Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Υποψιάζομαι πως είμαι έγκυος


Recommended Posts


Διαφημίσεις


Γεια σας κουκλιτσες!!!καινουργια στην παρεα!!!ψαχνοντας σας βρηκα!!!ειμαι η Φωτεινη ειμαι 20 ετων φοιτητρια νοσηλευτικης!!!εδω και ενα χρονο βρηκα οτι εχω υποθυροειδισμο,αλλα ακομη και πριν το ανακαλυψω δεν ειχα προβλημα με την περιοδο.μια φορα μονο ,και ενω επινα χαπι,ειχα 13 μερες καθυστερηση,αλλα και τα συμπτωματα της περιοδου.Τωρα απο το φεβρουαριο η περιοδος μου μου ερχεται μπαμ! καθε 5 του μηνα.Να αναφερω επισης οτι ο θυροειδης ειναι σε αρχικο σταδιο..δηλαδη ειναι ηπιος και χωρις προβληματα περαν της δυσλειτουργιας του.Αυτον λοιπον τον ιουλιο ειχα κανονικα ωορηξια στις 23-24(καταλαβαινω την ωορηξια μου).Το θεμα ειναι οτι παλι εχω 13 μερες καθυστερηση και παω για 14.Η μεθοδος αντισυλληψης που χρησιμοποιουμε ειναι η διακοπτομενη συνουσια και γι αυτο δεν ειμαι σιγουρη για το τι συμβαινει.Παντως εχω πονακια και κραμπες στην κοιλια εδω και 3 μερες,εχω πολυ ανησυχο υπνο(προχθες σηκωθηκα απο τις 6 30),και ζαλιστηκα ελαφρα 2 φορες καθ ολη τη διαρκεια της μερας...Δωστε μου τα φωτα σας,καθως επισης θελω να μου πειτε,οτι απο τη στιγμη που ειχα 23/7 ωορηξια ,αν ειναι φυσιολογικη η καθυστερηση τοσων ημερων....η αν απλα εχει γονιμοποιηθει το αυγουλακι μου :-) (εστω+απροσμενα!!!!)

Φωτεινούλα:P

Link to comment
Share on other sites

κανε ενα τεστ η μια χωριακη. πως να σε βοηθησουμε δεν εχω καταλαβει εχεις προβλημα με το να εισαι εγκυος?αν εχεις τοσες μερες καθυστεριση θα διξει αμεσως το τεστ

Link to comment
Share on other sites

Δωστε μου τα φωτα σας,καθως επισης θελω να μου πειτε,οτι απο τη στιγμη που ειχα 23/7 ωορηξια ,αν ειναι φυσιολογικη η καθυστερηση τοσων ημερων....η αν απλα εχει γονιμοποιηθει το αυγουλακι μου :-) (εστω+απροσμενα!!!!)

 

:roll::roll::roll::roll:Και γιατροί να ήμασταν πάλι θα έπρεπε να σε εξετάσουμε για να απαντήσουμε!!! Κάνε ένα τεστάκι!!! Και ενημέρωσέ μας για τα νεά:D:D:D:D:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

:roll::roll::roll::roll:Και γιατροί να ήμασταν πάλι θα έπρεπε να σε εξετάσουμε για να απαντήσουμε!!! Κάνε ένα τεστάκι!!! Και ενημέρωσέ μας για τα νεά:D:D:D:D:D[/quote

αδιαθετησα τελικα κοριτσαρα μου μετα απο 16 μερες....οποτε ηταν επιπλοκη του θυροειδη...:confused:

Φωτεινούλα:P

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...