Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΣΤΗΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ


maira07

Recommended Posts

καλη χρονια σε ολες σας και στα μωρακια και τις οικογενειες σας.

σε 3 μηνες θα γεννησουμε και ειμαστε στην αναζητηση παιδιατρου.

ποια ειναι η γνωμη σας για τον Καρανανο και την Ξεφτερη?

ευχαριστω πολυ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 168
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Θα ήθελα κι εγώ πμ με τα στοιχεία των παιδιάτρων αν και το ακριβή με προβλημάτισε. Αν θες γράψε και πόσο παιρνει (σπίτι - ιατρείο), κλπ. Θηλασμό υποστηρίζουν;

an1cCx0-WmB1210NTJoZHB8Nzc2NjU1ZGF8dG8gYXN0ZXJha2kgbWFzIGVpbmFp.gif

 

as1cJY3003-0000MzAwZG98NzlkfE8gbGV2ZW50YWtvcyBtYXMgZWluYWk.gif

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο! Το θέμα που ήθελα!

Και γω ψάχνω για παιδίατρο στην Ανατολική Θεσσαλονίκη που να είναι φυσικά υπέρ του θηλασμού και να μπορεί να κάνει και κατ' οίκον επισκέψεις.

Κάθε πληροφορία με pm, πολύτιμη!

lamlamard20090225_-8_H+Zoi+mou+einai.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εγω κορίτσια είχα ένα αρκετά σοβαρό πρόβλημα με τη μικρούλα μου και στην αρχή πήγαινα σε έναν παιδίατρο ο οποίος με αυτό που μου πρότεινε θα προκαλούσε σοβαρότερο πρόβλημα στο παιδί. Μετά πήγαμε σε έναν άλλο παιδίατρο που πηγαίνουν και κάτι φίλη μας και μας έλυσε το πρόβλημα με την πρώτη επίσκεψη. Είναι στη Βούλγαρη και παρόλο που μένω δυτικά πηγαίνω εκεί. Πηγαίνει και σε σπίτια αν χρειαστεί και είναι πάνω από όλα άνθρωπος. Έχει και νοσοκομειακή πείρα που το θεωρώ πολύ σημαντικό να έχει δει πολλά. όποια ενδιαφέρεται ας στείλει πμ

ΜΑΡΙΑ

o3DBp3.png

Link to comment
Share on other sites

mariaser

μαλλον ξερω ποια λες αλλα το προβλημα που εχει ειναι οτι δινει με το παραμικρο αντιβιωσεις και καταδευτερον δεν φοβαται να δωσει και κορτιζονη. ετσι δεν ειναι?

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια,εμενα η παιδιατρος μου εξεταζει στο γεννεσις,πηγαινει στα σπιτια κ ειναι κ στο ιπποκρατειο.Ειναι νεογνολογος-παιδιατρος,ειναι παρα πολυ οποια θελει μπορω να δωσω τα στοιχεια της.

Ο υιός μου:20/03/08 H κόρη μου:17/12/09

Μωράκι μου σε περιμένουμε...25/09/2012

Link to comment
Share on other sites

ΑΓΑΠΗΤΗ antu ΕΙΝΑΙ ΑΝΤΡΑΣ Ο ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΠΟΥ ΛΕΩ ΚΑΙ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΙΣ ΑΝΤΙΒΙΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΑ ΦΑΡΜΑΚΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΟΣ. ΣΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑΜΕ ΕΜΕΙΣ ΕΝΩ ΟΛΟΙ ΜΑΣ ΕΛΕΓΑΝ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΦΑΡΜΑΚΑ ΠΡΟΛΗΠΤΙΚΑ ΑΥΤΟΣ ΕΞΑΝΤΛΗΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΔΥΝΑΤΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΑΠΟΔΕΙΧΤΗΚΕ ΟΤΙ ΕΙΧΕ ΔΙΚΙΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΣΤΑΝ ΦΑΡΜΑΚΑ. ΓΕΝΙΚΩΣ ΤΟ ΨΑΧΝΕΙ

ΜΑΡΙΑ

o3DBp3.png

Link to comment
Share on other sites

mariaser ωραια γιατι αυτη που ελαγα εγω ειναι γυναικα και εχω γνωρισει μερικα παιδακια που πανε εκει δεν εχω και τις καλυτερες ςντυπωσεις ( να φανταστεις ειναι πελατισσα μου και οταν γεννησα πηγα σε αλλη παιδιατρο). Αν μπορεις να μου στειλεις τα στοιχεια του αχρειαστα να ειναι αλλα να εχω και ενα δευτερο γιατρο στο περιοχη για ωρα αναγκης. Μωρα εχουμε δεν ξερεις τι συμβαινει.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 5 months later...

Γεια σας μανούλες και μπαμπάδες!!

Είμαι μελλουσα μανούλα, το αγοράκι μας θα ερθεί στον κόσμο μέσα στον Ιούλιο. Θα ήθελα τη βοήθεια όσων ζουν στη Θεσσαλονίκη, καθώς πρεπει να βρω έναν καλό παιδίατρο και δεν ξέρω κανέναν.:roll:

Θα μπορούσατε να μου πειτε τους δικούς σας;;

Ευχαριστώ! :)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και με το καλό να έρθει το μωράκι σου.

Αν θές μπορώ να σου πώ τα στοιχεία της δικιάς μου Παιδιάτρου, απλά δεν ξέρω αν σε βολεύει η περιοχή.

Καλό θα ήτανε να είναι κοντά σας ο/η παιδίατρος.

Η δικιά μου έχει ιατρείο στην Β.Όλγας, στο ύψος της Μαρτίου.

Σε βολεύει, είναι κοντά σου?

Link to comment
Share on other sites

Ο δικος μου ο παιδιατρος ειναι στη Γρηγ. Λαμπρακη (21). Ειναι και νεογνολογος και επισης και στην κλινικη Γενεσις. Παρκινγκ βρισκουμε παντα εκει γυρω και ειμαστε πολυ ευχαριστημενοι. Αν σε βολευει να σου στειλω τα στοιχεια του!

Η Αναστασια μου γεννηθηκε 07/08/08...

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα η παιδιατρος του μικρου μου ειναι η παπαδοπουλου αλατακη εχει ιατρειο στο κεντρο ειναι και στο παπαγεωργιου.ηθελα να εχω ενα ιατρο και στο νοσοκομειο για να μην τρεχω.ειναι παραπολυ καλη ως επιστημονας αντιμετωπισαμε τους κωλικους και ειμαι παρα πολυ ευχαριστημενη.εχει την καθημερινη εμπειρια του νοσοκομειου ως πανεπιστημιακος που ειναι αν θελεις μπορω να σου δωσω το τηλ της.ειναι παρα πολυ γλυκια γυναικα και με τα μωρα.

,,,,,,,?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μπορεις αν θες να πας στον δικο μου παιδιατρο που ειναι στους Αμπελοκηπους:λεγεται Γιδαρης Δημος,ειναι παρα πολυ υπερ του θηλασμου και παντα προθυμος να απαντησει στις ερωτησεις σου.Λεει παντα οτι "εμενα με νοιαζει τι θελει το μωρο και οχι η μαμα" (ειδικα στα θεματα του θηλασμου).Το μονο κακο ειναι οτι δεν κανει κατ' οικον επισκεψεις...:D

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ

Η δικιά μας είναι η Τριανταφύλλου Γιώτα, ανατολικά (Αιγαίου)

αν θες τα στοιχεία της πες μου

Είναι καταπληκτική επιστήμονας και πάνω απο όλα άνθρωπος!

Link to comment
Share on other sites

Αν μπορειτε μανουλιτσες στειλτε και σε μενα τα στοιχεια των γιατρών γιατι η δικια μου δεν μπορει πλεον να εξυπηρετησει οποτε ας ειμαστε εμεις ετοιμοι. Ααα μην το ξεχασω μενουμε ανατολικα αλλα ολες οι προτασεις ειναι δεκτες. Ευχαριστώ

msEMp3.png
Link to comment
Share on other sites

γεια σας

εαν σας ειναι ευκολο

θα θελαμε και μεις να μας στειλεται με pm σχολια και στοιχεια για παιδιατρους της Θεσσαλονικης. Περιμενουμε το μωρο μεσα Αυγουστου

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας!

ειμαι καινουργια στο forum και ακομα δεν ξερω να το δουλευω σωστά :-(

για αυτό απαντάω σε όλους (μπορώ να απαντήσω σε κάποιον χρήστη προσωπικα;;;)

 

επειδή μενουνε καλαμαριά με βολευεουν οι παιδιατροι των maria_23, ΒΑΡΒΑΡΑ Κ., myangel

αν μπορείτε στειλτε μου τα στοιχεία επικοινωνίας αυτών των γιατρών

 

ευχαριστώ παρα πολύ και πάλι!!

Link to comment
Share on other sites

Μπορεις αν θες να πας στον δικο μου παιδιατρο που ειναι στους Αμπελοκηπους:λεγεται Γιδαρης Δημος,ειναι παρα πολυ υπερ του θηλασμου και παντα προθυμος να απαντησει στις ερωτησεις σου.Λεει παντα οτι "εμενα με νοιαζει τι θελει το μωρο και οχι η μαμα" (ειδικα στα θεματα του θηλασμου).Το μονο κακο ειναι οτι δεν κανει κατ' οικον επισκεψεις...:D

 

Σοφια κι εμεις το Δημο εχουμε! Εγω μενω Σουρωτη και χαλαλιζω ενα ταξιδακι για τον καλυτεροτερο! Αν και πολυ συχνα ερχεται κι αυτος

Link to comment
Share on other sites

Μπορεις αν θες να πας στον δικο μου παιδιατρο που ειναι στους Αμπελοκηπους:λεγεται Γιδαρης Δημος,ειναι παρα πολυ υπερ του θηλασμου και παντα προθυμος να απαντησει στις ερωτησεις σου.Λεει παντα οτι "εμενα με νοιαζει τι θελει το μωρο και οχι η μαμα" (ειδικα στα θεματα του θηλασμου).Το μονο κακο ειναι οτι δεν κανει κατ' οικον επισκεψεις...:D

 

Καλημερα! Σοφια Τ, ο παιδιατρος αθτς ποθ κοντα ειναι? Μπορεις να μ δωσεις το τηλεφωνο του ιατριου του?? Δεχετε αδφαλια του δημοσιου??

as1cA6A-O4x1210MzAwNjM2bHw1MDUwMDRkfEtvbnN0YW50aW5vcyBlaW5haQ.gif

 

Ι've breastfed my boy 2yrs1day

Link to comment
Share on other sites

βρε κοριτσια γραψτε τα ονοματα για να ξερουμε κι εμεις!

Εγω ειμαι Καλαμαρια και εχω ακουσει καλα λογια για την κ. Καλουδη στην Πυλαια....γνωριζει καμμια τιποτε??

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...