.την οποια σημειωτεον τη τρωει μια χαρα αμα μπει στο στομα του και δεν δειχνει δυσαρεστημενος.στεναχωριεμαι γιατι ηθελα σιγα σιγα να του κοβω ενδιαμεσα στη μερα καποια γευματα θηλασμου επειδη θα γυρισω για δουλεια.να σας πω οτι πριν απο καθε γευμα θηλαζα και μετα επισης αν ζηταγε.τι να κανω τοχει σφραγισει και δεντανοιγει καθολου.....

__________________

Ο ΖΑΧΑΡΕΝΙΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ Η ΜΑΝΟΥΛΑ ΤΟΥ ΣΑΣ ΧΑΙΡΕΤΟΥΝ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...