Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΡΙΑ ΚΑΡΤΑ Η ΤΗΛ???


petalouda

Recommended Posts

Παντρευτηκαμε και συγχρονως βαφτισαμε την κορη μας το Μαιο 31 συγκεκριμενα αλλα απο τοτε και βασικα λογω του παιδιου δεν βρηκα χρονο να στειλω ευχαριστηριες καρτες. Λεω τωρα τα Χριστουγεννα να κανω χειροποιητες Χριστ. καρτες να τις στειλω κ να αναφερω το γεγοος οτι μας τιμησαν με την παρουσια τους. Μηπως ομως ειναι λιγο χαζο αυτο μετα απο τοσο καιρο και απλα να παρω ενα τηλεφωνο για Χρονια πολλα?

Πειτε μια γνωμη κοριτσια μου!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγω είμαι υπέρ της ευχαριστήριας κάρτας. Νομίζω ότι θα είναι και μια πολύ ευχάριστη εκλπληξη για τους καλεσμένους σας και άλλωστε θα είναι και Χριστούγεννα.....τι καλυτερο από μια οικογενειακή ευχαριστήρια κάρτα για την ομορφότερη γιορτή του χρόνου...μου αρέσει πάρα πολύ!!! :D

.png.png
Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...