Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΓΙΑΤΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (ΑΝΤΣΑΚΛΗΣ)


Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.

ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΙ ΚΑΜΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΡΤΖΑΚΛΗ?ΟΠΟΙΑ ΤΟΝ ΕΧΕΙ ΣΑΝ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΓΙΑΤΡΟ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙ ΜΗΝΥΜΑ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΠΟΡΙΕΣ....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΠΟΥ ΝΑ ΕΧΕΙ ΣΑΝ ΓΙΑΤΡΟ ΤΟΝ ΑΡΤΣΑΚΛΗ ΣΤΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ????????

 

Έχω ακούσει από φίλη ότι είναι πολύ καλός και ότι έχει αναλάβει και διεκπεραιώσει με επιτυχία δυσκολες περιπτώσεις.

T9oHp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 1 month later...

Καλησπέρα,

 

Έχω ακούσει καλά λόγια για ένα γιατρό γυναικολόγο με το όνομα Αντσακλή. Ήθελα να διασταυρώσω αυτή την άποψη με εσάς. Έχω ακούσει καλά λόγια και για τον Χασιάκο τον οποίο σκοπεύω να γνωρίσω αλλά θα ήθελα να πάρω μια δεύτερη γνώμη και για τον Αντσακλή. Γνωριζει κανείς κάτι? Αν είναι ας πούμε καλύτερος από τον Χασιάκο. Ο Αντσακλής είναι στο Αλεξάνδρας και στο Ιασώ αν και εμένα με ενδιαφέρει σε δημόσιο νοσοκομειο να γεννήσω όταν θα έρθει η ώρα γιατί δεν υπάρχουν τοοοοοοοσααα λεφτά..... για ΙΑΣΩ.

 

Ευχαριστώ

agapaki

AGAPAKI

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας,

 

Θα ήθελα να μου πει μια κοπέλα που έχει γιατρό της τον Αντσακλή και γέννησε στο Αλεξάνδρας, την αμοιβή του Γιατρού και του team ολόκληρου για την γέννα. Αν είναι ικανοποιημένη με το νοσοκομείο Αλεξάνδρας. Είναι αρκετά καθαρό? Μείνατε ευχαριτημένοι? Γενικότερα λεπτομέρεις για τον Αντσακλή!!!!

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

agapaki

AGAPAKI

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας,

 

Θα ήθελα να μου πει μια κοπέλα που έχει γιατρό της τον Αντσακλή και γέννησε στο Αλεξάνδρας, την αμοιβή του Γιατρού και του team ολόκληρου για την γέννα. Αν είναι ικανοποιημένη με το νοσοκομείο Αλεξάνδρας. Είναι αρκετά καθαρό? Μείνατε ευχαριτημένοι? Γενικότερα λεπτομέρεις για τον Αντσακλή!!!!

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

agapaki

AGAPAKI

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Μηπως ξερει καποια κοπελα τον Αντσακλή Αριστείδη ;

Εχει συνεργαστεί καποια εγγυούλα μαζί του;

 

Ειναι πολύ σοβαρό ...... αμα μπορείτε απαντηστε μου ........

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εγώ είχα καλή εμπειρία μαζί του!! είναι καλος γιατρός και πολύ έμπειρος, είναι πρώτη φορά που αισθάνθηκα καλά με άντρα γυναικολόγο!!γιατί σε έχει πιάσει αυτός ο πανικός?έμαθες κάτι?

Link to comment
Share on other sites

εγώ είχα καλή εμπειρία μαζί του!! είναι καλος γιατρός και πολύ έμπειρος, είναι πρώτη φορά που αισθάνθηκα καλά με άντρα γυναικολόγο!!γιατί σε έχει πιάσει αυτός ο πανικός?έμαθες κάτι?

 

Ρωταω για εναν πολύ δικο μου ανθρωπο ...... θα τον επισκεφτει την τρίτη για καποια εξεταση προγεννητικου ελεγχου ...... ηθελα να μαθω αν ειναι συνεννοήσιμος σαν γιατρος ...... επειδη υπαρχει καποιο προβληματακι στην εγκυμοσυνη και η εγκυούλα ειναι πολύ αγχωμενη ........

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ως μαιευτήρας-γυναικολόγος νομίζω ότι εργάζεται από το 1974.

Ξέρω ότι έχει μεγάλη συνεισφορά στην Περιγεννητική Ιατρική και εντός και εκτός Ελλάδας.

Ως επιστήμονας είναι από τους καλύτερους που διαθέτουμε.

 

Εγώ πάντως θα τον εμπιστευόμουνα!

 

Είναι Δ.ντής Α' Μαιευτικής & Γυναικολογικής Κλινικής Πανεπιστημίου Αθηνών

Σας λατρεύω, είμαι τόσο τυχερή, σε ευχαριστώ Θεέ Μου!

 

cHmop2.png

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον επειδη παει καπου το μυαλο μου ,αυτο που θα παω ειναι να παει στον καλυτερο γιατρο που υπαρχει ,και οχι μια γνωμη αλλα κανα δυο να παρει γιατι δυστηχως ανθρωποι ειναι ολοι και μπορει και να γινουν λαθοι.

Μιλαω εκ πειρας .......στην κορη μου οταν ημουν 5 1/2 μηνων εγκυος μου βγαλαν οτι το παιδι εχει συνδρομο νταουν..............τρελαθηκαμε αλλα φυσικα πηγαμε και αλλου και δοξα το Θεο ολα πηγαν καλα,απλα ειχαν κανει λαθος ..................

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Δεν ενδιαφερομαι εγω προσωπικά ....... ειπα και παραπανω οτι ρωταω για εναν δικο μου ανθρωπο .......

 

Δεν το είδα, μάλλον, κάναμε μαζί post!

 

Είναι από τους καλύτερους στην περιγεννετική!

Σας λατρεύω, είμαι τόσο τυχερή, σε ευχαριστώ Θεέ Μου!

 

cHmop2.png

Link to comment
Share on other sites

νέα μαμακουλίνα μου δεν ξέρω φυσικά περί του γιατρού, αλλά εύχομαι ολόψυχα να πάνε όλα καλά για την κοπέλα που θα τον επισκεφθεί!

 

Φιλιά

 

«Να αμφιβάλεις, αν τ' άστρα είναι φωτεινά. Να αμφιβάλεις, αν ο ήλιος κινείται. Να αμφιβάλεις, αν η αλήθεια είναι αλήθεια ή ψέμα. Μα ποτέ μην αμφιβάλεις για την αγάπη μου.»

Link to comment
Share on other sites

Τον γνωρίζω πολλά χρόνια σαν γιατρό.

Είναι πάρα πολύ καλός, όπως προείπαν τα κορίτσια είναι καθηγητής περιγεννητικής.

Εφάρμοσε ΠΡΩΤΟΣ στην Ελλάδα την αμνιοπαρακέντηση και συνεχίζει τόσο στο ιατρείο του όσο και στο Αλεξάνδρα.

Εγώ έκανα αμνιο πριν 3 χρόνια και παρόλο που δεν είχαμε ξαναειδωθεί μου συμπεριφέρθηκε σαν πατέρας....βλέπετε είχα μία εγκυμοσύνη που προήλθε μετα από πολλά χρόνια και εξωσωματικές και φοβόμουν πάρα πολύ.

Τώρα όσον αφορά τα αποτελέσματα της αμνιο, ΔΕΝ είναι δουλειά του Αντσακλή αλλά γενετιστών.

Αυτός τότε συνεργαζόταν με τη Μεταξωτού η οποία όμως βγήκε σε σύνταξη.

Ελπίζω να βοήθησα και να πάνε όλα καλά με το πρόσωπο που σε ενδιαφέρει.

Link to comment
Share on other sites

Μιλαω εκ πειρας .......στην κορη μου οταν ημουν 5 1/2 μηνων εγκυος μου βγαλαν οτι το παιδι εχει συνδρομο νταουν..............τρελαθηκαμε αλλα φυσικα πηγαμε και αλλου και δοξα το Θεο ολα πηγαν καλα,απλα ειχαν κανει λαθος ..................

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!

 

να ρωτήσω κάτι από περιέργεια?

έκανες αμνιο και βγήκε λάθος?

μου κάνει μεγάλη εντύπωση....νομίζω ότι είναι αδύνατον

Link to comment
Share on other sites

kolibigi,εγω ενδιαφερομαι για τον κ Αντσακλη.Μου κανονισε ο γυναικολογος μου ραντεβου για ληψη τροφοβλαστη και μου ειπε οτι ειναι κολοσσος.Επειδη και ο γυναικολογος μου ειναι καλος,τον εμπιστευομαι απολυτα,απλα σαν ανθρωπος με νοιαζει πως ειναι,γιατι θα ηθελα να εχει την υπομονη να μου πει μερικα πραγματα.Η Ντιντι μας προφανως εννοουσε οτι το papp-A της βγηκε ψευδως θετικο,οχι η αμνιο.Σ'ευχαριστω για τις πληροφοριες,να εισαι καλα.

"Τα μεγάλα πνεύματα έχουν να κάνουν πάντα με τη βίαιη αντίδραση του μέσου όρου. Οι τελευταίοι δεν μπορούν να καταλάβουν όταν ένας άνθρωπος δε συμμορφώνεται χωρίς σκέψη με τις κληρονομικές προκαταλήψεις και χρησιμοποιεί θαρραλέα τη νοημοσύνη του."

 

Αλβερτος Αινσταιν

Link to comment
Share on other sites

Ο Αντσακλης ηταν ο γιατρος της μητερας μου στην αδελφη μου, το 1979!!!!

 

Απο τοτε μου ειπε η μαμα οτι ηταν κορυφη....ηθελε να με πεισει να παω σε αυτον αλλα ειχα ηδη καταληξει σε αλλο γιατρο. Μονο για το θεμα της ηλικιας παιδια εχω απορια, ποσο ειναι??????

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...