Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Καλός παιδίατρος σε Βόρεια Προάστια ή Δυτικά Προάστια??


Fine

Recommended Posts


Διαφημίσεις


Πολυ καλη παιδιατρος που ειναι και στο ΙΚΑ στο Μενιδι (και οπου και να πας προσεχει το παιδι το ιδιο..και δεν ξεπεταει ποτε... )

Εαν σ ενδιαφερει πες μου να σου πω κι αλλα να δεις αν σου κανει

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 7 χρόνια μετά...

Καλησπέρα σε όλους, 

Καθώς ψάχνω νέο παιδίατρο, θα ήθελα κάποιες προτάσεις εάν είναι εφικτό. Με ενδιαφέρουν δυτικές περιοχές με έμφαση άνω Λιόσια, Καματερό, ή και Περιστέρι, με έμφαση στις δύο πρώτες. Γενικά θα ήθελα κάποιον να απαντάει στα τηλέφωνα, να είναι επεξηγηματικός/η χωρίς να φλυαρεί (γιατί μέχρι τώρα πίστευα πως ο δικός μου είναι σούπερ αναλυτικός αλλά καταλήγω πως τελικά συνήθως φλυαρουσε χωρίς νόημα)  να είναι υπέρ του θηλασμού, να γνωρίζει από θέματα διατροφής, να μην είναι υπερβολικός με φάρμακα, να είναι σχετικά νεος-νεα σε ηλικία.... δεκτά και προσωπικά μηνύματα φυσικά.. ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Επαναφέρω το παραπάνω θέμα που αναφέρεται στο αμέσως προηγούμενο μηνύμα...μετά την τελευταία μου επίσκεψη και άλλη μια ευκαιρία που εδωσα το αποτέλεσμα σκέτη απογοήτευση, πλέον το πήρα απόφαση ότι πρέπει να αλλάξουμε.. γνωρίζετε καποιον/α?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...