Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Γκριμπίζης - Λαπαροσκόπηση


Recommended Posts

Πρέπει να χειρουργηθώ άμεσα για αφαίρεση υδροσάλλπιγγας και ένας από τους γιατρούς που σκέφτομαι είναι ο κ. Γκριμπίζης επειδή η περίπτωση μου είναι ιδιαίτερα δύσκολη. Έχει κάνει κάποια σας εγχείρηση μαζί του; Πως σας φανηκε; Πως σας αντιμετώπισε; Τι πρέπει να προσέξω;

 

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


η μητέρα μου είχε μία κύστη μεγάλη που άγγιζε την ουροδόχο κύστη και όπου πήγαινε της έλεγαν για μαχαίρι και πόσο επικίνδυνο ήταν γιατί θα μπορούσε να τρυπήσει η ουροδόχος, τεσπα την εγχείρησε ο Γκριμπίζης όλα πήγαν καλά (έμεινε μόνο 1 βράδυ στην κλινική)

από άποψη συμπεριφοράς έχω να πω ότι είναι Άνθρωπος (γέννησα μαζί του), δεν έχω λόγια....

Μην αγχώνεσαι, είσαι σε πολύ καλά χέρια:):)

όλα θα πάνε καλά, σιδερένια!!!

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστούμε εκ των προτέρων για την κατανόηση

απο την ομάδα moderators

 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 χρόνια μετά...

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΦΑΙΡΕΣΗ ΚΑΙ ΤΩΝ ΔΥΟ ΣΑΛΠΙΓΓΩΝ Κ ΜΑΛΛΟΝ ΜΕ ΤΟΜΗ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΔΗΛΑΔΗ ΟΧΙ ΜΕ ΛΑΠΑΡΟΣΚΟΠΗΣΗ!ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ Κ ΓΩ ΤΟΝ ΚΥΡΙΟ ΓΚΡΙΜΠΙΖΗ ΑΛΛΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΤΟΝ ΚΥΡΙΟ ΤΟΣΟΥΝΙΔΗ ΙΣΑΑΚ?ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙ ΣΤΟ ΓΕΝΕΣΙΣ Κ ΑΥΤΟΣ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...