Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Τζουλια Θεοδωρου,αττικο νοσοκομειο


lameda

Recommended Posts

καλησπερα, μολις εμαθα και γω πως ειμαι εγκυος.ψαχνω το τηλ. της γυναικολογου τζουλιας θεοδωρου, εχω ακουσει οτι ειναι πολυ καλη κι οτι ειναι στο αττικο. εχει καμια σας το τηλ? εχει ιατρειο? ευχαριστω πολυ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλησπερα, μολις εμαθα και γω πως ειμαι εγκυος.ψαχνω το τηλ. της γυναικολογου τζουλιας θεοδωρου, εχω ακουσει οτι ειναι πολυ καλη κι οτι ειναι στο αττικο. εχει καμια σας το τηλ? εχει ιατρειο? ευχαριστω πολυ.

Σου το έστειλα νωρίτερα σε προσωπικό μήνυμα! ότι άλλο θες μου λες....

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια θα ήθελα κι εγώ να ρωτήσω για τη συγκεκριμένη γιατρό.Μη στελνετε μηνυματα! Να μάθουμε κι εμείς πως τη βρίσκουμε, αν τη βρίσκεις στο ΑΤΤΙΚΟ και σε εξετάζει ή στο ιατρείο της.Αν σου γράφει αυτή τις πρώτες εξετάσεις, αν μπορούμε να βρούμε δικό της τηλ.γιατι στον τηλ.κατάλογο δεν βρηκα κάτι.

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

καλησπερα σε ολεσ τισ μαμαδεσ.θα ηθελα να μου πειτε τισ δικεσ σασ εμπειριεσ τοκετου απ το αττικο.ειμαι εγκυοσ στο δευτερο παιδακι κ σκεφτομαι κ δημοσιο αυτη τη φορα.εχω διαβασει καλεσ κριτικεσ για την τζουλια θεοδωρου.ξερετε τπτ?το αττικο ειναι καλο να το εμπιστευτω?θα γεννησω με καισαρικη κ φοβαμαι.....

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολεσ τισ μαμαδεσ.θα ηθελα να μου πειτε τισ δικεσ σασ εμπειριεσ τοκετου απ το αττικο.ειμαι εγκυοσ στο δευτερο παιδακι κ σκεφτομαι κ δημοσιο αυτη τη φορα.εχω διαβασει καλεσ κριτικεσ για την τζουλια θεοδωρου.ξερετε τπτ?το αττικο ειναι καλο να το εμπιστευτω?θα γεννησω με καισαρικη κ φοβαμαι.....

καλησπερα agap...γεννησα στο αττικο με καισαρικη το πρωτο μου παιδακι 17/12/2012..ηταν ολα τελεια...απο τους γιατρους,τις μαιες κι ολο το προσωπικο....την τζουλια θεοδωρου δεν την γνωριζω.....οσο για την καισαρικη δεν χρειαζεται να φοβασαι τιποτα.....στο λεω εγω που φοβομουν απιστευτα....ολα θα πανε καλα....με το καλο να ερθει το μωρο σου...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα!

Γέννησα 11/10/2012 στο ΑΤΤΙΚΟ.

Πολύ ωραίο νοσοκομείο,καινούργιο.

Το προσωπικό παρά τις ελλείψεις όλοι με χαμόγελο κι ευγενικοί και οι νοσοκομες πρόθυμες για τον θηλασμό αλλά και οτιδήποτε άλλο.

Δεν θα μπορούσες να κάνεις καλύτερη επιλογή!!

Την κ. Θεοδώρου την είχε η διπλανή μου κοπέλα κι έλεγε τα καλύτερα αλλά αν ψάξεις λίγο εδω μέσα θα βρεις κι άλλες κοπέλες να ανταλλάξετε απόψεις!

Με το καλό!!

io6Qp3.png

g3BCp2.png

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω πολυ κοριτσια μου δωσατε κουραγιο γιατι κ στο ιδιωτικο που ειχα γεννησει το πρωτο μου παιδακι περασα πολυ πονο εξαιτιασ καποιου μικρου λαθουσ των νοσηλευτριων.μου δωσατε κουραγιο γιατι θα ηθελα τουλαχιστον να γεννησω σ ενα ευχαριστω περιβαλλον κ η καισαρικη ειναι κατι που δεν μπορεισ να βοηθησεισ σε τπτ εσυ απλα περιμενεισ...να ρθει το μωρακι σου...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Μήπως θα μπορούσα να έχω κι εγώ το τηλέφωνό της; Όποια κοπέλα μπορεί να βοηθήσει την ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Να ακούσω το γέλιο σου, γι'αυτό ήρθα στον κόσμο...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα σε όλες τις μέλλουσες μανούλες! Θα μπορούσε και μένα κάποιος να μου στείλει το τηλέφωνο της γυναικολόγου Τζούλιας Θεοδώρου?

 

Ευχαριστώ πολύ :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Καλησπέρα! Είμαι καινούρια στην παρέα! :) Θα ήθελα κι εγώ το τηλέφωνο της κ. Θεοδώρου! Όποια κοπέλα μπορεί να μου το δώσει... ευχαριστώ πολύ!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...
Κορίτσια θα ήθελα κι εγώ να ρωτήσω για τη συγκεκριμένη γιατρό.Μη στελνετε μηνυματα! Να μάθουμε κι εμείς πως τη βρίσκουμε, αν τη βρίσκεις στο ΑΤΤΙΚΟ και σε εξετάζει ή στο ιατρείο της.Αν σου γράφει αυτή τις πρώτες εξετάσεις, αν μπορούμε να βρούμε δικό της τηλ.γιατι στον τηλ.κατάλογο δεν βρηκα κάτι.

Ευχαριστώ.

 

Θα μπορούσε όποια κοπέλα ξέρει να μας πει για τα παραπάνω;

Έχει ιατρείο ή σας βλέπει στο Αττικό;

Εντυπώσεις, εμπειρίες;

Link to comment
Share on other sites

στο αττικό σε βλέπει. Δεν έχει κάποιο γραφείο έξω απ όσο ξέρω.. Πάντως είναι γλυκίτατη κ ευγενέστατη, τουλάχιστον αυτό έχω δει εγώ. δεν ξέρω αν κάποια άλλη κοπέλα έχει άλλη εμπειρία.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ευχαριστώ για την απάντηση!

σε παρακολουθεί; πόσο καιρό;

στο νοσοκομείο σε βλέπει πρωί ή απόγευμα; και οι υπέρηχοι πού και πώς γίνονται; κλείνεις ραντεβού;

Link to comment
Share on other sites

πρόσφατα άλλαξα κ εγω γυναικολόγο..περίπου 2 μήνες τώρα..παρακολουθεί κυρίως στην εφημερία .Μόνο μια φορά (την πρώτη φορά) έτυχε να χρειαστεί απογευματινό ραντεβού.. άλλα κορίτσια ισως σε διαφωτισουν καλυτερα σχετικά με αυτό..για τους απλούς υπέρηχους δεν ξέρω γιατί δν έχω κάνει..Επειδή είμαι πλέον στον 8ο μήνα..Μόνο ντόπλερ έκανα εκεί και ειχα κλείσει ραντεβού το οποίο το κοιταξε αμέσως η κοπελα! ευγενικότατη, να μας προτείνει για μαθήματα ανώδυνου τοκετού, αλλά και μας έδωσε τι χαρτια χρειάζονται για να τα ετοιμάσουμε όταν με το καλο έρθει η ώρα..

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα,Θα ηθελα να βρω κι εγω το τηλ.της κας Θεοδωρου

 

 

 

κοριτσια χρειαζομαι τη βοηθεια σας. ειμαι στην προσπαθεια με τον αντρα μου καταλαβαινετε!

καθως αποφασισαμε να γεννησω σε δημοσιο μαιευτηριο αν και δεν ειναι κοντα μου αποφασισαμε να παμε στο αττικο.

 

θα ηθελα να ρωτησω το εξης....

κατεληξα στο οτι μαλλον θα παω να βρω την κυρια θεοδωρου που απο ο,τι καταλαβαινω πρεπει να ναι πολυ καλη. εχω ομως δυο αποριες....

1. ας υποθεσουμε πως μενω εγκυος κανω τεστ θετικο ολα μια χαρα. τι θα κανω??? θα παω στο αττικο να κλεισω ραντεβου με την κυρια θεοδωρου θα της πω οτι ειμαι εγκυος και καπως ετσι θα ξεκινησουν ολα???? χαζη η ερωτηση μεν αλλα απορια δε.

και κατι αλλο.

2. αν μου ζητησει ο οποιοσδηποτε γιατρος λεφτα μπορω να μη του δωσω ετσι?? δεν μπορει καπως να μου απαγορευσει να φυγω η να με αφησει σιξυλη στην γεννα ε?

 

 

 

περιμενω απαντηση ευχαριστωωω!!!

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα...και ευχομαστε σύντομα με ευχάριστα νεα!

1. βασικά καπως έτσι θα το κάνεις..όπως το είπες...κλείνεις ρβ μαζί της σου παίρνει ιστορικό και μιλατε...σε συμβουλεύει κ σου δίνει οδηγίες.. :)

2.δεν είσαι υποχρεωμένη να δώσεις χρήματα σε γιατρό (κανονικα δεν επιτρέπεται κι ολας και σηκωνει καταγγελία αν σου ζητήσει φακελάκι)...δε θα σε διωξει η κατι τετοιο..να σε αφησει συξιλλη επισης δε γινεται!

Link to comment
Share on other sites

πρόσφατα άλλαξα κ εγω γυναικολόγο..περίπου 2 μήνες τώρα..παρακολουθεί κυρίως στην εφημερία .Μόνο μια φορά (την πρώτη φορά) έτυχε να χρειαστεί απογευματινό ραντεβού.. άλλα κορίτσια ισως σε διαφωτισουν καλυτερα σχετικά με αυτό..για τους απλούς υπέρηχους δεν ξέρω γιατί δν έχω κάνει..Επειδή είμαι πλέον στον 8ο μήνα..Μόνο ντόπλερ έκανα εκεί και ειχα κλείσει ραντεβού το οποίο το κοιταξε αμέσως η κοπελα! ευγενικότατη, να μας προτείνει για μαθήματα ανώδυνου τοκετού, αλλά και μας έδωσε τι χαρτια χρειάζονται για να τα ετοιμάσουμε όταν με το καλο έρθει η ώρα..

 

Ευχαριστούμε πολύ!

Τι εννοείς "παρακολουθεί κυρίως στην εφημερία"; Πώς γίνεται το σκηνικό;

Κλείνεις ραντεβού μέσω του τηλ. του νοσοκομείου; Την παίρνεις στο κινητό και συνεννοείστε;

Κάνει απογευματινό ιατρείο στο νοσοκομείο;

Το ντόπλερ φαντάζομαι το έκανες στο τμήμα υπερήχων και της το πήγες και το είδε;

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστούμε πολύ!

Τι εννοείς "παρακολουθεί κυρίως στην εφημερία"; Πώς γίνεται το σκηνικό;

Κλείνεις ραντεβού μέσω του τηλ. του νοσοκομείου; Την παίρνεις στο κινητό και συνεννοείστε;

Κάνει απογευματινό ιατρείο στο νοσοκομείο;

Το ντόπλερ φαντάζομαι το έκανες στο τμήμα υπερήχων και της το πήγες και το είδε;

 

για να μην πληρωνεις ρβ απογευματινο μπορει να σε φωναξει να ερθεις στην εφημερια και μιλατε στο κινητό και βρισκεστε εκει. κανει και απογευματινο ιατρείο αν θες στο αττικό. Το ιδανικότερο θα ηταν για πρωτη φορα να κλείσεις απογ ρβ. Ακριβώς όπως το είπες..το έκανα στους υπερήχους και μετα μίλησα μαζί της και βρεθήκαμε.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...