Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Γνώμη για ρουχαλάκια


Recommended Posts

Κορίτσια ξέρει καμία μαμά της παρακάτω εταιρείες να μου πει εάν έχει μείνει ευχαριστημένη,

 

goss, trax, intime miss image, ativo, azur jewel, funky

 

εάν νομίζετε ότι δεν μπορείτε να μου γράψετε εδώ (πχ εάν θέλετε να πείτε κάτι αρνητικ;o) στείλτε pm,

 

βασικά με ενδιαφέρει να εχουν καλή ανταπόκριση στο πλύσιμο και να μην γεμίζουν κόμπους και να δείχνουν χιλιοφορεμένα με 2 πλυσίματα ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Έχω χρησιμοποιήσει τα

trax, intime και funky και έχω μείνει ευχαριστημένη. Ούτε κόμπους κάνουν στο πλύσιμο, ούτε ξεθωριάζουν! Βέβαια από αυτές τις μάρκες έχω αγοράσει σετ φόρμες... Δε γνωρίζω για παντελόνια ή φουστανάκια!

 

Link to comment
Share on other sites

Έχω χρησιμοποιήσει τα

trax, intime και funky και έχω μείνει ευχαριστημένη. Ούτε κόμπους κάνουν στο πλύσιμο, ούτε ξεθωριάζουν! Βέβαια από αυτές τις μάρκες έχω αγοράσει σετ φόρμες... Δε γνωρίζω για παντελόνια ή φουστανάκια!

 

και εγώ για σετ φόρμες ψάχνω για το σχολείο και κολάν. προσωπικά ότι έχω πάρει από άλλες μάρκες επώνυμα και λίγοτερα επώνυμα μου βγήκαν καλά αλλά έτυχε μια γνωστή να μου φέρει ένα σετάκι από ένα συνοικιακό μαγαζί και απλά βγήκε μούφα!!! όλα κόμπους, σε κάποια κομμάτια του delfino που έχω μου έχει γίνει αυτό αλλά τα φορά δεύτερη χρονιά η κόρη μου και έχουν πληθεί τόσες φορές. επίσης είχα αγοράσει κατι φανελάκια με πολύ όμορφα σχέδια από γνωστό κατάστημα (όλοι εκεί πάμε) και μέσα σε ένα τρίμηνο πήγανε για πέταμε, το σχέδιο έφυγε, το χρώμα ξεθώριασε και έκανε και τρυπούλες. (τα βρακάκια τους ήταν καλά αλλά ναι τα σχέδια εξαφανίστηκαν μέσα στο μήνα με μερικά πλυσίματα)

Link to comment
Share on other sites

Κοίταξε, τυχαίνει κιόλας σε κάποια κομμάτια... όπως ανέφερες του delfino, που είναι πολύ καλά ρούχα και δε το περιμένεις!

Εγώ είχα πάρει κάτι φανελάκια από mothercare, που θεωρείται κορυφή στη ποιότητά τους, και μου βγήκαν χάλια... ξεχείλωσαν και σκίστηκαν με τα πλυσίματα.

 

Link to comment
Share on other sites

Κοίταξε, τυχαίνει κιόλας σε κάποια κομμάτια... όπως ανέφερες του delfino, που είναι πολύ καλά ρούχα και δε το περιμένεις!

Εγώ είχα πάρει κάτι φανελάκια από mothercare, που θεωρείται κορυφή στη ποιότητά τους, και μου βγήκαν χάλια... ξεχείλωσαν και σκίστηκαν με τα πλυσίματα.

 

από mothercare??? πλάκα μου κάνεις, έχω φανελάκια που της τα φοράω ακόμα δηλαδή 3 χρονιά φέτος και τα έχω πλύνει δεν ξέρω και εγώ πόσες φορές και είναι σαν καινούργια ούτε κόμποι, ούτε τίποτα απλά πλέον είναι πολύ ακριβό για μένα το mothercare, της έχω μια αλλαξιά για κάθε μέρα του σχολείου οπότε απλά δεν μπορώ, στις μάρκες που ανέφερα βρήκα και κομμάτια σετ πχ. μπλούζα με κολάν με 14 ή και 10 ευρώ ακόμα, αγοράζω σχεδόν πάντα εκτός εποχής για να μου έρχεται ακόμα φθηνότερα, εγώ σαν παιδί δεν είχα ποτέ τόσα ρούχα, αλλά οι εποχές άλλαξαν μου είναι αδύνατον να πλέων κάθε μέρα, η μόνη λύση είναι πολλά πολλά ρούχα!!! αλλά έαν θέλω για ένα σετάκι 30 ευρώ....απλά είναι πολλά.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...