Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Β'επιπέδου


Recommended Posts

Μόλις γυρίσαμε από το Διαβαλκανικό κ την καθιερωμένη εξέταση.Χτες δεν ένιωθα καθόλου καλά κ είχα τρομερή ναυτία.Γι'αυτό πήγαμε πρωί πρωί στο γιατρούλη να δούμε το μπισμπιλάκι μας!

Δόξα τω Θεώ, όλα καλά...Το μπεμπάκι μας είναι και επισήμως αγοράκι...Και 503 γρ...

Παραλίγο να κατουρηθώ από τη χαρά μου...'Εχει 3D και 4D υπέρηχο και είδαμε ένα μουτράκι κουκλί!!!!! Ντιπ χαζομαμά!

'Εχω συσπάσεις Μπράξτον-Χικς και κάτι πονάκια πού και πού...'Ετσι, για να μην ξεχνιόμαστε...Μη και δεν αγχωθώ...

Ο γιατρός φωνάζει ότι αν συνεχίσω και είμαι έτσι πανικοβλημένη, θα μου κάνει καισαρική...Τον τρέλανα κι αυτόν...!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


μπράβο...όλα καλά να σου πάνε...

άντε άρχισε να προετοιμάζεται η μήτρα σου αφού έχεις Μπράξτον-Χίκς :wink: εμένα με πιάσανε κανονικές συσπάσεις...ε, ρε γλέντια και πόνος! Ε, ρε τι πόνοι μας περιμένουν ... :lol::lol::lol:

 

«Να αμφιβάλεις, αν τ' άστρα είναι φωτεινά. Να αμφιβάλεις, αν ο ήλιος κινείται. Να αμφιβάλεις, αν η αλήθεια είναι αλήθεια ή ψέμα. Μα ποτέ μην αμφιβάλεις για την αγάπη μου.»

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν πονάω προς το παρόν,ο γιατρός είπε ότι δεν υπάρχει λόγος ανησυχίας ούτε μου δωσε χάπια για τις συσπάσεις..Τον κόβω τσαμπουκαλεμένο να βγαινει το μπισμπιλάκι μου. :P

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν πονάω προς το παρόν,ο γιατρός είπε ότι δεν υπάρχει λόγος ανησυχίας ούτε μου δωσε χάπια για τις συσπάσεις..Τον κόβω τσαμπουκαλεμένο να βγαινει το μπισμπιλάκι μου. :P

 

Ετσι είναι τα δεύτερα παιδιά!!! Πάντα βγαίνουν πιο διαβολάκια! :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγώ δεν πονάω προς το παρόν,ο γιατρός είπε ότι δεν υπάρχει λόγος ανησυχίας ούτε μου δωσε χάπια για τις συσπάσεις..Τον κόβω τσαμπουκαλεμένο να βγαινει το μπισμπιλάκι μου. :P

 

Συνήθως δεν δίνουνε και χάπια για Μπράξτον-Χίκς...κι εμένα μου έδωσαν γιατι ήταν κανονικές συσπάσεις έτσι μου είπε τουλάχιστον ο γιατρός !

 

«Να αμφιβάλεις, αν τ' άστρα είναι φωτεινά. Να αμφιβάλεις, αν ο ήλιος κινείται. Να αμφιβάλεις, αν η αλήθεια είναι αλήθεια ή ψέμα. Μα ποτέ μην αμφιβάλεις για την αγάπη μου.»

Link to comment
Share on other sites

Ομολογώ πως ο άνδρας μου ήθελε το 2ο να είναι κοριτσάκι αλλά δεν του κανα το χατήρι!Εχω μανία με το αγοράκια,θέλω να φάω τα πατουσάκια του,τα βλεπα στον υπέρηχο κ μου τρεχαν τα σάλια!!!

Link to comment
Share on other sites

Ομολογώ πως ο άνδρας μου ήθελε το 2ο να είναι κοριτσάκι αλλά δεν του κανα το χατήρι!Εχω μανία με το αγοράκια,θέλω να φάω τα πατουσάκια του,τα βλεπα στον υπέρηχο κ μου τρεχαν τα σάλια!!!

 

:lol::lol::lol: κι εμένα μου έτρεχαν τα σάλια βλέποντας τα πατουσάκια του και τα χεράκια του!

 

«Να αμφιβάλεις, αν τ' άστρα είναι φωτεινά. Να αμφιβάλεις, αν ο ήλιος κινείται. Να αμφιβάλεις, αν η αλήθεια είναι αλήθεια ή ψέμα. Μα ποτέ μην αμφιβάλεις για την αγάπη μου.»

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...