Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Βοήθεια...Ειμαι παλι εγκυος;


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια.Εχω αγχωθει και δεν ξερω αν καμια μανουλα μπορεί λίγο να με βοηθήσει...

Εχω δυο αγοράκια 24,3 μηνών και 12 μηνων.Τα γέννησα και τα δυο με καισαρικη και τελείωσα τις 2 γέννες έχοντας πάρει 40 κιλά.Μόλις τώρα εφτασα στα κανονικά μου επίπεδα..δηλαδή τα έχασα όλα!!!Ομως έχω καθυστέρηση εδώ και 5 ημέρες.Ο κ'υκλος μου είναι σταθερός 30 ημερων...

Βέβαια πέρασα ενα σοβαρό μικρόβιο με πυώδη λεμφαδενιτιδα...10 ημέρες με αντιβίωση και υψηλό πυρετο!

Θέλω να ρωτήσω η δίαιτα σε συνδιασμό με την φαρμακεττική αγωγη μπορουν να επηρεάσουν τον κύκλο;

Αισθάνομαι χαμηλα πονακια αλλα δεν μου έρχεται περίοδος.Μπορει καμια μανούλα σε πρωτη φασή να με βοηθήσει;;;;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα !

Πάρε βαθειά αναπνοή και χαλάρωσε!

Πριν σκεφτείς οτιδήποτε θα πρότεινα να κάνεις ένα τεστ στο σπίτι Αν δεν έχεις στείλε καποιον δικό σου να σου φέρει.Μην πανικοβάλεσε χωρις λόγο

δες το αποτέλεσμα και μετά θα σκεφτεις τα υπόλοιπα.Μπορεί να είναι μια καθυστερηση μια απλη ανωμαλια του κύκλου. Σου εύχομαι να είναι τα πράγματα όπως θέλεις εσυ.

Link to comment
Share on other sites

οταν ειχα χασει ετσι μαζεμενα πολλα κιλα, για την ακριβεια 12 εχασα ενα ολοκληρο κυκλο!!!! δεν αδιαθετησα καθολου αλλα ειχα παθει πανικο γιατι η κορημ ου ηταν μολις 6 μηνων και επισης ειχα γεννησει με καισαρικη. εγω πηγα στον γιατρο την 5η μερα καθυστερησης για να το επιβεβαιωσω. μηπως καλυτερα να κλεισεις ραντεβου? οτι κσλυτερο σου ευχομαι..

έχω δύο δωράκια

UDcLp3.png euQwp3.png

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...