Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ταπετσαρία! αυτοκόλλητες μπορντουρες αυτοκόλλητα


Recommended Posts

  • 5 months later...

Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 157
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • vera

    vera 11 δημοσιεύσεις

  • TSAMPI13

    TSAMPI13 7 δημοσιεύσεις

  • naina

    naina 6 δημοσιεύσεις

  • Access

    Access 5 δημοσιεύσεις

Γεια σας. θα ηθελα την γνωμη σας,την συμβουλη σας και την γνωση σας..φτιαχνω δωματιο για το 7 μηνων αγορακι μου..το χρωμα ειναι σιελ στους 2 τοιχους οπου υπαρχουν παραθυρα και στον μεγαλο τοιχο εχει χρωμα απαλο λαχανι..η κουνια μας ειναι ασπρη με σιελ..θελω τη γνωμη σας τι χρωμα κουρτινα να βαλω??και να βαλω απλη η παιδικη??υπαρχει και παραθυρο και μπαλκονοπορτα στους τοιχους..και τι χρωμα μοκετα να παρω??να παρω παιδικη μοκετα??και κατι αλλο..στον μεγαλο λαχανι τοιχο θελω να βαλω αυτοκολλητα..αλλα δεν ξερω τι ακριβως.μου αρεσουν τα στρουμφακια πολυ και τα μικι μαους.ξερετε κανενα σιτε που μπορω να παραγγειλω απο ιντερτετ??οσο εχω ψαξει να βρω δεν εχουν ποικιλια και δεν εχουν στρουμφακια η μικι μαους...οποια κοπελα μπορει ας με βοηθεισει.ευχαριστω κ των προτερων..

:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Αν και εχει περασει καιρος απο τοτε που ρωτησε καποια κοπελα.Θυμαμαι που καποιες εψαχναν αυτοκολλητα με το μικρο πριγκηπα και τυχαια επεσα πανω σ αυτο οποτε το βαζω για οποια μπορει και να ψαχνει στο μελλον.

http://www.sticky.gr/index.php?page=shop.product_details&flypage=shop.flypage4&product_id=902&category_id=1190&manufacturer_id=0&option=com_virtuemart&Itemid=26

 

http://www.sticky.gr/index.php?page=shop.product_details&category_id=1189&flypage=shop.flypage&product_id=613&option=com_virtuemart&Itemid=26

Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Τελικα για το δωματιο της μπεμπας αγορασα μπορντουρα και αυτοκολλητα της ντεκοφαν.Μπορει καποιος να μου λυσει καποιες αποριες;Καποια αυτοκολλητα οπως ειναι λυγισμενο το χαρτι μεσα στο πακετο εχουν ξεκολλησει λιγο στην ακρη.Εκει που λυγιζει το χαρτι που ειναι κολλημενα δλδ.Αναρωτιεμαι αν τα συγκεκριμενα θα κολλανε καλα στο τοιχο ή αν θα ξεκολλανε στο συγκεκριμενο σημειο.Κι επειδη στις οδηγιες δεν γραφει κατι για επανακολληση.Ειχα διαβασει καπου οτι τα συγκεκριμενα μπορεις να τα ξεκολλησεις και να τα ξανακολλησεις.Ισχυει;

Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...
Τελικα για το δωματιο της μπεμπας αγορασα μπορντουρα και αυτοκολλητα της ντεκοφαν.Μπορει καποιος να μου λυσει καποιες αποριες;Καποια αυτοκολλητα οπως ειναι λυγισμενο το χαρτι μεσα στο πακετο εχουν ξεκολλησει λιγο στην ακρη.Εκει που λυγιζει το χαρτι που ειναι κολλημενα δλδ.Αναρωτιεμαι αν τα συγκεκριμενα θα κολλανε καλα στο τοιχο ή αν θα ξεκολλανε στο συγκεκριμενο σημειο.Κι επειδη στις οδηγιες δεν γραφει κατι για επανακολληση.Ειχα διαβασει καπου οτι τα συγκεκριμενα μπορεις να τα ξεκολλησεις και να τα ξανακολλησεις.Ισχυει;

νομιζω δεν θα εχεις προβλημα.αυτα κολλανε και ξανακολλανε.ειμαι σιγουρη πως θα τα εχεις ηδη τοποθετησει.πες μας εντυπωσεις!

pasxalitsa v

το καλύτερο δώρο της ζωής μας...είναι ΕΔΩ!!!

kALOp3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
νομιζω δεν θα εχεις προβλημα.αυτα κολλανε και ξανακολλανε.ειμαι σιγουρη πως θα τα εχεις ηδη τοποθετησει.πες μας εντυπωσεις!

Συγνωμη αργησα να απαντησω γτ ειχα διαφορα θεματα με την εγκυμοσυνη μου και ηταν το μυαλο μου αλλου...

Λοιπον τελικακαποια ξεκολλανε.Μερικα απο αυτα ηταν εκει που διπλωναν στο χαρτι πριν τα κολλησω και καποια αλλα λιγο στις ακρες υποθετω εκει που τα επιασα για να τα ξεκολλησω απο το χαρτι τους.Λιγο απογοητευτικα περισσοτερο γτ ξεκολλανε και δε ξερω πως να τα κολλησω εκει.Δλδ ειναι καποια που κρεμονται στην ακρη :(.Τα περισσοτερα ειναι οκ παντως και η μπορντουρα ειναι σουπερ αλλα πιστευω πως ειδικα τα αυτοκολλητα δεν ξανακολλανε.Εχει καποιος καμια ιδεα πως να τα κολλησω χωρις να χαλασω το τοιχο;Σκεφτηκα το blue tack αλλα θα φαινεται γτ ειναι διαφανα στις ακρες.Ισως με uhu stick;Λετε να χαλαει το τοιχο οταν τα βγαλω;Θα βγαινει η κολλα;Γενικα ειναι πολυ ομορφα και δεν μετανιωνω που τα πηρα και τα βρηκα και σε πολυ καλη τιμη.Οποιος θελει μπορω νατου στειλω πμ για το σαιτ που τα βρηκα;)

Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Καλησπερα.Επανερχομαι εδω να ρωτησω για αυτοκολλητες ταπετσαριες.Εχει υποψην καποιος τι υπαρχει;Επειδη σε σπιτι που δεν ειναι ειναι δικο μας δεν θα θελα να βαλω με κολλα.Το μονο που βρισκω ειναι κατι φωτογραφικες ταπετσαριες...

Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...