Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Μαιευτήρας στο Έλενα - Αλεξάνδρα


Recommended Posts

Καλημέρα.

Είμαι καινούργια το site κ θα ήθελα να μου στείλεις το όνομα του γιατρού σου, επειδή κ γω ψάχνω κάποιον με τα χαρακτηριστικά του δικού σου γιατρού. Είμαι έγκυος στο δεύτερο παιδάκι μου κ θέλω να βρω ένα καλό γιατρό στο νοσοκομείο ΕΛΕΝΑ.Το πρώτο μου παιδάκι το γέννησα με καισαρική (επιλογή μου) στο "Μητέρα". Έτσι θέλω να γεννήσω κ το δεύτερο με το καλό. Δεν έχω κανένα απολύτως πρόβλημα, ούτε με το νοσοκομείο αλλά πολύ περισσότερο με το γιατρό μου (μάλαμα...). Το θέμα μου είναι απλά οικονομικό. Αν το 2006 θέλαμε 4000 ευρώ για τη γέννηση του γιου μας, φέτος πόσα θα χρειαστούμε ? Δεν είμαστε σε θέση...

Θα το εκτιμούσα πολύ αν μου έστελνες απάντηση.

Ευχαριστώ

LianaB - Πειραιάς

 

ΑΥΤΟς Ο γιατρός για μένα ειναι ο σωτηρας μου και δεν τον αλλαζω με τον καλύτερο σε ιδιωτικο. Εχει συμπεριφορά ιδιώτη σε δημοσιο νοσοκομειο και ειναι ο μονος που εχει μηδενικη αναμονη στα ραντεβου του και που σε καθε εξεταση θα ερχεται μαζι . Μην συζητησω για την γεννα. Τωρα με παρακολουθει και γυναικολογικά και ειναι ο μονος που καταφερε και μου έλυσε προβλημα που παρουσιαστηκε στον πρωτο τοκετο στα χερια του σουλεπρ καθηγητη πανεπιστημιου και δεν μπορυσε να λυσει κανεις. Ξέρει νομιζω πολυ καλα Αγγλικα γιατι ειναι νεος πατρον ομως τηλέφωνο. Θα μειενι πολυ ευχαριστημενη χωρις να χρειαστεί να πληρωσει τοσα λεφτα συν οτι το δωματιο δεν συγκρινεται ουτε με την σοιτα του ΙΑΣΩ. Σου έστειλα πμ.

k4xS.jpg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 57
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

αγαπητά μέλη, δεν απαγορευεται η δημοσιευση αληθινών μαρτυριών

για καλά προιόντα/υπηρεσίες κτλ.

 

αυτό που απαγορεύετεαι είναι να δημοσιευσει καποιος διαφημιση απο την οποία έχει ο ίδιος κέρδος.

ή να δημοσιεύσει δυσφήμιση απο την οποία προκύπτει δόλος ή χαρακτηρισμοί που ζημιώνουν την όποια επιχείριση

 

 

Η προτροπή για να σας στείλει καποιος πμ, οδηγεί στο να είναι άχρηστο το θέμα αυτό, για μελλοντικούς χρήστες καθώς το θέμα δεν θα περιέχει πληροφορίες!

 

 

παρακαλούμε λοιπόν, αν μπορείτε

να μην προτρέπετε τα μέλη να σας στείλουν πμ ή ότι θα στείλετε εσείς πμ,

και

να δημοσιεύετε πληροφορίες τις οποίες πιστεύετε οτι θα βοηθήσουν μελλοντικά τους ανανγώστες

Ευχαριστούμε εκ των προτέρων για την κατανόηση

απο την ομάδα moderators

 

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κι από μένα!κι εγώ βρίσκομαι σε αναζήτηση γιατρού στο Έλενα.Μελίνα μπορείς να γράψεις το όνομα του γιατρού;

Έχω βρει κάποια ονόματα γιατρών μέσω του forum και σκέφτομαι να πάω κάποιο πρωί στο Έλενα να βολιδοσκοπησω την κατάσταση...Αφού λες τόσο καλά λόγια θα ήθελα να τον έχω υπόψη...

Ευχαριστώ!:wink:

2sEbp3.png1qpAp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 9 months later...

ΚΑΛΗ ΣΑΣ ΗΜΕΡΑ! ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΠΠΕΛΑ ΠΟΥ ΝΑ ΞΕΡΕΙ ΤΟΝ ΣΩΤΗΡΗ ΧΟΥΡΣΟΓΛΟΥ ΜΑΙΕΥΤΗΡΑΣ ΣΤΟ ΕΛΕΝΑ?ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΓΚΗ ΝΑ ΜΑΘΩ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΣΟΙ ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

Καλησπέρα! Έχω μέρες που ψάχνω για ένα γυναικολόγο σε δημόσιο νοσοκομείο, που να μην παίρνει ταρίφα για τη γέννα,κατά προτίμηση σε πρωινά ιατρεία, εν ανάγκη και απόγευμα και να επιτρέπει στο σύντροφο να είναι μέσα την ώρα του τοκετού. Εννοείται και να είναι καλός γιατρός...

Έχω επικοινωνήσει ήδη με 2-3 αλλά θα λείπουν όταν μπαίνω στο μήνα μου και δεν ανέφεραν τίποτα για αντικαταστάτη.

Άκουσα επίσης καλά για Γαζή, Κανακάκη στο Έλενα και Γουμαλάτσο στο Αλεξάνδρα(απλά στο Αλεξάνρα νομίζω δεν αφήνουν το σύντροφο μέσα;;).Αν κάποια από σας έχει κάποιον από τους τρεις, ας επικοινωνήσει. Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 χρόνια μετά...
Καλησπέρα! Έχω μέρες που ψάχνω για ένα γυναικολόγο σε δημόσιο νοσοκομείο, που να μην παίρνει ταρίφα για τη γέννα,κατά προτίμηση σε πρωινά ιατρεία, εν ανάγκη και απόγευμα και να επιτρέπει στο σύντροφο να είναι μέσα την ώρα του τοκετού. Εννοείται και να είναι καλός γιατρός...

Έχω επικοινωνήσει ήδη με 2-3 αλλά θα λείπουν όταν μπαίνω στο μήνα μου και δεν ανέφεραν τίποτα για αντικαταστάτη.

Άκουσα επίσης καλά για Γαζή, Κανακάκη στο Έλενα και Γουμαλάτσο στο Αλεξάνδρα(απλά στο Αλεξάνρα νομίζω δεν αφήνουν το σύντροφο μέσα;;).Αν κάποια από σας έχει κάποιον από τους τρεις, ας επικοινωνήσει. Ευχαριστώ!

 

 

Καλησπέρα,

μόλις είδα το σχόλιό σου αλλά έχει περάσει πολύς καιρός.

Εγώ έχω τον Κανακάκη, είμαι στη 15η εβδομάδα και δε μπορώ να πω ότι είμαι ενθουσιασμένη. Ξεκίνησα πάλι να ψάχνω για γιατρό. Τελικά εσύ με ποιόν πήγες; Πήγε καλά η γέννα;

Κάθε πληροφορία θα μου είναι πολύτιμη.

Ευχαριστώ για τον χρόνο σου.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...