Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

συμπτωματα εγκυμοσυνης?


agapisiara

Recommended Posts

γεια σας!ειμαι νεο μελλος!θα ηθελα να με βοηθησεται καθως ειμαι λιγο μπερδεμενη.αυτο το μηνα η περιοδος μου ηρθε μια βδομαδα νωριτερα με λιγοτερο αιμα απο τις προηγουμενες φορες και μου κρατησε μονο 3 μερες.παρολα αυτα το στηθος μου εξακολουθει να ειναι πρισμενο και σημερα ξυπνησα με ζαλαδες και αναγουλα(μπορει ομως και να με πειραξε κατι).εσεις τι λετε?αξιζει να κανω ενα τεστ?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Πόσο σου κραταει συνήθως η περίοδος? Υπήρχε επαφή σε γόνιμες ημέρες? Σε κάθε περίπτωση εγώ θα σου έλεγα να επικοινωνήσεις με τον γυναικολόγο σου και να σου πεί αυτός τί θα πρέπει να κάνεις.

2sCXp3.png
Link to comment
Share on other sites

Πόσο σου κραταει συνήθως η περίοδος? Υπήρχε επαφή σε γόνιμες ημέρες? Σε κάθε περίπτωση εγώ θα σου έλεγα να επικοινωνήσεις με τον γυναικολόγο σου και να σου πεί αυτός τί θα πρέπει να κάνεις.

 

ναι γενικα προσπαθουμε για παιδακι.συνηθως μου καρατουσε 6 μερες.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα σου έλεγα να πάς στον γιατρό σου και μάλιστα το συντομότερο! Εύχομαι από καρδιάς να είναι εγκυμοσύνη!!

 

ευχαριστω!ενταξει θα περιμενω μερικες μερες και απο δευτερα το κανονιζω!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Συνήθως ειναι συμπτώματα εγκυμοσύνης εάν αξακολουθει το στήθος να ειναι πρησμενο αλλα ένας γυναικολογος θα σε συμβουλευε καλύτερα τι να κανείς κ τι να περιμενεις

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...