Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Λευκή βλέννα στον τελευταίο μήνα της εγκυμοσύνης


margarita

Recommended Posts

Κορίτσια καλησπέρα!!! Στις37και 5 εβδομάδες το πρωί είδα στο σερβιετακια μου μια μεγάλη βλέννα με καφέ αίμα εδω και 4 μέρες δεν έχει σταματήσει να βγαίνει αυτή η βλέννα άλλες μέρες πιο Γαλακτερες άλλες φορές τελείως διαφανές !πηρα την γυναικολόγο και μου είπε να μην ανησυχώ εσείς τι λέτε;;;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσι καλό δεν παίρνεις μιας δεύτερη γνώμη ή έστω να μιλήσεις ξανά μαζί της να σου εξηγήσει τι είναι αυτό που βλέπεις; Συσπάσεις έχεις καθόλου;

 

Μήπως σου είχε κάνει κολπική εξέταση πριν να τη δεις;

FLcUp3.png0BQfp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ναι μου έβαλε τον δείκτη και βγήκε αρνητικός ότι δεν ειναι υγρά του παιδιού και το μικρούλια κουνιέται κανονικά ! Δεν ξέρω τι να πω ! Πετρώματα στην κοιλιά έχω μέσα στην μέρα αλλα μόνο αυτο! Και στις ζώνες δεν είδε καμία σύσπαση !

Link to comment
Share on other sites

Θυμάμαι κι εγώ ότι στη δεύτερή μου εγκυμοσύνη είχα τέτοιες βλέννες τον τελευταίο μήνα. Είναι νομίζω φυσιολογικό. Κι αφού σου είπε κι η γιατρός σου ότι είναι οκ, να μην ανησυχείς. Μην ξεχνάς ότι βάσει της εβδομάδας που είσαι, έχεις μπει πια στην τελική ευθεία και το σώμα ετοιμάζεται για τον τοκετό. Όλα καλά :)

μικρά ανθρωπάκια, απέραντη ευτυχία

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...