Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ ΦΘΗΝΟ ΑΝΘΟΠΩΛΕΙΟ??


#ΕΛΕΝΑ#

Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ..ΘΕΛΩ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ!! ΨΑΧΝΩ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΑΝΘΟΣΤΟΛΙΣΜΟ ΓΙΑ ΒΑΠΤΙΣΗ... ΕΙΠΑΜΕ ΜΕ ΤΟΥΣ ΝΟΝΟΥΣ ΓΙΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΓΩ ΣΤΟΛΙΣΜΟ ΜΕ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΤΑ ΜΠΑΛΟΝΙΑ...ΟΠΟΤΕ ΒΟΗΘΕΙΑ ΠΑΡΑΚΑΛΩ:idea:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις



Διαφημίσεις

εγω αγπρασα φαναρακια κ γαζα μονη μου,θα βαλω κ μπαλες κ λουλουδια γυρω στα 4 η μια απο την ανθεων κ λιγα απο ανθοπωλειο

σκεφτομαι στη εισοδο της εκκλησια να βαλουμε 2 μεγαλους μικι απο μπαλονια και τα σκαλοπατακια θα βαλω υφασμα γαλαζιο με τουλι και πανω να βαλω μεγαλα λευκα φαναρακια μεσα θελω να βαλω λουλουδια(??) και αναμεσα στα φαναρακια εχει αποσταση θελω να βαλω μια ανθοσυνθεση απο καθε μερια !!!ΓΙΑ την κολυμβηθρα θα παω να παραγγειλω στο ανθοπωλειο...αν βρω φυτοριο εκει τι λουλουδια εχει?? μηπως κανουν και στολισμους η συνθεσεις?? συγνωμη αν λαω ανοησιες απλα δεν εχω ξανα παει σε φυτοριο!!

Link to comment
Share on other sites

Ελενα τα φυτωρια εχουν τα παντα. Αυτοι προμηθευουν τα ανθοπωλεια, αλλα επειδη ειναι οι παραγωγοι, εχουν φυσικα καλυτερες τιμες. Κανουν και στολισμους, και γνωριζουν πολυ περισσοτερα πραγματα απο τους ανθοπωλες. Εγω ετσι ειχα κανει τον στολισμο στο γαμο μου, ειχε γινει εξαιρετικη δουλεια, και δεν τα πληρωσα χρυσαφι. Δεν ξερω για νοτια προαστια, εγω μενω Μεσογεια. Ψαξε στο ιντερνετ.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Δημοσιεύτηκαν (επεξεργάστηκε)
Ελενα τα φυτωρια εχουν τα παντα. Αυτοι προμηθευουν τα ανθοπωλεια, αλλα επειδη ειναι οι παραγωγοι, εχουν φυσικα καλυτερες τιμες. Κανουν και στολισμους, και γνωριζουν πολυ περισσοτερα πραγματα απο τους ανθοπωλες. Εγω ετσι ειχα κανει τον στολισμο στο γαμο μου, ειχε γινει εξαιρετικη δουλεια, και δεν τα πληρωσα χρυσαφι. Δεν ξερω για νοτια προαστια, εγω μενω Μεσογεια. Ψαξε στο ιντερνετ.

ΑΧ..ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!! ΕΨΑΞΑ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΠΟΛΛΑ ΦΥΤΩΡΙΑ ΚΟΝΤΑ ΜΟΥ ΘΑ ΠΑΩ ΚΑΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΑΠΟ ΕΚΕΙ...!! ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΑΛΛΕΣ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΔΕΚΤΕΣ!!!:):):):)

Επεξεργάστηκαν by #ΕΛΕΝΑ#
ΛΑΘΟΣ ΔΙΑΤΥΠΩΣΗ
Link to comment
Share on other sites

Ελενα τα φυτωρια εχουν τα παντα. Αυτοι προμηθευουν τα ανθοπωλεια, αλλα επειδη ειναι οι παραγωγοι, εχουν φυσικα καλυτερες τιμες. Κανουν και στολισμους, και γνωριζουν πολυ περισσοτερα πραγματα απο τους ανθοπωλες. Εγω ετσι ειχα κανει τον στολισμο στο γαμο μου, ειχε γινει εξαιρετικη δουλεια, και δεν τα πληρωσα χρυσαφι. Δεν ξερω για νοτια προαστια, εγω μενω Μεσογεια. Ψαξε στο ιντερνετ.

 

Καλησπέρα. Όταν λες ότι είχες κανει το στολισμό του γάμου τι ακριβώς εννοείς; Τα αγόρασες και τα έστησε κάποιος δικός σου; Σου τα μεταφέρανε και τα στήσανε; Πως ακριβώς έγινε γιατι με ενδιαφέρει πολύ. ΑΝ μπορείς πες μου που πήγες γιατί εγώ μένω Γέρακα;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Όταν λες ότι είχες κανει το στολισμό του γάμου τι ακριβώς εννοείς; Τα αγόρασες και τα έστησε κάποιος δικός σου; Σου τα μεταφέρανε και τα στήσανε; Πως ακριβώς έγινε γιατι με ενδιαφέρει πολύ. ΑΝ μπορείς πες μου που πήγες γιατί εγώ μένω Γέρακα;

 

Ειχαν αλμπουμ με φωτογραφιες απο στολισμους. Διαλεξαμε τα λουλουδια, το υφος του στολισμου, και την ημερα του γαμου, στολισαν την εκκλησια, και πηγαν και στο χωρο που θα γινοταν το τραπεζι και το στολισαν. Κανονικα δηλαδη, οτι κανουν και τα ανθοπωλεια. Ηταν ενα φυτωριο στη Λ.Λαυριου στο υψος Καρελα πριν το Κορωπι, αλλα νομιζω οτι εκλεισε τωρα. Θα βρεις πολλα φυτωρια στην περιοχη μας.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 3 χρόνια μετά...

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...