Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΣΕ ΔΗΜΟΣΙΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ


Recommended Posts

Καλησπερα κοριτσια!

Μηπως ξερει γνωριζει καποια χειρουργο γυναικολογο σε δημοσιο νοσοκομειο στη θεσσαλονικη?

Χθες πηγα να εξεταστω στον γιατρο που με ξεγεννησε και ειδε οτι εχω μια κυστη και μου εκανε νυξη για χειρουργειο.θελω ομως να παρω και μια δευτερη γνωμη.

Και το κυριοτερο δεν μπορω να αντεπεξελθω σε χειρουργικα εξοδα κλινικης.Υπαρχει λοιπον καποιος που θα μπορουσε να με δει?

z3Ehp3.png
Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...

Διαφημίσεις


ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ ΟΣΕΣ ΕΙΣΤΕ ΑΠΟ ΘΕΣΝΙΚΗ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΚΑΛΟ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΠΟΥ ΝΑ ΕΧΕΙ ΙΑΤΡΕΙΟ Κ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Κ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η ΣΤΟ ΙΠΟΚΡΑΤΕΙΟ.ΓΙΑΤΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΟΤΑΝ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΣΕ ΔΗΜΟΣΕΙΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ.ΤΙ ΓΝΩΜΗ ΕΧΕΤΕ?ΕΧΑΣΑ ΤΙΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ ΠΕΡΥΣΙ ΜΠΗΚΑ ΤΑΜΕΙΟ ΠΑΡΑΛΗΛΑ ΕΨΑΧΝΑ ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙ"ΑΥΤΟ ΕΙΠΑ ΝΑ ΒΡΩ ΕΝΑΝ ΓΙΑΤΡΟ ΣΕ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ.ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα!ξέρω για τον γκριμπίζη γρηγόρη ο οποίος ξεγεννάει στο παπαγεωργίου και έχω ακούσει ότι ειναι εξαιρετικός γιατρός.το μόνο πρόβλημα είναι ότι κλείνεισ μετά απο 1-2 μήνες ραντεβού στο ιατρείο του.

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα!ξέρω για τον γκριμπίζη γρηγόρη ο οποίος ξεγεννάει στο παπαγεωργίου και έχω ακούσει ότι ειναι εξαιρετικός γιατρός.το μόνο πρόβλημα είναι ότι κλείνεισ μετά απο 1-2 μήνες ραντεβού στο ιατρείο του.

 

οταν τιθεται θεμα εγκυμοσυνης σου κλεινει απευθειας ραντεβου, αν σου συμβει κατι απροβλεπτο στην εγκυμοσυνη παλι σε βλεπει απευθειας κ σηκωνει το κινητο ακομη κ 2 η ωρα τα μεσανυχτα (δοκιμασμενο) . βεβαια αν θες να πας πχ για τεστ παπ σιγουρα μετα απο κανενα διμηνο θα σου κλεισει ραντεβου.....:roll::roll::roll:

Link to comment
Share on other sites

ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ ΟΣΕΣ ΕΙΣΤΕ ΑΠΟ ΘΕΣΝΙΚΗ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΚΑΛΟ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΠΟΥ ΝΑ ΕΧΕΙ ΙΑΤΡΕΙΟ Κ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Κ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η ΣΤΟ ΙΠΟΚΡΑΤΕΙΟ.ΓΙΑΤΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΟΤΑΝ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΣΕ ΔΗΜΟΣΕΙΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ.ΤΙ ΓΝΩΜΗ ΕΧΕΤΕ?ΕΧΑΣΑ ΤΙΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ ΠΕΡΥΣΙ ΜΠΗΚΑ ΤΑΜΕΙΟ ΠΑΡΑΛΗΛΑ ΕΨΑΧΝΑ ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙ"ΑΥΤΟ ΕΙΠΑ ΝΑ ΒΡΩ ΕΝΑΝ ΓΙΑΤΡΟ ΣΕ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ.ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!!!!!!

σου συστηνω ανεπιφυλακτα τον γιατρο μου ο οποιος εχει ιατρειο και ξεγενναει στο ιπποκρατειο..... εαν σε ενδιαφερει να σου στειλω με πμ τα στοιχεια του. ειναι εξαιρετικος !

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΣΤΗΛΕ ΜΟΥ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΤΟΥ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ.ΜΙΝ ΤΑ ΣΤΗΛΕΙΣ ΜΕ ΠΜ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΤΑ ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ ΠΟΥ ΤΑ ΒΡΙΣΚΕΙΣ ΚΛΠ ΕΙΜΑΙ ΛΙΓΟ ΑΣΧΕΤΗ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΣΤΗΛΕ ΜΟΥ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΤΟΥ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ.ΜΙΝ ΤΑ ΣΤΗΛΕΙΣ ΜΕ ΠΜ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΤΑ ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ ΠΟΥ ΤΑ ΒΡΙΣΚΕΙΣ ΚΛΠ ΕΙΜΑΙ ΛΙΓΟ ΑΣΧΕΤΗ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!!!

ελπιζω να μην μας κοψει ο συντονιστης για διαφημιση....Edit admin Ειλικρινα ειναι φοβερος γιατρος και καταπληκτικος ανθρωπος.... θα το διαπιστωσεις και μονη σου αν πας... καλη επιτυχια και περιμενω νεα σου !!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 7 months later...

Κορίτσια καλησπέρα,

Madgar αν μπορείς στείλε μου και εμένα σε πμ τα στοιχεία του γιατρού σου. Και αν υπάρχει και καμιά να ξέρει τα στοιχεία του γκριπιτσή στο παπαγεωργίου θα τα ήθελα επίσης. Σκέφτομαι και εγώ, μόλις μείνω έγκυος, να γεννήσω σε νοσοσκομείο. Αρκεί να είναι καλός ο γιατρός και να το ξέρω.

Ευχαριστώ πολύ!

Link to comment
Share on other sites

αγαπητά μέλη, δεν απαγορευεται η δημοσιευση αληθινών μαρτυριών

για καλά προιόντα/υπηρεσίες κτλ.

 

αυτό που απαγορεύετεαι είναι να δημοσιευσει καποιος διαφημιση απο την οποία έχει ο ίδιος κέρδος.

ή να δημοσιεύσει δυσφήμιση απο την οποία προκύπτει δόλος ή χαρακτηρισμοί που ζημιώνουν την όποια επιχείριση

 

 

Η προτροπή για να σας στείλει καποιος πμ, οδηγεί στο να είναι άχρηστο το θέμα αυτό, για μελλοντικούς χρήστες καθώς το θέμα δεν θα περιέχει πληροφορίες!

 

 

παρακαλούμε λοιπόν, αν μπορείτε

να μην προτρέπετε τα μέλη να σας στείλουν πμ ή ότι θα στείλετε εσείς πμ,

και

να δημοσιεύετε πληροφορίες τις οποίες πιστεύετε οτι θα βοηθήσουν μελλοντικά τους ανανγώστες

Ευχαριστούμε εκ των προτέρων για την κατανόηση

απο την ομάδα moderators

 

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα,

Madgar αν μπορείς στείλε μου και εμένα σε πμ τα στοιχεία του γιατρού σου. Και αν υπάρχει και καμιά να ξέρει τα στοιχεία του γκριπιτσή στο παπαγεωργίου θα τα ήθελα επίσης. Σκέφτομαι και εγώ, μόλις μείνω έγκυος, να γεννήσω σε νοσοσκομείο. Αρκεί να είναι καλός ο γιατρός και να το ξέρω.

Ευχαριστώ πολύ!

λοιπον το τηλ του ειναι 231ο244296

σαν γιατρος ειναι καλος θα ελεγα, βεβαια οπως εχω χιλιοαναφερει δεν θεοποιω τους γιατρους , θεωρω πως κανεις δεν ειναι τελειος κ ολοι μα ολοι εχουν κανει πολυ "εμπορευσιμη" την γεννα. δλδ προγραμματιζουν την γεννα βαση το προγραμμα τους κτλ...

ειναι απλος κ λιτος γιατρος. δλδ δεν θα σου αρχισει το κηρυγμα κ το μπλα μπλα με τις ωρες...βεβαια αν ρωτησεις κατι θα σου το εξηγησει! στο τηλεφωνο τον βρισκεις παντα, κ αν δεν το ακουσει θα σε παρει αμεσσα ο ιδιος, το λεω με σιγουρια γιατι 2 η ωρα την νυχτα τον πηρα τηλ γιατι ειχα αιμοραγια κ 4 τα ξημερωματα με πιασαν πονοι κ τις 2 φορες το σηκωσε κατευθειαν. βεβαια δεν με ζυγισε ποτε στο ιατρειο (εβαλα ομως λιγα δεν ξερω αν παιζει ρολο), δεν μου μετρησε ποτε την πιεση γιατι μου ειπε οτι φαινονται απο τον υπερηχο της αυχενικης διαφανειας αν προκειται να ανεβασεις πιεση καθως κ απο το πριξιμο ποδιων, χεριων κτλ

γενικα ειναι "λακωνικος" γιατρος αλλα οπως λεει κ η παροιμια το "το λακωνιζειν εστι φιλοσοφειν" :lol:

βεβαια ειχα ευκολη εγκυμοσυνη χωρις επιπλοκες για να δω αν θα τις καταλαβαινε στον υπερηχο... οποτε τα συμπερασματα δικα σου, μπορεις να κανεις μια επισκεψη ωστε να εχεις προσωπικη αποψη!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...

Διαφημίσεις

  • 2 χρόνια μετά...
  • 2 εβδομάδες μετά...
ΓΝΩΡΙΖΕΤΑΙ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΑΠΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΠΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΣΕ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ?

 

Στο παπαγεωργιου γνωριζω την κ.ΔΑμπαλα κ τον κ.Μικο....εχω ακουσει πολυ καλα λογια γι αυτους τους δυο ειδικα για την κυρια

Link to comment
Share on other sites

σου συστηνω ανεπιφυλακτα τον γιατρο μου ο οποιος εχει ιατρειο και ξεγενναει στο ιπποκρατειο..... εαν σε ενδιαφερει να σου στειλω με πμ τα στοιχεια του. ειναι εξαιρετικος ![
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...