Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Κουνιστή Πολυθρόνα - Πολυθρόνα Θηλασμού


Recommended Posts

Κοριτσια ψαχνω να βρω μια κουνιστη καρεκλα για το θυλασμο σε λευκη λακα {σαν αυτη που εχουν στην κρεβατοκαμαρα τους στην σειρα μπαμπα μην τρεχεις στο μεγκα}ξερει κανεις που να παω .μονο σε ξενα site βρισκω.υπαρχει περιπτωση να εχουν τα pallet stores; :roll:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα και χρονια πολλα

 

Εψαξα και εγωγι`αυτην αλλα δεν την βρηκα .Δεν υπαρχει λενε λευκη γιατι χτυπαει ευκολα .Τελικα πηρα μια στο χρωμα του ξυλου διαφορετικη με σκαμπο μου λικνιζετε τελειος αθορυβα και μηχανικα (και το σκαμπο)ξαπλωνη σε τρεις θεσεις και ειναι σουετ ... ΕΙΝΑΙ ΦΟΒΕΡΗ ......Μεχρι και ο αντρας μου καθετε και βλεπει μπαλα........

 

Συμβουλη ...Παρτην

 

Φιλια Κλαιρη

Link to comment
Share on other sites

δεν την έχω δει αυτήν την καρέκλα που λες αλλά λευκή καρέκλα θηλασμού είδα και στο mothercare και στο Λητώ αλλά έχει και το ΙΚΕΑ κάτι λευκές πολύ ωραίες και κουνιστές (όχι για θηλασμό αποκλειστικά αλλά βολεύουν πολύ)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...

Από όταν γέννησα το πρώτο μου μωρό ήθελα να πάρω μία από αυτές τις κουνιστές πολυθρόνες θηλασμού. Αυτές όμως που έχω δει στα καταστήματα βρεφικών ειδών (Λητώ, Mothercare) μου φαίνονται πολύ ακριβές. Έτσι τώρα είμαι 8 μηνών έγκυος στο δεύτερο μωρό μου και πολυθρόνα ακόμα ψάχνω!

Δεν με νοιάζει και τόσο πολύ να είναι ειδικά για θηλασμό φτάνει να είναι άνετη... Έβαλα και αγγελία για μεταχειρισμένη αλλά αν κάποια μανούλα εδώ έχει υπόψη της κάποιο μαγαζί στο οποίο να βρω μια σχετικά φτηνή, θα με βοηθούσε πολύ!

Αλλάζω την γκαρνταρόμπα μου δημιουργικά!

 

.pngpLWrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλή φαίνεται αλλά το κατάστημα αυτό είναι στην Λάρισα και δεν λένε πουθενά αν στέλνουν στην Αθήνα. Άσε που τα μεταφορικά φαντάζομαι θα ήταν πανάκριβα... Ευχαριστώ πάντως :)

Αλλάζω την γκαρνταρόμπα μου δημιουργικά!

 

.pngpLWrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις

Κοριτσια εχω παρει απο την bebe jou μια φοβερη καρεκλα σε σκουρο χρωμα η οποια ξαπλωνει και ειναι σουετ μπεζ ...

 

Βεβαια εχει κανει καταληψη ο αντρας μου-----ολο αυτος καθετε ????

 

Κλαιρη

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια εχω παρει απο την bebe jou μια φοβερη καρεκλα σε σκουρο χρωμα η οποια ξαπλωνει και ειναι σουετ μπεζ ...

 

Βεβαια εχει κανει καταληψη ο αντρας μου-----ολο αυτος καθετε ????

 

Κλαιρη

 

Πολύ ωραία ακούγεται κι αυτή αλλά πρέπει να είναι ακριβούτσικη, έτσι δεν είναι;

Αλλάζω την γκαρνταρόμπα μου δημιουργικά!

 

.pngpLWrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Πρεπει να την ειχα παρει γυρω λιγο πανω απο τα 300 ευρω... δεν θυμαμε ακριβως εχουν περασει και 7-8 μηνες και μου ειχαν κανει εκτωση στο πακετο---κρεβατι,επιπλο καροτσι κτλπ..... οποτε τα εχω μπερδεμενα ...ομως η ποιοτητα απο την φθηνη( εχουν και αυτο το μοντελο...) δεν εχει καμια σχεση ....

 

φιλια

 

καλο σαβατοκυριακο-----εγω μολις εφυγα

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Καλημερα και χρονια πολλα

 

Εψαξα και εγωγι`αυτην αλλα δεν την βρηκα .Δεν υπαρχει λενε λευκη γιατι χτυπαει ευκολα .Τελικα πηρα μια στο χρωμα του ξυλου διαφορετικη με σκαμπο μου λικνιζετε τελειος αθορυβα και μηχανικα (και το σκαμπο)ξαπλωνη σε τρεις θεσεις και ειναι σουετ ... ΕΙΝΑΙ ΦΟΒΕΡΗ ......Μεχρι και ο αντρας μου καθετε και βλεπει μπαλα........

 

Συμβουλη ...Παρτην

 

Φιλια Κλαιρη

 

κλαίρη που την πουλάνε αυτή τη καρέκλα; και θυμάσαι πόσο την πήρες; ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Πεπινα καλημερα

 

Την εχω παρει απο τα BEBE JOU ΠΕΡΙΠΟΥ 300,00 ευρω εαν θυμαμε καλα !!!!

 

Την Δευτερα την εδωσα για σερβις ---μετα απο ενα χρονο την ξεκατινιασαμε ..ηρθαν την πηραν και θα μας την επιστρεψουν την δευτερα δωρεαν.....

 

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
Πεπινα καλημερα

 

Την εχω παρει απο τα BEBE JOU ΠΕΡΙΠΟΥ 300,00 ευρω εαν θυμαμε καλα !!!!

 

Την Δευτερα την εδωσα για σερβις ---μετα απο ενα χρονο την ξεκατινιασαμε ..ηρθαν την πηραν και θα μας την επιστρεψουν την δευτερα δωρεαν.....

 

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ

ευχαριστώ για την πληροφορία

την βρήκα σε φωτό αυτή που λες

αναπαυτική φαίνεται

βρήκα όμως και μια ωράια κουνιστή στον κατάλογο του ικεα δεν ξέρω αν θαναι καλή αλλά θα πάω να τη δω από κοντα γιατί είναι χαμηλή και με μπράτσα και μου φαίνεται ότι ίσως να βολεύει κι αυτή. και είναι και κάπως πιο οικονομική

θα δω...

ευχαριστώ πάντως

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασα την κουνιστή του mothercare και είναι φανταστική , αλλα πανάκριβη .

Στο site την βρήκα σε μισή τιμή . Λέτε να μπορούν να μου τη στείλουν απο την Αγγλία ?

JJBjp3.png

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασα την κουνιστή του mothercare και είναι φανταστική , αλλα πανάκριβη .

Στο site την βρήκα σε μισή τιμή . Λέτε να μπορούν να μου τη στείλουν απο την Αγγλία ?

 

 

οχι δυστηχως αυτα δεν τα στελνουν ελλαδα.σου το γραφει κιολας εκει που λεει more delivery information,οτι δεν στελνει αυτο το προιον στην europe 2 zone

 

http://www.mothercare.com/Tutti-Bambini-Deluxe-Reclinable-Glider/dp/B001U1Y4G4/sr=1-4/qid=1258224914/ref=sr_1_4/279-0720171-9542345?_encoding=UTF8&m=A2LBKNDJ2KZUGQ&n=42769041&mcb=core

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια....:D

ηθελα να μου προτεινετε πολυθρονα για θηλασμο.....προκειται για μια φιλη μου που ετοιμαζεται...κ θα ηθελε μια πολυθρονα κουνιστη για το παιδικο...που να την χρησιμοποιει κ στον θηλασμο.....ευχαριστω...περιμενω τις προτασεις σας....:cool:....

...τωρα αν ειναι καποια πολυθρονα τοσο βολικη κ ανετη δεν θα κολλησουμε εαν δεν κουνιεται κιολας....:wink::mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια....:D

ηθελα να μου προτεινετε πολυθρονα για θηλασμο.....προκειται για μια φιλη μου που ετοιμαζεται...κ θα ηθελε μια πολυθρονα κουνιστη για το παιδικο...που να την χρησιμοποιει κ στον θηλασμο.....ευχαριστω...περιμενω τις προτασεις σας....:cool:....

...τωρα αν ειναι καποια πολυθρονα τοσο βολικη κ ανετη δεν θα κολλησουμε εαν δεν κουνιεται κιολας....:wink::mrgreen:

 

Καλησπέρα.Εγώ στις ατελείωτες ώρες θηλασμού που πέρασα, είχα βολευτεί πάρα πολύ την κουνιστή πολυθρόνα μαζί με το σκαμπό που έχει το mothercare. Έβαζα και την κουλούρα γύρω μου (αυτή με την τρύπα που είναι για να κάθεσαι τις πρώτες μέρες και για το θηλασμό),γιατί ουκ ολίγες φορές τη νύχτα με πήρε ο ύπνος από την κουραση...Επίσης βολεύει φοβερά στο νανούρισμα και γλιτώνεις από τα πάνω κάτω στο σπίτι... Κι έτσι όλα καλά...:cool:Μόνο που δε θυμάμαι τιμή να σου πω γιατί τη ζήτησα δώρο από τον άντρα μου...:mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...