Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

καφε υγρα 6 εβδομαδων


Recommended Posts

κοριτσια .....ειμαι 6 εβδομαδων παω στη εβδομη και εδω και πεντε μερες βλεπω καφε υγρα στο εσωρουχο..ο γιατρος μου ειπε να ξαπλωσω δεν ειναι ανησυχητικο ...εχει καμια η ειχε κατι παρομοιο στην εγκυμοσηνη....πειτε μου να μην ανχονομαι η μαλλον να ανχονομαι λιγοτερο..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


μου εχει δωσει απο την πρωτη επισκεψη που πηγα ουτροτζεσταν κανω ενεσεις clexan μια καθε μερα και περνω και σαλοσπιρ γιατι δεν εβλεπε το σακο καλα..την παρασκευη μετα απο αυτο που εγραψα εδω ειδα και αιμα και εχω μεχρι σημερα...αυριο παω στο γιατρο να με δει..ειμαι σε ακινησια απο την παρασκευη ..ευχαριστω για την απαντηση μακαρι να ειναι ολα καλα αυριο....

Link to comment
Share on other sites

Filitsa προσπάθησε όσο μπορείς να είσαι ήρεμη, είχα και εχω καφέ κηλίδες από την 6 εβδομάδα και για αρκετό καιρό (περίπου μέχρι τον 3ο μήνα, δεν θυμάμαι ακριβώς, είχα ανοίξει και εγω θέμα τότε!).

Ο γιατρός μου, μου είχε πει αφού πήγα και με εξέτασε ότι δεν ήταν κάτι ανησυχητικό αφού έβλεπε οτι η εμφύτευση είχε γίνει και δεν υπήρχε ένδειξη αποκόλλησης, μου είπε να κάνω ότι έκανα και πριν δω αυτά τα απαίσια καφέ απλά χωρίς υπερβολες.

Αυτό και έκανα και όλα πήγαν καλά !!

 

Ελπίζω να σου έδωσα λίγο κουράγιο

Σου εύχομαι μια καλή εγκυμοσύνη και με το καλό να πάρεις αγκαλιά το μωράκι σου!!!

uAq4.jpgMqhPp2.png
Link to comment
Share on other sites

φιλίτσα πως είσαι? τι΄σου είπε ο γιατρός? εμενα όταν είχα άιμα μου έκοψε το σαλοσπιρ απο τοτε δεν το ξαναπήρα και για μερικές μερες σε συνεργασία με τον αιματολόγο μου έκοψε την clexan μέχρι να σταματησει το αίμα. Περιμένουμε νεα σου!!

YiMXp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Και εγώ στην αρχή είχα κάτι καφέ υγρά και ο γιατρός μου συνέστησε να ξαπλώσω και να παίρνω 2 utrogestan την ημέρα. Έμεινα στο κρεβάτι για 3 εβδομάδες περίπου και όλα πήγαν μια χαρά. Μην ανησυχείς, όπως βλέπεις είμαστε πολλές που περάσαμε κάτι τέτοιο :P!!!!!!!!

aYVcp2.png
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ στην αρχή είχα κάτι καφέ υγρά και ο γιατρός μου συνέστησε να ξαπλώσω και να παίρνω 2 utrogestan την ημέρα. Έμεινα στο κρεβάτι για 3 εβδομάδες περίπου και όλα πήγαν μια χαρά. Μην ανησυχείς, όπως βλέπεις είμαστε πολλές που περάσαμε κάτι τέτοιο :P!!!!!!!![/QUOT:(
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...