Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Δημος Συκεων Θεσσαλονικης και μπαλετο???


Recommended Posts

καλησπερα κοριτσια. εψαξα στο φορουμ και δε βρηκα κατι. σκεφτομαι να τιλω την κορη μου μπαλετο απο τη νεα σεζον. εχει κλεισει τα 6. Ακουσα οτι ο δημος Συκεων ειναι πολυ καλος και εχει σχολη χορου γενικα. θα με ενδιεφερε σιγκεκριμενα να βρισκα την ιδια ωρα και γυμναστηριο για μενα... Τελος Οκτωβριου θα γεννησω οποτε ειναι οτι πρεπει να γυμναστω καιγω. Ξερετε να μου δωσετε πληροφοριες? θα ρωτησω και γω την κουμπαρα μου που μενει Συκιες αλλα ειπα να παρω και πιο πολλες γνωμες. Εγω μενω Ανω πολη και δεν ανηκω στο δημο Συκεων αλλα κατι θα κανουμε.... το πολυ πολυ δηλωνω τη διευθυνση της κουμπαρας μου. αν ξερετε οτιδηποτε απο προσωπικη εμπειρια τιμες κτλ πειτε μου παρακαλω.. μη το αφησω τελευταια στιγμη.

1-2-3MPOMPIRES!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...