Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

απορια για το προφυλακτικο


Recommended Posts

εκανα σεξ με το αγορι μου 2 φορεσ χτεσ το πρωι..την δευττερη φορα (αφου ειχε τελειωσει μεσα μου,παντα με προφυλακτικο βεβαια) οτν το εβγαλε δν ητν τελειωσ γεματοο μπροστα.υπαρχει περιπτωση να ειχε σπασει; ή απλα φταιει οτι ηταν η 2η επαφη μεσα σε λιγα λεπτα;:confused:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μην ανησυχεις απλα λογικα ειναι την 2ρη φορα να εχει λιγοτερη ποσοτητς σπερματος....εαν εσπαγε θα το καταλαβαινες πολυ ευκολα....

Η φουρτουνα μου ηρθε...και ξεσηκωσε τον κοσμο μου στις 27/07/2012

Link to comment
Share on other sites

Αν σπασει το προφυλακτικο καποια ποσοτητα εισχωρει μεσα στον κολπο λογω πιεσης που ασκειται απο το ανδρικο μοριο και καποια λιγη μενει στο προφυλακτικο....

Η φουρτουνα μου ηρθε...και ξεσηκωσε τον κοσμο μου στις 27/07/2012

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μα αν εχει σπασει το προφυλακτικο με το που το βγαλει δεν θα ειναι στην θεση οπου πρεπει να ειναι....εφοσον ειναι λαστεξ οταν σπαει αντι να φαινεται το προφυλακτικο φαινεται το ανδρικο μοριο οταν βγει απο τον κολπο σου....

Η φουρτουνα μου ηρθε...και ξεσηκωσε τον κοσμο μου στις 27/07/2012

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...