Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΣΤΟΛΙΣΜΟΣ ΤΡΑΠΕΖΙΩΝ- κερια


Recommended Posts

θέλω να στολίσω τα τραπέζια στο κέντρο όπου θα κάνω την βάφτιση με κεριά. .. εχετε καμία ιδέα??

εγώ ειμαι ανάμεσα σε φαναράκια και κανονικό κερί χοντρό. τα φαναράκια ειναι ευκολη λύση. αν πάλι βάλω κεριά πώσ να τα στολίσω?

 

χρειάζομαι περίπου 70 κομμάτια, οπότε δεν μπορώ να κανω ακριβο στολισμο.

καμία πρόταση?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μπορεις να βαλεις μεταλλικά ή γυάλινα δοχεία, όπως γλαστράκια ή κουβαδάκια σε διάφορα μεγέθη να τα γεμίσεις νερό και να βαλεις μεσα ρεσο να επιπλεουν μαζι με λίγα λουλουδακια...

Link to comment
Share on other sites

Μπορεις να βαλεις μεταλλικά ή γυάλινα δοχεία, όπως γλαστράκια ή κουβαδάκια σε διάφορα μεγέθη να τα γεμίσεις νερό και να βαλεις μεσα ρεσο να επιπλεουν μαζι με λίγα λουλουδακια...

Και εγώ αυτό θα σου πρότεινα. Μπορείς να στολίσεις τα σκεύη με κορδελίτσες αν θες . Μπορείς να πας σε κεράδικο και να ζητήσεις προσφορά για τα κομμάτια που θες και αν καταλήξεις σε χοντρά κεριά μπορείς να τα στολισεις με λουλούδια, κορδέλες ή αν έχεις- θέμα στο μυστήριο- κάτι που να έχει σχέση με το θέμα της βάπτησης .

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εχει στο jumbo πολυ ωραιες γυαλες κ κουβαδακια μεταλλικα.

 

οι γυαλες ειναι σε διαφορα μεγεθη απο 1,5 ευρω.

 

μπορεις να βαλεις μεσα πετραδακια ή χαντρες ή αμμο κ κερακια να επιπλεουν..

 

μπορεις να βαλεις μια γυαλα κ ενα φαναρακι εναλλαξ...

 

εγω για την γιορτη μου ειχα παρει με 2 ευρω γυαλες,ειχα βαλει μεσα ζελε σε κομματακια,ρεσω ροζ,ενα τριανταφυλλο ροζ ή μια ροζ ζεμπερα κ ειχα στηριξει κ μια πεταλουδα ροζ απ τα jumbo ολα..εναλλαξ με φαναρακια

 

γυαλα 2 ευρω

ζελε 0,50 το σακουλακι για 2 γυαλες μεσαιου μεγεθους

ρεσω 3 ευρω τα 100

πεταλουδες 0,5 η μια

φαναρακι 0.5 ή 1 ευρω το ενα

 

την εκλεψα απ εδω την ιδεα.. http://www.sugarart.gr

 

http://s272.photobucket.com/albums/jj199/sofoula82/?action=view&current=6d89dffd.jpg

 

κ απ το περιοδικο βαφτιση.

Link to comment
Share on other sites

Sofoula, εχει βγει το καινουριο περιοδικό βάφτιση? Ρώτησα προχτες στο περιπτερο της γειτονιας μου, και δεν το ειχε..

ειχα πάρει το προηγούμενο τευχος, δεν ήμουν όμωσ πολυ ευχαριστημένη.

Link to comment
Share on other sites

ουτε στην πατρα υπαρχει το καινουργιο ακομα..

ουτε εγω ειμαι πολυ ευχαριστημενη απ το περιοδικο..

βρισκω κ στο net τα ιδια..

διαφημισεις εχει μονο κ αυτες τις ιδιες για καιρο..

 

 

φαντασου δεν εχω ακομα παιδακι κ παρακολουθω τα παντα για τις βαφτισεις... :wink: για να ειμαι ετοιμη :lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...