Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΜΥΡΙΖΕΙ Η ΑΝΑΠΝΟΗ ΤΟΥ???


Recommended Posts

ΕΧΩ ΕΝΑ ΕΡΩΤΗΜΑ ΝΑ ΚΑΝΩ.ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΤΥΧΕΙ ΠΟΤΕ ΝΑ ΜΥΡΙΖΕΙ Η ΑΝΑΠΝΟΗ ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΥ ΣΑΣ?ΕΔΩ ΚΑΙ ΜΕΡΕΣ ΕΧΩ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙ ΟΤΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΤΙΣ ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΩΡΕΣ ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΠΕΡΙΕΡΓΗ ΜΥΡΩΔΙΑ ΚΑΙ ΑΝΗΣΥΧΩ ΜΗΠΩΣ ΠΑΙΖΕΙ ΚΑΤΙ ΜΕ ΤΟ ΣΤΟΜΑΧΑΚΙ ΤΟΥ.ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΗΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΝΑ ΠΑΜΕ ΝΑ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙ ΕΜΒΟΛΙΟ ΚΑΙ ΘΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ,ΑΛΛΑ ΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΤΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ

line_m122_beg_micky_time_1206676800_text_cf20e3e9fcf220eceff520e5dfede1e9.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΚΑΙΡΟ ΤΟΥ ΒΑΖΩ ΜΕΣΑ ΣΤΙΣ ΧΟΡΤΟΣΟΥΠΕΣ-ΚΡΕΑΤΟΣΟΥΠΕΣ-ΚΟΤΟΣΟΥΠΕΣ ΠΑΝΤΑ ΛΙΓΟ ΜΠΡΟΚΟΛΟ,ΛΕΣ ΝΑ ΦΤΑΙΕΙ ΑΥΤΟ?

line_m122_beg_micky_time_1206676800_text_cf20e3e9fcf220eceff520e5dfede1e9.gif
Link to comment
Share on other sites

εχω ακριβως το ιδιο θεμα με ενα απο τα μικρα μου...

ρωτησα την παιδιατρο και μου ειπε 3 ενδεχομενα....

1.υπολειμματα φαγητων στο στοματακι-δοντακια

2.υπολειματα φαγητων στον οισοφαγο

3.απλα μυριζει η αναπνοη του....υπαρχουν ανθρωποι που εχουν αυτο το προβλημα μονιμα....

 

εμας παντως , δεν μυριζει συνεχεια το στοματακι του.καποιες φορες οπως και σε σενα.την ρωτησα μηπως να καναμε καμια εξεταση για το στομαχακι του και μου ειπε οτι δεν τιθεται τετοιο θεμα.

 

αυτα.....ελπιζω να βοηθησα καπως... :roll:

(εμενα παντως ειναι και μεγαλυτερο σε ηλικια απο το δικο σου μωρακι.)

Link to comment
Share on other sites

εχω ακριβως το ιδιο θεμα με ενα απο τα μικρα μου...

ρωτησα την παιδιατρο και μου ειπε 3 ενδεχομενα....

1.υπολειμματα φαγητων στο στοματακι-δοντακια

2.υπολειματα φαγητων στον οισοφαγο

3.απλα μυριζει η αναπνοη του....υπαρχουν ανθρωποι που εχουν αυτο το προβλημα μονιμα....

 

εμας παντως , δεν μυριζει συνεχεια το στοματακι του.καποιες φορες οπως και σε σενα.την ρωτησα μηπως να καναμε καμια εξεταση για το στομαχακι του και μου ειπε οτι δεν τιθεται τετοιο θεμα.

 

αυτα.....ελπιζω να βοηθησα καπως... :roll:

(εμενα παντως ειναι και μεγαλυτερο σε ηλικια απο το δικο σου μωρακι.)

ΔΟΝΤΑΚΙ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΒΓΑΛΕΙ ΑΛΛΑ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΣΕ ΕΣΑΣ ΔΕΝ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ.ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΠΑΡΟΔΙΚΟ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΙΣΧΥΕΙ ΤΟ ΤΡΙΤΟ ΕΝΔΕΧΟΜΕΝΟ! :?
line_m122_beg_micky_time_1206676800_text_cf20e3e9fcf220eceff520e5dfede1e9.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

και ο μικρος μου τα ιδια το βραδυ. Η νταντα μας που εχει 3 παιδια μου ειπε οτι ειναι και απο τα δοντακια που βγαζει και τα πολλα σαλια. Δεν ανησυχουμε.

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites

Για πήγαινε μια βόλτα στον παιδίατρο, γιατί συνήθως όταν μυρίζει το στοματάκι τους έχουν αμυγδαλίτιδα. Μυρίζει από το πύον. Για τον γιό μου τουλάχιστον αυτό ισχύει. Κάντε μια επίσκεψη δε χάνετε τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

η αναπνοη του γιου μου μυριζε σαν να εχει φαει σκορδο,οταν ειχε μια ιωση με πολυ κοκκινο λαιμο και φουσκαλες(καθολου πυρετο,ελαχιστες μυξουλες και ελαχιστο βηχα).καλο θα ηταν να παρεις και τη γνωμη του γιατρου.

ΕΙΣΑΙ ΟΛΗ ΜΟΥ Η ΖΩΗ...

 

line_flow_blue_beg_17_time_1185336000_text_f4ef20e1f3f4e5f1e1eae920ece1f220e5e9ede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...