Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

κορδέλες για τα μαλλιά!


Recommended Posts

λιγάκι με βοήθεια απο το ιντερνετ λιγάκι με καθοδήγηση της μαμάς μου

εφτιαξα για την μικρούλα μου όμορφες κορδελίτσες για τα μαλλια με το ξεχασμένο μας παραδοσιακό βελονάκι!!!

 

έχω μιλάμε μεγάλο καμαρι!!! όσοι τις έχουν στο οικογενειακο μας περιβαλλον μου ζητάνε και γι αυτους!...οχι να το παινευτω αλλα δείχνουν υπέροχα στις μπεμπούλες!

 

σας αρέσουν;;; τι λετε και εσείς;

 

kordela16.png.jpg

 

kordela26.jpg

kordela5.jpg

kordela23.jpg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ειναι τέλειες!!!Χρυσοχέρα μανούλα χίλια μπράβο!!!Πωπω έχω απο το γυμνάσιο να πιάσω βελονάκι!Ξεσηκώθηκα τώρα,μόλις τελειώσω τις μπομπονιέρες αρχίζω το πλέξιμο.

Και πάλι μπράβο σου τα σχεδιακια είναι πανέμορφα:):):)

10Ddp3.png

OaR2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

σας ευχαριστώ κορίτσια!!!

μακαρι να ειχα χρόνο περισσοτερο να ασχοληθω...αλλα με δυο μικρα ειναι πολυυυ δυσκολο...

αλλα με ικανοποιεί που ακούω θετικά σχόλια!

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια!!!Είναι καταπληκτικές!!Ειδικά η ροζ καφέ με την πεταλούδα!!

Αν μπορείς,βάλε κανένα βιντεάκι που βρήκες εύκολο και χρήσιμο.Θέλω εδώ και καιρό να το ξεκινήσω το άθλημα,αλλά δεν έχω κανέναν να με διδάξει...

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια!!!Είναι καταπληκτικές!!Ειδικά η ροζ καφέ με την πεταλούδα!!

Αν μπορείς,βάλε κανένα βιντεάκι που βρήκες εύκολο και χρήσιμο.Θέλω εδώ και καιρό να το ξεκινήσω το άθλημα,αλλά δεν έχω κανέναν να με διδάξει...

 

 

Χριστινάκι αμα γράψεις την λέξη crochet στο you tube θα σου βγάλει άπειρα

 

ας πούμε μερικά:

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Stellinula,σε ευχαριστώ πολύ για τα βιντεάκια.Δεν το έχω δοκιμάσει μέχρι τώρα,γιατί απέτυχα παταγωδώς σε ένα κολιέ με βελονάκι και απογοητεύτηκα.Βέβαια εκεί έπλεκες σύρματα και ήταν πιο δύσκολο,αλλά ενώ οι θηλειές φαινόταν εύκολες,ούτε μία δεν μπόρεσα να πετύχω.Τόσο τούβλο είμαι στον τομέα πλέξιμο!!!:P

Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδιά,σε κάτι βιντεάκια που βρίσκω,η τύπισσα κάνει αργά αργά τον πρώτο κόμπο και μετά αρχίζει και πλέκει σα να την κυνηγάνε!!!Πού να καταλάβω τί κάνει??Αν δεν έχεις άνθρωπο να σου δείξει από κοντά,είναι πολύ δύσκολο.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

λιγάκι με βοήθεια απο το ιντερνετ λιγάκι με καθοδήγηση της μαμάς μου

εφτιαξα για την μικρούλα μου όμορφες κορδελίτσες για τα μαλλια με το ξεχασμένο μας παραδοσιακό βελονάκι!!!

 

έχω μιλάμε μεγάλο καμαρι!!! όσοι τις έχουν στο οικογενειακο μας περιβαλλον μου ζητάνε και γι αυτους!...οχι να το παινευτω αλλα δείχνουν υπέροχα στις μπεμπούλες!

 

σας αρέσουν;;; τι λετε και εσείς;

 

kordela16.png.jpg

 

kordela26.jpg

kordela5.jpg

kordela23.jpg

 

Μπορώ παρακαλώ να έχω αυτήν με την πεταλουδίτσα???

Πλάκα κάνω!!!!!!!Πάντως μπράβο, είναι όλες υπέροχες!!!!!!!!!!!!!!

3OQKp2.png

Tyj9p2.png

Link to comment
Share on other sites

αυτη η πεταλούδα τελικα έχει τρελή πέραση!!!...

ολοι μου την ζητάνε!!!!...ετσι κι αλλιως ειναι τοσο οικονομική, και λογικο να πετάει απο κεφαλι σε κεφάλι!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια και καλή Σαρακοστή. happy_belly δεν έχω λόγια για τις καταπληκτικές κορδελίτσες που έφτιαξες. Είναι πολύ γλυκούλες και χαριτωμένες. Χίλια μπράβο.

1457745k8p286od3g.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...