Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Εγχειρηση ανοιχτής καρδιάς σε ενήλικα


Recommended Posts

Προκειται να κάνει ο πατέτρας μου

Εχετε να μου συστήσετε κάποιον γιατρό για την επέμβαση σε Αθήνα ή Πειραιά;

Αν εχει κανει καποιος δικος σας πειτε μου για την αναρρωση μετά το χειρουργείο

p7z6p3.pngsQqep3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Eπειδή έχω μια ευαισθησία με το θέμα, ψάξε αν η εγχείρηση του μπαμπά σου γίνεται με ρομποτική χειρουργική. Στη ρομποτική η εγχείρηση γίνεται από 4 οπές και αποφεύγονται πολλές μετεγχειρητικές παρενέργειες, ο πόνος είναι σχεδόν ανύπαρκτος, η ανάρρωση γρηγορότερη.

Περαστικά εύχομαι.

it's never too late to start all over again

 

Link to comment
Share on other sites

Eπειδή έχω μια ευαισθησία με το θέμα, ψάξε αν η εγχείρηση του μπαμπά σου γίνεται με ρομποτική χειρουργική. Στη ρομποτική η εγχείρηση γίνεται από 4 οπές και αποφεύγονται πολλές μετεγχειρητικές παρενέργειες, ο πόνος είναι σχεδόν ανύπαρκτος, η ανάρρωση γρηγορότερη.

Περαστικά εύχομαι.

Σ ευχαριστω αλλα και οι 2 που τον ειδαν του ειπαν να αποφυγει αυτη τη μεθοδο..δεν ξερω το λόγο (φανταζομαι επειδη ειναι καινουρια)

 

Underage ευχαριστω!!

p7z6p3.pngsQqep3.png
Link to comment
Share on other sites

Είναι δύσκολο να συστήσει κανείς γιατρό και μέθοδο. Δεν αμφισβητώ τη γνώμη των επιστημόνων που τον είδαν. Να έχεις υπόψη σου όμως ότι οι γιατροί που επιμένουν σε παλιές μεθόδους το κάνουν γιατί μειονεκτούν μπροστά σε εκείνους που είναι πιο ενημερωμένοι (είναι και ο παράγοντας χρήμα στη μέση μην το ξεχνάς, ίσως καμιά φορά γι' αυτό να μην "συστήνεται" η καινούργια μέθοδος). Δεν λέω άλλα!

 

Καλη επιτυχία και σιδερένιος ο μπαμπάκας σου!;)

it's never too late to start all over again

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Προκειται να κάνει ο πατέτρας μου

Εχετε να μου συστήσετε κάποιον γιατρό για την επέμβαση σε Αθήνα ή Πειραιά;

Αν εχει κανει καποιος δικος σας πειτε μου για την αναρρωση μετά το χειρουργείο

 

 

τον έχουν δει ήδη καρδιοχειρουγοί; Σε ποιο νοσοκομείο;Να σου συστήσουμε γιατρό νομίζω ότι δεν είναι πολύ σωστό αλλά επειδή ξέρω πολλούς καρδιοχειρουργούς μπορώ να σου πω αν κάποιος έχει καλές συστάσεις και αν έχει επιτυχία. Η ανάρρωση δεν είναι πολύ γρήγορη όπως σε άλλα χειρουργεία αλλά μέσα σε 1μήνα δεν θα καταλαβαίνεις ότι έχει χειρουργηθεί. Θέλει όμως 15 μέρες πολύ προσοχή και έπειτα προσοχή και ξεκούραση στο σπίτι. Για τη ρομποτική που αναφέρθηκε σε ένα μην. ξέρω ότι γίνεται αλλά είναι ανάλογα με το σημείο που παρουσιάζεται το πρόβλημα. Μπορεί γι αυτό να μη σου την πρότειναν ως μέθοδο.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω να σου προτεινω καποιον μπηκα απλα για να σου ευχηθω να ναι περαστικα και ολα να σας πανε καλα!!

bUfnp3.pngCxrzp3.png

"Η Μητέρα είναι ένα πρόσωπο το οποίο, βλέποντας ότι υπάρχουν μόνο τέσσερα κομμάτια πίτας για πέντε άτομα, λέει ότι ποτέ δεν της άρεσε η πίτα"

Link to comment
Share on other sites

Τον εχουν δει στο Τζανειο .και του προτινουν να χειρουργηθεί στο Ωνάσιο

Σας ευχαριστω ολες για τις συμβουλες και τις ευχες

Καταλαβαινω οτι ειναι δυσκολο να συστησεις γιατρό

Για καποιο περιεργο λογο δεν ανησυχω.. απλα στεναχωριεμαι που τον βλεπω να συμβιβαζεται με τον θανατο του..σαν να τον εχει σιγουρο..

p7z6p3.pngsQqep3.png
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...