Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αντωνάκης γυναικολόγος στο ρίο


Recommended Posts

Μήπως είναι καμία μανούλα να έχει γυναικολόγο τον κ. Αντωνάκη στο ρίο? Θέλω κάποιες πληροφορίες σχετικά... Λόγω μετάθεσης του άντρα μου αναγκάζομαι να αλλάξω γιατρό να έρθω στην πάτρα και είμαι στην 26η εβδομάδα κύησης.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γειά σας,

μπορείτε επίσης να δείτε κι εδώ:

 

ΓΙΑΤΡΟΙ ΣΤΟ ΡΙΟ

http://parents.org.gr/forum/showthread.php?t=78458

Γυναικολόγοι στην Πάτρα

http://parents.org.gr/forum/showthread.php?t=32470

Βοηθήστε στη διατήρηση της λειτουργικότητας του forum κάνοντας χρήση της αναζήτησης & αναφοράς.  Αν παρατηρήσετε κάποια δημοσίευση που θεωρείτε περίεργη επιθετική ή ενάντια στους κανόνες κάντε αναφορά δημοσίευσης  Οδηγίες για το πως γίνεται η αναφορά δείτε εδώ   Ευχαριστούμε

Ακολουθήστε μας και στο Instagram:

follow_insta.png.f136a60ab3d6a108659752cf6fcc0a5a.pngfollow_cafe.jpg.0bc77dbbb8cab70c6c8919c95cac08b8.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Είμαι στον 4ο μήνα και με παρακολουθεί ο Αντωνάκης στο Ρίο, είμαι πολύ ευχαριστημένη, αλλά δεν έχω καταλάβει ακόμα αν είναι από τους γιατρούς που προτιμούν την καισαρική. Θέλω πολύ να γεννήσω φυσιολογικά, αλλά ξέρω ότι αν ο γιατρός κάνει καισαρικές κάτι θα βρει προς το τέλος και δεν θα μου αφήσει άλλη επιλογή. Θα ήθελα να ακούσω τις δικές σας εμπειρίες.

DrHNp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλή συνέχεια στην εγκυμοσύνη σου. Ειμαι στον 8 μήνα και με παρακολουθεί ο Αντωνακης. Δεν νομίζω οτι ειναι υπέρ της καισαρικης. Αν και ειμαι κάπως μεγαλη σε ηλικία και μετα απο έξωσωματικη δεν πρότεινε καισαρικη. Μονο μετα απο τη δική μου πρωτοβουλία συζητήσαμε για καισαρικη. Ξέρω και απο γνωστές που γέννησαν οτι είχαν φτ. Πάντως καλό ειναι να το συζητήσεις μαζί του. Καλή συνέχεια.

13/3/2014 η μέρα που ηρθε ο ήλιος στην ζωή μας ο γιος μας.

Μωρο μου σε λατρευω

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση και χαίρομαι που δεν είναι καισαρικάκιας. Σίγουρα θα το συζητήσω μαζί του, αλλά νομίζω ότι είναι λίγο νωρίς ακόμα και ότι αν ο γιατρός προτιμάει τις καισαρικές δεν την γλιτώνεις.

DrHNp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Και γω σε αυτόν πηγαίνω. Δεν έχω γεννήσει ακόμα για να σου πω, αλλά οι πληροφορίες που έχω από τρίτους είναι ότι ΔΕΝ είναι καισαρικάκιας κι ότι είναι όντως πολύ καλός γιατρός.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 χρόνια μετά...

Ένας γιατρός για να είναι καλός, εκτος απο καλος επιστημονας πρέπει να είναι και Ανθρωπος. Δυστυχώς, ο συγκεκριμένος γιατρός είναι απαράδεκτος από συμπεριφορά, πολύ κακός στις συνεννοήσεις του και με τουπέ Πανεπιστημιακού γιατρού. Σε μια παλίνδρομη κύηση που είχα, πέρα από τον τρόπο που μου ανακοίνωσε το γεγονός, ενώ του ζητήσαμε να στείλει το δείγμα του πλακούντα για ιστολογική εξέταση, δεν έκανε τίποτα γιατί απ' ό,τι φαίνεται το ξέχασε, με αποτέλεσμα να μη μάθουμε ποτέ γιατί συνέβη η αποβολη. Επίσης, μετά την ατυχή εγκυμοσύνη, ούτε που ενδιαφέρθηκε να μου πει να κάνω κάποιες εξετάσεις για να δούμε αν όλα πήγαν καλά, παρολο που τον είχα ρωτήσει. Στην πορεία πηγαίνοντας σε κάποιον άλλο γιατρό, είδε υπολείμματα που βεβαια έφυγαν στην πορεία, και επίσης είχα κολλήσει κι ένα μικρόβιο από το νοσοκομείο. Δυστυχώς, ο Αντωνάκης ούτε που ενδιαφέρθηκε μετεγχειριτικά, αλλά ούτε και προγεννητικά για την επόμενη κύηση. Είμαι απολύτως δυσαρεστημένη από το γιατρό αυτό, προσωπικα δε θα τον προτεινα με τιποτα.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...