Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Γιατρος Παναγιώτης Κοφινάκος


Vicky_31

Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • 2 εβδομάδες μετά...

Τελικά ο γιατρός είναι όπως στο site και καλύτερος... Ευγενέστατος, επεξηγηματικός και απο την πρώτη επίσκεψη κέρδισε την εμπιστοσύνη μου. Να προσθέσω οτι στο ιατρείο του ειχε μηχανήματα τελευταίας τεχνολογίας.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κατά τη γνώμη μου το μόνο "αρνητικό" - αν μπορεί να το πει κανείς αρνητικό - είναι ότι έχει την ειδικότητα της Γυναικολογίας μόνο 2,5 χρόνια περίπου, εννοώ δηλαδή ότι δεν είναι πολύ έμπειρος, κατά τα άλλα φαίνεται ενημερωμένος και ευγενέστατος. Κι εμένα με έχει βοηθήσει στο σάιτ με τις απαντήσεις του.

5f27b8bd0c.png

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ. ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΧΕΤΕ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΤΕ ΓΙΑ ΘΕΜΑ "ΚΟΦΙΝΑΚΟΣ", ΜΗΠΩΣ ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΣ ΣΑΝ ΓΙΑΤΡΟΣ ΚΑΙ ΣΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟΣ. ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΚΡΙΒΟΣ. ΛΕΩ ΝΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΕΝΑ ΤΕΣΤ ΠΑΠ, ΜΙΑ ΓΝΩΡΙΜΙΑ.

ΠΑΕΙ ΜΟΝΟ ΣΤΟ ΓΑΙΑ Ή ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΔΗΜΟΣΙΟ;:confused:

Link to comment
Share on other sites

ο κ.κοφινακος με ξεγεννησε πριν 10 μερες.ειναι αψογος ανθρωπος τρομερος γιατρος κ ευγενεστατος.να σημειωσω επισης οτι ειναι κ παααααααρα παλυ οικονομικος.κοριτσια σπευσατε....

Link to comment
Share on other sites

ο κ.κοφινακος με ξεγεννησε πριν 10 μερες.ειναι αψογος ανθρωπος τρομερος γιατρος κ ευγενεστατος.να σημειωσω επισης οτι ειναι κ παααααααρα παλυ οικονομικος.κοριτσια σπευσατε....

 

ΔΕΣΠΟΙΝΑΚΙ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟΥΛΙ! ΕΣΥ ΓΕΝΝΗΣΕΣ ΣΤΟ ΓΑΙΑ; ΑΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΠΟΣΟ ΠΛΗΡΩΣΕΣ ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ; ΕΙΝΑΙ ΑΚΡΙΒΑ; Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΠΟΣΟ ΣΟΥ ΠΗΡΕ; ΑΝ ΔΕ ΘΕΣ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΣΤΕΙΛΕ Π.M. THANKS..:)

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Διαφημίσεις

Καλησπέρα!!!!

Επαναφέρω το θέμα μιας και σκέφτομαι να τον επισκεφτώ.

Υπάρχουν κοπέλες που τον γνωρίζουν και μπορούν να πουν την εμπειρία τους;

 

 

Kαλησπερα Δεσποινα...

Εγω πηγαινω στον Κοφινακο 1 χρονο τωρα....

Ειμαι παρα πολυ ευχαριστημενη...

Ειναι πολυ καλος ανθρωπος και πολυ επεξηγηματικος....

Εγω πηγαινω με το βιβλιαριο του δημοσιου...

Τον αλλο μηνα ξεκινω εξωσωματικη για το 2ο παιδακι μου πρωτα ο Θεος...

Εχω ενα πολυ σοβαρο αυτοανοσο νοσημα και με εχει βοηθησει πολυ γιατι ακουει οσα του μεταφερω απο τον ρευματολογο μου και συνεργαζεται αψογα....

Την εξωσωματικη θα την κανω στο Genetyllis που ειναι το κεντρο στο οποιο ειναι συνεργατης...Ολους τους υπερηχους και τις εξετασεις που θα χρειαστω θα μου τα κανει στο ιατρειο του και με αυτον τον τροπο γλυτωνω καποια χρηματα....

Δε με πιεσε ποτε για τιποτα και οποτε τον εχω παρει τηλ ειναι παντα εκει για μενα...

Σαν ανθρωπος δεν ειναι ο "χα χα χου", ειναι σοβαρος και δε σου χαιδευει τα αυτια, χωρις ομως να ειναι αυστηρος...Θα κανει το αστειο του εκει που πρεπει και θα σου τα πει τα πραγματα οπως ειναι παλι εκει που πρεπει....

 

1DqRp3.png

 

EFmCp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ για την άμεση απάντηση, Βίλλυ!!!!

Εύχομαι να μας έχεις όμορφα νέα πολύ σύντομα!!!!

 

Σε ευχαριστω γλυκια μου!!!

Και σε σενα ευχομαι οτι καλυτερο!!

:P:p

1DqRp3.png

 

EFmCp3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

καλησπερα ξερω οτι ειναι λιγο παλιο το θεμα με το κοφινακο αλλα ψαχνω ενα καλο γιατρο στο ρεα και λογο καποιον αποβολων θα ηθελα να σε ρωτησω οταν λες οτι δεχεται με βιβλιαριο δημοσιου πηγαινες στο ιατρειο του και δεν πληρωνες?ποσο σου πηρε στην γεννα?ειναι καλος?σε ευχαριστω πολυ.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Επειδη καποια πραγματα πρεπει να λεγονται ειδα το τοπικ και ειπα να ενημερωσω. Γεννησα στις 9/5 το τριτο μου παιδακι με τον κ. Κοφινακο , ομολογω με πολλη επιφυλαξη επισκεφτηκα για πρωτη φορα το ιατρειο του κυριως γιατι εψαχνα γιατρο στο ρεα και τον βρηκα τυχαια και διατηρησα την μεγαλη μου επιφυλαξη σε ολη την εγκυμοσυνη παρολο που σε καθε επισκεψη μου στο ιατρειο του ηταν αψογος κυριως λογω του οτι τα2 πρωτα μου παιδακια τα γεννησα σε μεγαλογιατρο του Ιασω ο οποιος στην 2η γεννα μου φερθηκε απαραδεκτα.. Δεν ξερω τι να πω για τον κ.Κοφινακο , η συμπεριφορα του απεναντι μου αψογη, δεν με αγχωσε ποτε παρολο που αντιμετωπισα μικροπροβληματακια, δεν με φορτωσε με περιττα φαρμακα και εξετασεις , ηταν διπλα μου οποτε τον χρειαστηκα και με ακολουθησε σε ολους τους μεγαλους υπρηχους (αυχενικη, βεπιπεδου και doppler), στον τοκετο μολις πηγα στο ρεα 4μιση το πρωι και τον ειδοποιησαν ηρθε αμεσως και εκατσε μαζι μου και τις 12 ωρες που εκανα να γεννησω διπλα μου , παρολο που ειχαμε δυσκολο τοκετο , παρολο που εγω λυγισα και ζηταγα καισαρικη ηταν εκει με υπομονη και με βοηθησε και τελικα ηρθε στον κοσμο φυσιολογικα το 3ο μου παιδακι , το οποιο δεν θα ξεχασω ποτε με ποση στοργη το επιασε μολις βγηκε. Επισης να πω οτι επειδη το μωρο μου γεννηθηκε λιγο προωρα καθε μερα ενημερωνοταν για την πορεια του στην μοναδα και με επισκεπτοταν στο δωματιο και μου ελεγε τα νεα του. Τελικα μετα απο αυτη την εμπειρια καταλαβα οτι σημασια δεν εχει το μεγαλο ονομα η οι περιττες πολυτελεις αλλα ενας γιατρος ΑΝΘΡΩΠΟΣ που θα σε στηριζει και θα σε ακουει. Να πω οτι ειναι και ιδιαιτερα οικονομικος:wink:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 7 months later...

Καλησπέρα,θα ήθελα να επανφέρω το θέμα με τον κύριο κοφινάκο.'Εχει κάποια κοπέλα πρόσφατα γεννήσει μαζί του;Διάβασα οτι είναι οικονομικός,αλλά για τι ποσό μιλάμε;Επίσης παίρνει σε όλες τις επισκέψεις στη διάρκεια της εγκυμοσύνης χρήματα;

Link to comment
Share on other sites

Μελιτα οπως εγραψα και παραπανω γεννησα μαζι του τον περασμενο Μαιο το 3ο μου παιδακι και εχω να πω τα καλυτερα. Στο ιατρειο απο ολες τις φορες που πηγα στην εγκυμοσυνη 2 φορες μου πηρε 30 ευρω και αυτο για να μου κοψει αποδειξη και να μου γραψει τα συμπληρωματα . Αν θες να σου πω και την αμοιβη του για την γεννα στειλε μου πμ

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Μελιτα οπως εγραψα και παραπανω γεννησα μαζι του τον περασμενο Μαιο το 3ο μου παιδακι και εχω να πω τα καλυτερα. Στο ιατρειο απο ολες τις φορες που πηγα στην εγκυμοσυνη 2 φορες μου πηρε 30 ευρω και αυτο για να μου κοψει αποδειξη και να μου γραψει τα συμπληρωματα . Αν θες να σου πω και την αμοιβη του για την γεννα στειλε μου πμ

 

καλησπέρα!!!θα ήθελα κ εγώ να μάθω για την αμοιβή του γιατρού!!!κ του νοσοκομείου βασικά!στο ρέα δεν γέννησες?επειδή είμαι καινούργια στο φορουμ, δεν ξέρω πως να σου στείλω πμ !!! σε ευχαριστώ εκ των προτέρων!!!!

Qsshp3.png
Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

καλησπέρα! είμαι και εγώ καινούργια στο φόρουμ...είμαι 12 εβδομάδων έγκυος και επισκέφτηκα μια φορά τον Κοφινάκο και έμεινα πολύ ευχαριστημένη. Απλά επειδή είμαι και εγώ και ο σύζυγος άνεργοι δεν θα ήθελα να γεννήσω σε ιδιωτικό. Θα μπορούσατε να με ενημερώσετε σχετικά με το πόσο κόστισε η γέννα με τον Κοφινάκο στο Γαια? ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων για την βοήθεια :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
καλησπέρα! είμαι και εγώ καινούργια στο φόρουμ...είμαι 12 εβδομάδων έγκυος και επισκέφτηκα μια φορά τον Κοφινάκο και έμεινα πολύ ευχαριστημένη. Απλά επειδή είμαι και εγώ και ο σύζυγος άνεργοι δεν θα ήθελα να γεννήσω σε ιδιωτικό. Θα μπορούσατε να με ενημερώσετε σχετικά με το πόσο κόστισε η γέννα με τον Κοφινάκο στο Γαια? ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων για την βοήθεια :)

 

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ.ΜΟΛΙΣ ΕΜΑΘΑ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ.ΕΓΩ ΕΧΩ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΜΑΚΡΙΑ Κ ΨΑΧΝΩ ΚΑΠΟΙΟΝ ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΜΟΥ.ΘΑ ΜΟΥ ΣΥΝΙΣΤΟΥΣΑΤΕ ΤΟΝ ΚΥΡΙΟ ΚΟΦΙΝΑΚΟ;:?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

υπολόγισε 30 euro για τις επισκεψεις στο ιατρειο (με αποδειξη), και γυρω στα 1400 ο τοκετος στο Ρεα (ασχετα με τον ειναι φυσιολογικος ή καισαρική)

είναι πολύ καλός , ευγενικός και δε σε αγχώνει

μετά τη γεννα ερχόταν συνέχεια να με δει στο δωμάτιο και ήταν μαζί μου σε όλους τους μεγάλους υπέρηχους

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Κοριτσια γεια σας και απο μενα. Αντιμετωπιζω το γνωστο προβλημα με τις πολυκυστικες ωοθηκες με πολλες αιμορραγιες, αστατο κυκλο κτλ. Επειδη εχω επισκεφτει ηδη 6 γιατρους οι οποιοι ναι μεν βρισκουν τα παντα φυσιολογικα αλλα δεν μου προσφερουν καποια ουσιαστικη θεραπεια, εψαχνα εναν γιατρο που να "εχει εξειδικευση" στις πολυκυστικες. Ετσι βρεθηκα στο site του κ. Κοφινακου και σκεφτομαι να τον επισκεφτω ΜΗΠΩΣ και με βοηθησει. Η αληθεια ειναι οτι παιδευομαι πολλα χρονια με το συγκεκριμενο θεμα και ειμαι απογοητευμενη πλεον. Το να πιασω μωρακι φανταζει πιο δυσκολο απο το να κερδισω το τζακ ποτ! Ηθελα λοιπον την γνωμη σας κοριτσια... Εχει αντιμετωπισει ή εχει ακουσει καποια κοπελα, για τον κ. Κοφινακο πανω σε αυτο το θεμα? Εχει οντως καποια ας το πουμε εξειδικευση?

Σας ευχαριστω για τον χρονο σας...

SqMTp2.png
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Μελιτα οπως εγραψα και παραπανω γεννησα μαζι του τον περασμενο Μαιο το 3ο μου παιδακι και εχω να πω τα καλυτερα. Στο ιατρειο απο ολες τις φορες που πηγα στην εγκυμοσυνη 2 φορες μου πηρε 30 ευρω και αυτο για να μου κοψει αποδειξη και να μου γραψει τα συμπληρωματα . Αν θες να σου πω και την αμοιβη του για την γεννα στειλε μου πμ

 

θα ηθελα να μου πεις ποσο σου πηρε για τη γεννα :-P

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Σύνδεση/Εγγραφή

    Για να μπορέσετε να απαντήσετε σε ερωτήματα ή να ρωτήσετε τα μέλη κάποιο νέο ερώτημα είναι απαραίτητο να εγγραφείτε! Είναι εύκολο & δωρεάν: 

  • Δημοφιλή μέλη

    Nobody has received reputation this week.

×
×
  • Δημιουργία νέου...