Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

τα φωτα σας!!


Recommended Posts

καλησπερα!ειμαι εγκυος 6 εβδ. και σημερα ειχα το πρωτο ραντεβου με το γιατρο.αφου με εξετασε και ειπαμε τα σχετικα,μου εδωσε τις εξετασεις που πρεπει να κανω(αναμεσα τους και η αυχενικη-papp a) και μου ειπε να τα πουμε- δευτερο ραντεβου δηλαδη- τελη οκτωβρη.εμενα γιατι μου φαινεται μεγαλο διαστημα δυο μηνες για το επομενο ραντεβου?

children=world:D

happy children=better world:wink:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα Μαρία77777. Πότε σου είπε να κάνεις αυχενική και papp-a? Εγώ επισκεύθηκα το γιατρό μου 18 Μαρτίου (8η εβδομάδα), μετά από 1 μήνα 15 Απριλίου έκανα αυχενική και papp-a, και μετά από άλλον 1 μήνα 13 Μαίου πήγα πάλι στο γιατρό μου. Δηλαδή κάθε 1 μήνα με έβλεπε είτε ο γιατρός μου, είτε ο άλλος που μου έκανε αυχενική. Σου εύχομαι μια καλή εγκυμοσύνη!!!;);)

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα και σε ευχαριστω για την απαντηση.αυχενικη θα κανω σε 5 εβδομαδες,μου ειπε 11-13 εβδομαδα.

children=world:D

happy children=better world:wink:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μια χαρά είναι τότοε Μαρία. Εγώ είμαι στην 8εβδομάδων και 6 ημερών και ο γιατρός μου έκλεισε για αυχενική τέλος Σεπτέβρη, σε περίπου 4 εβδομάδες. Για να σου κλείνει τόσο μετά σημαίνει ότι όσα μπόρεσε να δει είναι όπως θα έπρεπε μέσα στην κοιλιτσα σου και δεν ανησυχεί!!

 

 

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...