Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ ΗΩ ΠΑΤΡΑ


Recommended Posts

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


Κορίτσια απο Πάτρα,έχει γεννήσει κάποια απο σας στο ΗΩ ? Θα ήθελα τις εντυπώσεις σας (προσωπικό,τιμές,περιβάλλον).Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

 

 

kmwriati μου καλημέρα! Εγώ σήμερα θα πάω από εκεί πρώτη φορά για να κάνω καρδιοτοκογράφημα. Οπότε θα δω τους χώρους και θα μάθω και τις τιμές! Μόλις έχω νέα θα σου πω!Να υποθέσω πως είσαι κι εσύ εγκυούλα ε? Σε ποια εβδομάδα βρίσκεσαι??

lPqJp2.png
Link to comment
Share on other sites

Εδώ και μιάμιση εβδομάδα περίπου πηγαίνω συνέχεια για καρδιοτοκογράφημα οπότε μία πρώτη άποψη την έχω. Λοιπόν, εμένα το πρώτο πράγμα που μου έκανε εντύπωση ήταν η διακόσμηση του χώρου. Μοιάζει περισσότερο με ξενοδοχείο παρά με κλινική. Οι χώροι είναι πολύ άνετοι δλδ στο δίκλινο δωμάτο καλλιστα χωρούσαν 4κρεββάτια! Τα μωράκια τα βάζουν σε μικρά ξύλινα κρεββατάκια - λίκνα κι όχι στα κλασσικά πλαστικά "τάπερ". Οι χώροι αναμονής είναι πολύ άνετοι με μία οικογενειακή αίσθηση. Όλες οι μαίες που έχω συναντήσει μέχρι ώρας ήταν εξυπηρετικότατες και πολύ φιλικές. Τώρα όσον αφορά το οικονομικό κομμάτι, το κανονίζεις με τον γιατρό σου ο οποίος σου δίνει μια συνολική τιμή που περιλαμβάνει και την δική του αμοιβή και εκεινη του μαιευτηρίου. Α, κι επειδή μπήκα και στην κουζινα αλλά και στο μπανιο των επισκεπτών, η καθαριότητα είναι άψογη.

lPqJp2.png
Link to comment
Share on other sites

Εδώ και μιάμιση εβδομάδα περίπου πηγαίνω συνέχεια για καρδιοτοκογράφημα οπότε μία πρώτη άποψη την έχω. Λοιπόν, εμένα το πρώτο πράγμα που μου έκανε εντύπωση ήταν η διακόσμηση του χώρου. Μοιάζει περισσότερο με ξενοδοχείο παρά με κλινική. Οι χώροι είναι πολύ άνετοι δλδ στο δίκλινο δωμάτο καλλιστα χωρούσαν 4κρεββάτια! Τα μωράκια τα βάζουν σε μικρά ξύλινα κρεββατάκια - λίκνα κι όχι στα κλασσικά πλαστικά "τάπερ". Οι χώροι αναμονής είναι πολύ άνετοι με μία οικογενειακή αίσθηση. Όλες οι μαίες που έχω συναντήσει μέχρι ώρας ήταν εξυπηρετικότατες και πολύ φιλικές. Τώρα όσον αφορά το οικονομικό κομμάτι, το κανονίζεις με τον γιατρό σου ο οποίος σου δίνει μια συνολική τιμή που περιλαμβάνει και την δική του αμοιβή και εκεινη του μαιευτηρίου. Α, κι επειδή μπήκα και στην κουζινα αλλά και στο μπανιο των επισκεπτών, η καθαριότητα είναι άψογη.

 

ΚΑΛΗΜΕΡΑ. ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 29η ΕΒΔΟΜΑΔΑ.ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΘΑ ΠΑΩ ΚΑΙ ΓΩ ΓΙΑ ΚΑΡΔΙΟΤΟΚΟΓΡΑΦΗΜΑ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΓΙΑΤΡΟ. ΕΓΩ ΕΧΩ ΤΗΝ ΜΑΥΡΟΜΑΤΗ ΕΣΥ ΠΟΙΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΕΧΕΙΣ?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...